اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک و درخواست مدار برای ساب ووفر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک و درخواست مدار برای ساب ووفر

راستی یه ساب پایونر مدل 310 12و اینچ خریدم 185
    خوب گرفتم؟ : :redface:
    زندگی مثل دوچرخه سواریه که اگه بخوای تعادلتو حفظ کنی باید رکاب بزنی...!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (یوسف)
      راستی یه ساب پایونر مدل 310 12و اینچ خریدم 185
      خوب گرفتم؟ : :redface:
      قیمتش خوبه . دست دوم بوده؟
      خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نه داداش نو گرفتم
        ولی چینیه فکر کنم
        از روی برچسب شبنم فهمیدم چینه
        زندگی مثل دوچرخه سواریه که اگه بخوای تعادلتو حفظ کنی باید رکاب بزنی...!

دیدگاه

سلام به همگی ;-)
          این مدت رو این فیلتر کار میکردم و بالاخره از اون فیلتر صدا گرفتم :-D فیبرشو دوباره زدم و قطعاتو رو فیبر جدید ریختم خداروشکر جواب داد، تقصیره خودم بود اولش بی حوصلگی کردم و با دقت ننشستم سر کیت کار تمیز در نیومد اونم کار نکرد ولی اینبار به فیبر خیلی تمیز با تکنولوژی اتو درست کردم :-P و 70 عدد قطعاتشو ریختم روش کار کرد ;-)
          فقط یه چند تا مشکل هست
          اول اینکه من با یه پخش ماشین jvc تست کردم از رو فلش میخوند صدا خیلی خیلی ضعیفه صدای ضبطو تا آخر زیادم کردم بازم اصلا صدا در نمیومد
          یه مشکله دیگه که اصل کاریه اینکه وقتی میخواد بیس بده خر خر میکنه،انگار گینش پر میشه و ... باید صدارو کمه کم کنم تا بیسش سالم در بیاد، برا شما هم اینطوریه یا مدارم مشکل داره؟
          یکیم صدای خواننده رو چرا فیلتر نمیکنه؟ (تو اهنگی که تست میکردم جنیفر لوپز میخوند و صداش تقریبا زیره فرکانسش بالاست) فقط یه کم بمش میکنه :-(
          عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
          مخترع برتر شمال غرب سال 96
          مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

شما ورودی صدا رو اول باید بدی به فیلتر ساب و بعد بدی به امپلی فایر فکر کنم شما اول صدا رو توسط امپلی فایر ضبط تقویت کردی بعد دادی به فیلتر ساب درست میگم؟
            اگه این کار رو کردی طبق ترتیبی که گفتم انجام بده
            امتحان گرفتن گواهینامه داشتم ،افسر پرسید کجا دور زدن ممنوعه ؟
            گفتم تو رفاقت

دیدگاه

درود بر دوستان عزیز
              بله اون مدار فیلتر پایین گذر که 4تا 4558 داره رو میگی اره وقتی ولم میدی یک پوخ پوخی توی صدا هست و اون فیلتر داری کیفیت مطلوب نیست(از نظرمن) و من هم تا حالا موفق نشدم یه فیلتر با کیفیت بالا بسازم
              و اگر دوستان میخوایم یک فیلتر پایین گذر خوب داشته باشین برای pc خونه اگر مادربرد تون کارت صدای 5.1 داره یعنی 6تا فیش صدا داره میتونین یک فیلتر پایین گذر با کیفیت برای سیستم داشته باشین من خودم دارم استفاده میکنم و اتفاقی متوجه شدم که همچین چیزی هست واقا چیز خوبی هست فقط اگر نرم افزار کارت صداتون قدیمیه جدید بریزین و بعد حالشو ببرین. اگه مشکلی داشتن بگین تا راهنمایی کنم :applause: :nerd:
              Fail Never
              گروه انجمن صوتی در تلگرام 09159126127
              دوستانی که تمایل دارن لطفا پیام بدین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
                شما ورودی صدا رو اول باید بدی به فیلتر ساب و بعد بدی به امپلی فایر فکر کنم شما اول صدا رو توسط امپلی فایر ضبط تقویت کردی بعد دادی به فیلتر ساب درست میگم؟
                اگه این کار رو کردی طبق ترتیبی که گفتم انجام بده
                اره اول اونجوری بسته بودم :-P ولی بعد سورسو موبایل کردم و دادم به فیلتر بعد ضبط که اصلا صدایی در نیومد اومدم اسپیکره کامپیوترو به عنوان پری به کار گرفتم :-) از موبایل دادم به فیلتر بعد پری (اسپیکر) و بعد دادم به AUX ضبط و صدا اومد ولی تو بیس یه کم زیاد که میکردم پوخ پوخ میکرد و کلا یه کم نویرم داره که نمیدونم از کجاشه
                باز البته ضبط روش زده 4*50w که من فقط از یه بلندگو استفاده میکردم و فک میکنم 50w براش کم بوده و اگه با یه امپ مثلا 200 وات امتحان کنم نتیجه بهتر شه

نوشته اصلی توسط jooly
                درود بر دوستان عزیز
                بله اون مدار فیلتر پایین گذر که 4تا 4558 داره رو میگی اره وقتی ولم میدی یک پوخ پوخی توی صدا هست و اون فیلتر داری کیفیت مطلوب نیست(از نظرمن) و من هم تا حالا موفق نشدم یه فیلتر با کیفیت بالا بسازم
                و اگر دوستان میخوایم یک فیلتر پایین گذر خوب داشته باشین برای pc خونه اگر مادربرد تون کارت صدای 5.1 داره یعنی 6تا فیش صدا داره میتونین یک فیلتر پایین گذر با کیفیت برای سیستم داشته باشین من خودم دارم استفاده میکنم و اتفاقی متوجه شدم که همچین چیزی هست واقا چیز خوبی هست فقط اگر نرم افزار کارت صداتون قدیمیه جدید بریزین و بعد حالشو ببرین. اگه مشکلی داشتن بگین تا راهنمایی کنم :applause: :nerd:
                بله همون مدار که 4 تا 4558 داره، والا حتما یه قلق خاصی داره چون من رو سایتشم میخوندم از کیفیتش خیلی تعریف کرده بود و بهنام و سام هم کیفیتشو تایید کردن منتها احتمالا یه قلق خاصی داره حالا مثلا این ور تو سورس باید صدارو کم کرد اون ور با امپلی وات بالا تقویتش کرد یا ...
                من بیشتر از همه کیفیت برام مهمه اگه مدار با کیفیت داری ممنون میشم بزاری یا معرفی کنی بهم ;-)
                امپ رو یکی فک کنم سام گذاشته 200 وات از سری nmos و اونجوری که من دیدم تو پستا کیفیتش خیلی خوبه حالا نمیدونم بسازمش یا نه فهلا که تو فیلترش موندم

اره اتفاقا همین یه ماه پیش یه سیستم جمع کردم و مادربرد سری z77 گیگا ورداشتم معرکهست :-D تو سایتش رو قسمت صوتیش میگفت خیلی کار شده و انصافا هم از کیغیت صداش خیلی رازیم کارت صوتیش خیلی بالاست، رو اون خروجی ساب هست منها چندتا نشکل هست، اول اینکه خیلی میترسم امپی کع خودم ساختمو وصل کنم بهش چون به هو دیدی یه جلی مدار مشکل داشت زد مادربردو خراب کرد و ... چون واسه یکی از بچه ها اتفاق افتاده و گوشیش مرخص شده بود،من امروز که داشتم با پخش ماشین فیلترو تست میکردم هزار بار ورودی خروجی فیلترو امتحان کردم که مبادا ولتاژ اضافه ای چیزی داشته باشه بزنه ضبطو بسوزونه
                و از طرفیم من سابو برا تلوزیون و... بیشتر برا موزیک میخوام نمیخوام همش به کامپیوتر وصل باشه
                مشکل فیلترو حل کنم فک کنم نصف راهو رفتم و انتخاب پری و امپلی و ووفر زیاد سخت نباشه

مدار خوب سزاغ داشتی یادت نره معرفی کن ;-)
                عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
                  اره اول اونجوری بسته بودم :-P ولی بعد سورسو موبایل کردم و دادم به فیلتر بعد ضبط که اصلا صدایی در نیومد اومدم اسپیکره کامپیوترو به عنوان پری به کار گرفتم :-) از موبایل دادم به فیلتر بعد پری (اسپیکر) و بعد دادم به AUX ضبط و صدا اومد ولی تو بیس یه کم زیاد که میکردم پوخ پوخ میکرد و کلا یه کم نویرم داره که نمیدونم از کجاشه
                  باز البته ضبط روش زده 4*50w که من فقط از یه بلندگو استفاده میکردم و فک میکنم 50w براش کم بوده و اگه با یه امپ مثلا 200 وات امتحان کنم نتیجه بهتر شه
                  اون نویز فکر می کنم مال اسپیکر باشه اون ضبط هم در بهترین حالت 22 تا 28 وات توان میده .
                  بلندگویی که استفاده کردی چند اینچ هست و چند وات؟
                  در ضمن شما برای این فیلتر باید یدونه پری هم بسازید
                  گفتم تو رفاقت

دیدگاه

اگه امپ سالم باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد برای من که تا حالا امپ زیاد ساختم و وصل کردم به کارت صدا سیستم هیچ مشکلی هم تا حالا برایم پیش نیومده و انشاالله پیش نیاد
                    من هم تا حالا مداری پیدا نکردم که اون پوخ پوخ رو نکنه و از کیفیتشون راضی نیستم ولی از این فیلتر کارت صدا استفاده میکنم خدایش راضی شدم :nice:
                    اگه کسی مدار درست حسابی داشت بزاره
                    و برای داشتن کیفیت باید مدار یک امپلی فایر ماشین رو پیدا کنی و از روش بسازی چون اونا کیفیت خیلی خوبی دارن
                    Fail Never

دیدگاه

delet me :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
                        اون نویز فکر می کنم مال اسپیکر باشه اون ضبط هم در بهترین حالت 22 تا 28 وات توان میده .
                        بلندگویی که استفاده کردی چند اینچ هست و چند وات؟
                        در ضمن شما برای این فیلتر باید یدونه پری هم بسازید
                        بلندگو از این بلندگئهای بیضی ماشین هست فقط واسه تست ازشون استفاده کردم که ببینم صدا میاد و کیفیت داره یا نه روش زده 900 وات :surprised: دقیق نمیدونم چند واته ولی صدا به حدی بلند نمیشد که از توان بلندگو خارج باشه و خر خر کنه
                        فک کنم مشکل گین باشه
                        پری تو انجمن خیلی زیاده و من نمید.نم کدوم بهترین کیفیتو داره
                        اگه یه پری با کیفیت معرفی کنید ممنون میشم

نوشته اصلی توسط jooly
                        [glow=red,2,300]اگه امپ سالم باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد[/glow] برای من که تا حالا امپ زیاد ساختم و وصل کردم به کارت صدا سیستم هیچ مشکلی هم تا حالا برایم پیش نیومده و انشاالله پیش نیاد
                        من هم تا حالا مداری پیدا نکردم که اون پوخ پوخ رو نکنه و از کیفیتشون راضی نیستم ولی از این فیلتر کارت صدا استفاده میکنم خدایش راضی شدم :nice:
                        اگه کسی مدار درست حسابی داشت بزاره
                        و برای داشتن کیفیت باید مدار یک امپلی فایر ماشین رو پیدا کنی و از روش بسازی چون اونا کیفیت خیلی خوبی دارن
                        بله ااااگه سالم باشه که بیشتر مدارایی که میسازم کمش یه مشکلو دارن واسه همون میترسم :nerd:
                        والا اگه مدارشو سراغ داری بزار برم برا ساخت

----------------------------------------------------------------------------

اقا برا یه ساب 8 اینچ روش زده 800 وات :surprised: :surprised: چه امپی خوب جواب میده؟
                        nmos 200w خوبه؟

دیدگاه

اقا برا یه ساب 8 اینچ روش زده 800 وات :surprised: :surprised: چه امپی خوب جواب میده؟
                          nmos 200w خوبه؟
                          اون 800 وات که 80 وات هم نیست ازش یک عکس بزار از پشتشم یک عکس بزار
                          این ساب های بی پدر مادر کلا چیز بدرد بخوری نیست اگه یک چیز نسبتا خوب میخوای برو جای یک سیستم فروشی یک ساب دسته دو پیدا کن که سالم باشه دورو بر 100 تومن پیدا میشه من خودم kenwood 3013 دارم خیلی خوبه نسبت به قیمتش از کیفیت بالا یی هم برخورداره یعنی بیس ها و لو بیس ها رو نرم میزنه که حال میکنی
                          Fail Never

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
                            بلندگو از این بلندگئهای بیضی ماشین هست فقط واسه تست ازشون استفاده کردم که ببینم صدا میاد و کیفیت داره یا نه روش زده 900 وات :surprised: دقیق نمیدونم چند واته ولی صدا به حدی بلند نمیشد که از توان بلندگو خارج باشه و خر خر کنه
                            فک کنم مشکل گین باشه
                            پری تو انجمن خیلی زیاده و من نمید.نم کدوم بهترین کیفیتو داره
                            اگه یه پری با کیفیت معرفی کنید ممنون میشم
                            تو ساخت پری از جناب سام سیروس کمک بگیر اون تجربه داره
                            اون بلندگو رو با یه مینی ساب عوض کن از همینا که تو اسپیکر های میکرولب هست امتحان کن و نتیجه رو اعلام کن
                            اون 900 واتم که روی بلندگو زده کشکه 50 وات بیشتر نیست
                            گفتم تو رفاقت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
                              تو ساخت پری از جناب سام سیروس کمک بگیر اون تجربه داره
                              اون بلندگو رو با یه مینی ساب عوض کن از همینا که تو اسپیکر های میکرولب هست امتحان کن و نتیجه رو اعلام کن
                              اون 900 واتم که روی بلندگو زده کشکه 50 وات بیشتر نیست
                              درود
                              داداش لطف داری راستش من هر نقشه ای که دارم تون کنترل هم دارد ولی یک نقشه دوستمون gh.kh دارند که یک تاپیک هم براش باز کردند
                              متاسفانه یادم نیست کدام تاپیک بود ولی پیدا کنم حتما اینجا لینک میزارم .
                              خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

سلام ببخشید که وقتتونو با این سئوالات ضعیف میگیرم
                                من باند MICRO LAB-LEXUS 2XR دارم
                                ازش راضیم ولی میخوام ارتقاش بدم
                                اینجوری که دوستان گفتند میدرنج 5 اینچی به درد نمیخوره
                                و منو کمی در مورد ارتقا نا امید کرد که میدرنجشو به ساب تبدیل کنم و
                                خیلی دوست دارم یه ساب باکس درست کنم
                                اما نه مداری از خودم بلدم بسازم نه میدونم کجا باکس میشه پیدا کرد. البته از رو دیتا شیت میتونم اما نه از خودم
                                کمی راهنماییم کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X