اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاه اکو آمپلی فایر حرفه ای جهت استفاده در مجالس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت دستگاه اکو آمپلی فایر حرفه ای جهت استفاده در مجالس

سلام دوستان عزیز از اینکه نتونستم به انجمن سر بزنم واقعا عذر میخوام حقیقت اینه که در موقعیت سخت روحی به سر می برم که دستم به هیچ کاری نمیره چرا که پدرم دچار بیماری صعب العلاجی شده امیدوارم موقعیت روحی منو درک کنید از همه شما عذر میخوام ولی فعلا در این شرایط نمیتونم بهتون سر بزنم امید وارم برام از ته دل دعا کنید
    یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

پاسخ : ساخت دستگاه اکو آمپلی فایر حرفه ای جهت

نوشته اصلی توسط SSTK
      سلام دوستان عزیز از اینکه نتونستم به انجمن سر بزنم واقعا عذر میخوام حقیقت اینه که در موقعیت سخت روحی به سر می برم که دستم به هیچ کاری نمیره چرا که پدرم دچار بیماری صعب العلاجی شده امیدوارم موقعیت روحی منو درک کنید از همه شما عذر میخوام ولی فعلا در این شرایط نمیتونم بهتون سر بزنم امید وارم برام از ته دل دعا کنید
      ان شاءالله که حال پدرتون هر چه زودتر بهبود پیدا میکنه.
      به خاطر تاپیک جالبی که زدین ممنون.
      راستش من هم مشغول ساختن یک دستگاه همه کاره هستم. 50 درصد کار رو انجام دادم فقط به یک تن کنترل نیاز دارم که ایده آل باشه. خودم تا به حال چند تا طرح با همین 4558 ساختم اما تریبل چندان قوی نداشتند.
      یک دستگاه نسبتا قدیمی چنگ برای تعمیر گیر آوردم که با همین 4558 تریبل خیلی قوی تولید می کنه اما متاسفانه نویز زیادی هم تولید می کنه.
      پیامبر اکرم (ص):
      دانش اندر گنجینه‏ هایى اسـت که کـلـیدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدایتان رحمت کند ، بپرسید ، که با این کار چهار نفر اجر مى‏ یابند: پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .
      جویاى دانش ، جویاى رحمت است . جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده می شود.
      هر گاه جوینده دانش در حال آموختن علم مرگش فرا رسد ، شهید مرده ‏است .

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ساخت دستگاه اکو آمپلی فایر حرفه ای جهت

نوشته اصلی توسط Mohammad.z
        ان شاءالله که حال پدرتون هر چه زودتر بهبود پیدا میکنه.
        به خاطر تاپیک جالبی که زدین ممنون.
        راستش من هم مشغول ساختن یک دستگاه همه کاره هستم. 50 درصد کار رو انجام دادم فقط به یک تن کنترل نیاز دارم که ایده آل باشه. خودم تا به حال چند تا طرح با همین 4558 ساختم اما تریبل چندان قوی نداشتند.
        یک دستگاه نسبتا قدیمی چنگ برای تعمیر گیر آوردم که با همین 4558 تریبل خیلی قوی تولید می کنه اما متاسفانه نویز زیادی هم تولید می کنه.
        سلام
        دوست عزیز
        ممنون میشم از کارتون چند تا عکس تهیه کرده و پلود کنید. راستی 4558 گزینه خوبی برای پری نیست چون نویزش زیاده . بهتره از 5532 یا tl072 استفاده کنید.
        موفق باشید

دیدگاه

سلام . این مدار تن کنترل ( باس و تریبل ) است با ای سی ne5532 + مدار چاپی :

مدار :
          http://www.uploadax.com/images/13516116169819433684.jpg

مدار چاپی :

http://www.uploadax.com/images/67349885762238341579.jpg

ادرس سایت :

http://www.eleccircuit.com/
          ما زنده به آنیم که آرام نگیـریم
          موجـیم که آسودگی ما عدم ماست...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
            سلام
            دوست عزیز
            ممنون میشم از کارتون چند تا عکس تهیه کرده و پلود کنید. راستی 4558 گزینه خوبی برای پری نیست چون نویزش زیاده . بهتره از 5532 یا tl072 استفاده کنید.
            موفق باشید
            سلام
            اجزای دستگاهم فعلا خیلی در هم و برهم اند و هنوز وقت نکردم کاملشان کنم. ان شاءالله بعدا چند تا عکس ازش می زارم.
            در مورد 4558 هم من بارها ازش استفاده کردم. اگر مدارش را اصولی ببندید، از فیبر مرغوب استفاده کنید و پشت فیبر را با اسپری کاملا تمیز کنید هیچ مشکلی پیش نمیاره و نویزش در حد صفره. توی اکثر دستگاه های ایرانی هم از همین 4558 استفاده می کنند.
            با 5532 و TL072 هم تا به حال کار نکردم. اما چند بار از TL074 (که میشه دو تا TL072) استفاده کردم که به شدت نویز داشت و هیچ جوره درست بشو نیست.
            یه کیت پری تون کنترل استریو با یک عدد 4558 دارم که مال چند سال پیشه ولی از لحاظ نویز و کیفیت صدا محشره. تنها مشکلش اینه که تریبلش قوی نیست . اگر وقت کردم شماتیکش را درمیارم و میزارم تا شما هم استفاده کنید.
            عزت زیاد

پیامبر اکرم (ص):
            دانش اندر گنجینه‏ هایى اسـت که کـلـیدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدایتان رحمت کند ، بپرسید ، که با این کار چهار نفر اجر مى‏ یابند: پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .
            جویاى دانش ، جویاى رحمت است . جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده می شود.
            هر گاه جوینده دانش در حال آموختن علم مرگش فرا رسد ، شهید مرده ‏است .

دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان
              تاپیک خوبی زده شد.منم در حال ساخت چنین دستگاهی هستم.اما از پری و اکو دیجیتال آماده شرکتی میخام استفاده کنم ک با محمد جان راش انداختیم.
              در مورد پدرتون هم آرزوی صحت و سلامتی دوباره میکنم و از ته دل شفاشو میخام
              و اما عکس برد
              تو این برد از 4558 استفاده شده و نیاز به قطعات زیادی هم نداره.هم بیس خوبی داره و هم تریبل فوق العاده.تو تست ک تریبلشو باز ی کم میبستم.
              شماتیکی ازش ندارم.دوستانی ک با نرم افزار کار میکنن قشنگ میتونن طراحیش کنن.از پشت و روش عکس میزارم امیدوارم ک کمکتون کنه.نویز هم 0.5% شاید.
              ===================================
              http://s4.picofile.com/file/8165971650/20141225953.jpg
              http://s5.picofile.com/file/8165971700/20141225957.jpg
              میزان تلاشی که برای رسیدن به هدفت انجام میدهی ارزش آن قلمداد خواهد شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza4560
                با سلام خدمت همه دوستان
                تاپیک خوبی زده شد.منم در حال ساخت چنین دستگاهی هستم.اما از پری و اکو دیجیتال آماده شرکتی میخام استفاده کنم ک با محمد جان راش انداختیم.
                در مورد پدرتون هم آرزوی صحت و سلامتی دوباره میکنم و از ته دل شفاشو میخام
                و اما عکس برد
                تو این برد از 4558 استفاده شده و نیاز به قطعات زیادی هم نداره.هم بیس خوبی داره و هم تریبل فوق العاده.تو تست ک تریبلشو باز ی کم میبستم.
                شماتیکی ازش ندارم.دوستانی ک با نرم افزار کار میکنن قشنگ میتونن طراحیش کنن.از پشت و روش عکس میزارم امیدوارم ک کمکتون کنه.نویز هم 0.5% شاید.
                http://s4.picofile.com/file/8165971650/20141225953.jpg
                http://s5.picofile.com/file/8165971700/20141225957.jpg
                بله شرمنده که نشد این تایپیکو در موعدی که دوست داشتم به سرانجام برسونم حقیقت مشکلات زندگی زیاده و مشغول خانه سازی هستم وهیچ وقت اضافه ای برای کارهای جانبی ندارم انشاا... تا 2 هفته دیگه این تایپیکو از سر خواهم گرفت وکار نیمه تمام رو تمام خواهم کرد
                یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

سلام خدمت همگی بهتر نیست حالاکه دوستمون موفق نشده این موضوع روادامه بده اساتید وهمه کسانی که اشنایی بهتری دارند موضوع رو پیش ببرند تابه نتیجه برسه ممنون از همگی

دیدگاه

سلام آقا سعید چی شد کلا تعطیلش کردی که داداش من. ممنون میشم اگه ادامه بدی داداش

دیدگاه

سلام من یک آمپلی فایر 1000 وات ساختم با سه کانال ورودی و برای مستر هم از یک ای سی خیلی قوی استفاده کردم که کله توان آمپ رو بهم بده ضمنا پدرم در اومد تا تونستم این ای سی رو با پاور اصلی مچ کنم. آقا سعید اگه ادامه میدادی بد نبود گلم.

دیدگاه

مدار اکو کو کو کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من کیت اکو بهنامدکیت مونتاژ کردم یعنی با دهن تکرار کنی بهتره ولوم تکرار رو میبندم سرعت رو آخر می کنم تکرار می کنه
                        .!!!!!!!!وقتی ولوم سرعت و تکرار رو می بندم هم صدارو خیلی زشت و دارای مقدار کمی اکو می کنه وهم صدا رو ضعیف میکنه

دیدگاه

اقا اصلا سراغ اکو بهنام کیت نرید که دهنتون ......میشه والا هم صدا رو ضغیف میکنه و هم وقتی سرعت یا اسپید رو زیاد میکنی با تاخیر صدا میده یعنی وقتی گفتی ۳ چند ثانیه بعد صدات از بلندگو در میاد و دهنتان ...میشه من مدار کیت اکو تست شده با مدار چاپی طراحی شده در پروتئوس دارم ولی بلددنیستم اینجا بفرستم و وقتش را ندارم من الان در ولوم اکو گیر کرده ام(هیچ مداری پیدا نکردم که بدرد بخورد مدارات جناب جهانشاهی صدا و ضعیف میکنه و اگه کسی مدار برای ولوم اکو داره لطف کنه بده ممنون میشوم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد ۱ نمایش پست ها
                            اقا اصلا سراغ اکو بهنام کیت نرید که دهنتون ......میشه والا هم صدا رو ضغیف میکنه و هم وقتی سرعت یا اسپید رو زیاد میکنی با تاخیر صدا میده یعنی وقتی گفتی ۳ چند ثانیه بعد صدات از بلندگو در میاد و دهنتان ...میشه من مدار کیت اکو تست شده با مدار چاپی طراحی شده در پروتئوس دارم ولی بلددنیستم اینجا بفرستم و وقتش را ندارم من الان در ولوم اکو گیر کرده ام(هیچ مداری پیدا نکردم که بدرد بخورد مدارات جناب جهانشاهی صدا و ضعیف میکنه و اگه کسی مدار برای ولوم اکو داره لطف کنه بده ممنون میشوم
                            سلام
                            صدارو ضعیف میکنه میتونید بعداز خروجی اکو از پری استفاده کنید...
                            آی سی های 4558 و lm386 و ترانزیستور c945 و ...... پری های خوبی هستن...
                            مدار زیر طراحش مهندس احمدی هستن که مربوط به اکولایزر بوده و من قسمت پریش رو دوباره با پروتئوس کشیدم :

دقت کنید اون خط آبی اتصال نیست.
                            این مدار مدار مهندس احمدی هست و مونو بود . من اینو به استریو تبدیل کردم. با تغذیه 12 ولت کار میکنه . کیفیتش با توجه به قطعاتش عالیه.
                            فقط در بستن پایه های ترانزیستور دقت کنید.
                            موفق باشید.
                            جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۰.

دیدگاه

تر رو خدا کمک کنید من به مدار اکو با pt2399بشدت نیاز دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد ۱ نمایش پست ها
                                تر رو خدا کمک کنید من به مدار اکو با pt2399بشدت نیاز دارم

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X