اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی درباره ساخت آیفون صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : درخواست راهنمایی درباره ساخت آیفون صوتی

سپاسگزارم از راهنمایی تون استاد معزز

دیدگاه

[QUOTE=emitor;707865]خواهش میکنم ..... از جایی که از منبع تغذیه 12 ولت استفاده شده میتوانید از خازنهای الکترولیت 16 ولت و اگر نبود 25 ولت استفاده فرمایید خازنهای عدسی معمولی که روی آنها ولتاژی نوشته نشده معمولا 50 ولت هستند و برای مدار کاملا مناسب میباشند[
      سلام خدمت شما واعضای خوب انجمن. ببخشید مقاومتهایی که روش نوشته 2k2.و2k7چیه متوجه نشدم. سوال
      دوم اگه از خازن بدونه قطب مثلا پلی استر ولتاژ بالا استفاده کنیم چی میشه؟ یا اگه ولتاژ خازن الکترولیتی همین مدارمونو چند برابر تغذیه بزاریم چی میشه؟ سوم اونخازنی که سری شده بین پایه 1و8ضرفیتشو ننوشته چیه؟ متشکر
      جدیدترین ویرایش توسط Omidsm; ۱۳:۳۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۴.

دیدگاه

[QUOTE=Omidsm;708035]
        نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
        خواهش میکنم ..... از جایی که از منبع تغذیه 12 ولت استفاده شده میتوانید از خازنهای الکترولیت 16 ولت و اگر نبود 25 ولت استفاده فرمایید خازنهای عدسی معمولی که روی آنها ولتاژی نوشته نشده معمولا 50 ولت هستند و برای مدار کاملا مناسب میباشند[
        سلام خدمت شما واعضای خوب انجمن. ببخشید مقاومتهایی که روش نوشته 2k2.و2k7چیه متوجه نشدم. سوال
        دوم اگه از خازن بدونه قطب مثلا پلی استر ولتاژ بالا استفاده کنیم چی میشه؟ یا اگه ولتاژ خازن الکترولیتی همین مدارمونو چند برابر تغذیه بزاریم چی میشه؟ سوم اونخازنی که سری شده بین پایه 1و8ضرفیتشو ننوشته چیه؟ متشکر
        دوست گرامی
        خازن 2k2 به معنی 2.2 کیلو اهم و 2k7 به معنی 2.7 کیلواهم میباشد .... معمولا در مدارهای فرکانس پایین مثل همین مدار میتوایند از هر خازنی که ولتاژ آن بیشتر از 16 ولت و مقدار آن هم نزدیک به خازن مورد نظر باشد استفاده فرمایید
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام و احترام استاد گرامی، امیدوارم ببخشید سوالاتم مبتدیه من برق صنعتی وحدودی plcکار کردم، به الکترونیک علاقمندشدم. ببخشید اون خازنی که هیچ ظرفیتی براش ننوشته وبین پایه 1و8 سری شده ظرفیتش درحد پیکو ونانو فاراده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Omidsm نمایش پست ها
            سلام و احترام استاد گرامی، امیدوارم ببخشید سوالاتم مبتدیه من برق صنعتی وحدودی plcکار کردم، به الکترونیک علاقمندشدم. ببخشید اون خازنی که هیچ ظرفیتی براش ننوشته وبین پایه 1و8 سری شده ظرفیتش درحد پیکو ونانو فاراده؟
            پست 13 همین تاپیک را ببینید
            پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
              خواهش میکنم ..... از جایی که از منبع تغذیه 12 ولت استفاده شده میتوانید از خازنهای الکترولیت 16 ولت و اگر نبود 25 ولت استفاده فرمایید خازنهای عدسی معمولی که روی آنها ولتاژی نوشته نشده معمولا 50 ولت هستند و برای مدار کاملا مناسب میباشند
              سلام دوستان
              من می خواستم این مدارو بسازم اما یه چیزیو متوجه نشدم، یعنی هیچ دکمه ای چیزی ندیدم توی مدار . حالا اگه یکی از مدار 1 بخواد با فرد مدار 2 صحبت کنه ، طرف از کجا بدونه یکی پشت خطه؟ ( این مدار زنگی چیزی برای خبر کردن داره یا نه؟) اگه نداره کدام قسمت اضافه کنیم زنگ رو؟

سپاس.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X