اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امپلی فایر 50وات...!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

امپلی فایر 50وات...!

سلام به بچه های صوتی حالتون خوبه؟؟؟
    مدار50وات چی دارید؟؟با ای سی نمیخوام باشه...ولتاژشم حدودای 12ولت 15ولت...باشه خوبه....میخوام ازش چند تا درست کنم یه مدار با کیفیت اگه دارید مدارش رو بدید...
    فقط کیفیت داشته باشه...45واتم باشه باشه ولی کیفیتش عالی باشه..پیشاپیش ممنون
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

پاسخ : امپلی فایر 50وات...!

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
    سلام به بچه های صوتی حالتون خوبه؟؟؟
    مدار50وات چی دارید؟؟با ای سی نمیخوام باشه...ولتاژشم حدودای 12ولت 15ولت...باشه خوبه....میخوام ازش چند تا درست کنم یه مدار با کیفیت اگه دارید مدارش رو بدید...
    فقط کیفیت داشته باشه...45واتم باشه باشه ولی کیفیتش عالی باشه..پیشاپیش ممنون
    سلام این مدار رو من ساختم با 18 ولت رو بلنگوی دو اهمی ( دو عدد 4 اهم موازی ) خیلی صداش عالی بود
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=114279.0
    همین مدار را به صورت بریج شدم دارم اگر خواستی بگو ( اونجوری حتی میتونی چهار تا بلندگو را با هم موازی بزاری )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
      سلام این مدار رو من ساختم با 18 ولت رو بلنگوی دو اهمی ( دو عدد 4 اهم موازی ) خیلی صداش عالی بود
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=114279.0
      همین مدار را به صورت بریج شدم دارم اگر خواستی بگو ( اونجوری حتی میتونی چهار تا بلندگو را با هم موازی بزاری )
      سلام ممنون میشه بگی توانش چقدره؟؟؟
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بستگی به ولتاژ و تعداد بلندگوها داره
        با 18 ولت تغریبا 36 وات واقعی بهت میده رو بلندگوی 2 اهمی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
          بستگی به ولتاژ و تعداد بلندگوها داره
          با 18 ولت تغریبا 36 وات واقعی بهت میده رو بلندگوی 2 اهمی
          خوب کیفیتش چطوریه؟؟با12ولت و14ولت چقدر توان داره؟؟چون میخوام روی کاشین ببندم
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

خوب کیفیتش چطوریه؟؟با12ولت و14ولت چقدر توان داره؟؟چون میخوام روی کاشین ببندم
            سلام کیفیتش که خبلی عالیه
            با 14 ولت روی 2 اهم 22 وات صدا میده یه مدار برای باندای جلو بساز یکی برای باندای عقب
            ولی اگه برای ساب میخای ولتاژ 12 ولت جوابگو نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
              سلام کیفیتش که خبلی عالیه
              با 14 ولت روی 2 اهم 22 وات صدا میده یه مدار برای باندای جلو بساز یکی برای باندای عقب
              ولی اگه برای ساب میخای ولتاژ 12 ولت جوابگو نیست
              22وات واس باند فابریکای ماشین هم کمه چ برسه به ساب...
              اینجوری فایده نداره.....باید یه امپردیف بسازم...با تغذیه سوئیچینگ...که یه چیز ردیف در بیاد..22وات واسم خیلی کمه....
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

22وات واس باند فابریکای ماشین هم کمه چ برسه به ساب...
                اینجوری فایده نداره.....باید یه امپردیف بسازم...با تغذیه سوئیچینگ...که یه چیز ردیف در بیاد..22وات واسم خیلی کمه....
                سلام فکر میکنی کمه اون 40 واتی که روی ضبط ماشین مینویسه در واقع 10 واته 22 وات واقعی خیلیم زیاده من با همین مدار یه دستگاه اکو همراه درست کردم صداش تو یه اتاق میپیچه تازه رو 15 وات نه 22 وات
                این مدار برای باندا خیلی عالیه البته میتو دوتا آیسی tda2030 را به صورت تغذیه تکی و بریج شده ببندی برای هر باند
                ولی برای ساب برو یه آمپ آماده قوی بگیر ساختن سوئیچینگ که تو قدرت زیاد کم نیاره راحت نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                  سلام فکر میکنی کمه اون 40 واتی که روی ضبط ماشین مینویسه در واقع 10 واته 22 وات واقعی خیلیم زیاده من با همین مدار یه دستگاه اکو همراه درست کردم صداش تو یه اتاق میپیچه تازه رو 15 وات نه 22 وات
                  این مدار برای باندا خیلی عالیه البته میتو دوتا آیسی tda2030 را به صورت تغذیه تکی و بریج شده ببندی برای هر باند
                  ولی برای ساب برو یه آمپ آماده قوی بگیر ساختن سوئیچینگ که تو قدرت زیاد کم نیاره راحت نیست
                  اره اونم دردسر داره...که کار من نیست...
                  قبلا یه پخش ساختم 7377داخلش گزاشتم...عالی بود....اگه بخوام این مدار 22وات رو استفاده کنم از7377استفاده می کنم ارزونتر و پرصرفه تره.
                  Proudly @real_ahmadi
                  #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اره اونم دردسر داره...که کار من نیست...
                    قبلا یه پخش ساختم 7377داخلش گزاشتم...عالی بود....اگه بخوام این مدار 22وات رو استفاده کنم از7377استفاده می کنم ارزونتر و پرصرفه تره.
                    سلام 7377 با ولتاژ 14 ولت با دوخروجی به صورت بریج خیلی عالیه ولی ولتاژ بیشتر بهش نده سر راه تغذیه هم یه فیوز بزار
                    خودم با یه فلش خور و یه 7377 یه ضبط خفن ساختم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                      سلام 7377 با ولتاژ 14 ولت با دوخروجی به صورت بریج خیلی عالیه ولی ولتاژ بیشتر بهش نده سر راه تغذیه هم یه فیوز بزار
                      خودم با یه فلش خور و یه 7377 یه ضبط خفن ساختم
                      7377 و من باهم یه رفیق صمیمی هستیم...یعنی بگم تاحالا 5تا پخش واسه کسی ساختم همه ای سی امپلی فایر هاشون رو 7377 زدم...روی ماشین ببندی وقتی روشن باشه ولتاژ14ولت میشه...بهترین توان رو میشه ازش گرفت...توی یکی از پخش هایی که ساختم دوتا گزاشتم(البته یکیش رو 7375که اشتباه کردم چون کیفیتش به درد نمی خوره)حدود 100وات توان کل خروجی ها شد...صداش عالی بود..کیفیتش بیست....
                      به نظرتون بریم سراغ کلاس Dچطوره؟؟؟من تاحالا کلاس دی نساختم...
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

7377 و من باهم یه رفیق صمیمی هستیم...یعنی بگم تاحالا 5تا پخش واسه کسی ساختم همه ای سی امپلی فایر هاشون رو 7377 زدم...روی ماشین ببندی وقتی روشن باشه ولتاژ14ولت میشه...بهترین توان رو میشه ازش گرفت...توی یکی از پخش هایی که ساختم دوتا گزاشتم(البته یکیش رو 7375که اشتباه کردم چون کیفیتش به درد نمی خوره)حدود 100وات توان کل خروجی ها شد...صداش عالی بود..کیفیتش بیست....
                        به نظرتون بریم سراغ کلاس Dچطوره؟؟؟من تاحالا کلاس دی نساختم...
                        سلام مداری که همه اول کار میسازن APEX D200 هستش که یه تاپیک در موردش هست من که نتونستم هسته سیم پیچشو تو بازار پیدا کنم مگر نه کلییه قطعاتش موجوده
                        فیلماشم تو یوتیوب زیاده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                          سلام مداری که همه اول کار میسازن APEX D200 هستش که یه تاپیک در موردش هست من که نتونستم هسته سیم پیچشو تو بازار پیدا کنم مگر نه کلییه قطعاتش موجوده
                          فیلماشم تو یوتیوب زیاده
                          بیخیال..من با مدارای هسته دار و سیم پیچ ...مشکل دارم....
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بیخیال..من با مدارای هسته دار و سیم پیچ ...مشکل دارم....
                            سلام راستش تو بورد های کلاس دی چینی با قدرتهای خیلی زیاد اومده از آی سی استفاده کرده
                            برای سلف خروجی هم از چند تا سلف کم قدرت به صورت موازی استفاده کرده
                            من نمیدونم برای مدار گسسته هم میشه چند تا سلف را موازی گذاشت مثلا برای 30 میکرو هانری 3 تا 100 میکرو را موازی بزاری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                              سلام راستش تو بورد های کلاس دی چینی با قدرتهای خیلی زیاد اومده از آی سی استفاده کرده
                              برای سلف خروجی هم از چند تا سلف کم قدرت به صورت موازی استفاده کرده
                              من نمیدونم برای مدار گسسته هم میشه چند تا سلف را موازی گذاشت مثلا برای 30 میکرو هانری 3 تا 100 میکرو را موازی بزاری
                              بورها رو میشه لینکشون رو بدی؟؟؟ساخت چین؟؟؟؟؟؟...بازم چین....
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X