اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امپلی فایر 50وات...!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : امپلی فایر 50وات...!

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
    بورها رو میشه لینکشون رو بدی؟؟؟ساخت چین؟؟؟؟؟؟...بازم چین....
    سلام این بوردیه که تو ایران موجوده
    http://www.merqc.com/products/view/7827/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84_%D8%A2%D9%85%D9%BE% D9%84%DB%8C_%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1_%D8%A7%D8%B3% D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88_100W
    تو خروجی از دوتا سلف موازی استفاده کرده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
      http://www.merqc.com/products/view/7827/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84_%D8%A2%D9%85%D9%BE% D9%84%DB%8C_%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1_%D8%A7%D8%B3% D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88_100W
      کیفیتش خوبه؟؟؟عمرش زیاده؟؟؟
      شما تاحالا باش کار کردی؟؟؟
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

کیفیتش خوبه؟؟؟عمرش زیاده؟؟؟
        شما تاحالا باش کار کردی؟؟؟
        نه عزیز من دوست دارم همه چی را خودمم بسازم
        ایم بورد را نمونه معرفی کردم تا سلف خروجی را ببینید که موازی گزاشتن
        البته قبلا یه بورد کلاس دی تو یه رادیو جیبی استفاده کردم با چهارتا باطری قلمی اتاق رو صدا برمیداشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
          نه عزیز من دوست دارم همه چی را خودمم بسازم
          ایم بورد را نمونه معرفی کردم تا سلف خروجی را ببینید که موازی گزاشتن
          البته قبلا یه بورد کلاس دی تو یه رادیو جیبی استفاده کردم با چهارتا باطری قلمی اتاق رو صدا برمیداشت
          منم مثل شما چیزی رو باید خودم بسازم....اون کلاس دی که خودت ساختی چند وات بود؟؟؟ولتاژ و جریانش؟؟؟؟میشه مدارش رو بذاری؟چقدر خرجش شد؟
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
            من این مدارو خریدم و کیفیت ساختش بسیار بالاست دوتا آی سی آمپ داره که ساخت Texas Instruments هستش به شماره TPA3116D2 که به طور مجزا بصورت بریج بسته شدن و توان مرثر هر کدوم 100 وات هست که البته این توان رو با ولتاژ 26 ولت میده که به راحتی میشه با یه مدار بوست این ولتاژ رو از باتری گرفت . کیفیتش هم بسیار عالیه و صدای گرمی داره و هیچ نویز و هیسی هم نداره . اگه میخواین میتونین آی سی هاش رو سفارش بدین براتون بیارن و از رو دیتاشیتش مدارو بسازن ولی حاضریش راحته .
            دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

منم مثل شما چیزی رو باید خودم بسازم....اون کلاس دی که خودت ساختی چند وات بود؟؟؟ولتاژ و جریانش؟؟؟؟میشه مدارش رو بذاری؟چقدر خرجش شد؟
              سلام من خودم هنوز کلاس دی نساختم اونم یه بورد آماده بود استفاده کردم 2تا 5 وات بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                سلام راستش تو بورد های کلاس دی چینی با قدرتهای خیلی زیاد اومده از آی سی استفاده کرده
                برای سلف خروجی هم از چند تا سلف کم قدرت به صورت موازی استفاده کرده
                من نمیدونم برای مدار گسسته هم میشه چند تا سلف را موازی گذاشت مثلا برای 30 میکرو هانری 3 تا 100 میکرو را موازی بزاری
                اصولا موازی کردن سلف های جداگانه برای افزایش توان توصیه نمیشه چون سیم پیچ های جدا دارن و بهتره هسته هارو موازی کرد و روشون یه سیم پیچید . در ضمن تو این آمپها سلف ها موازی نیستن . چهارتا سلف هستن که هر کدوم برای یک آمپه که دو تا دوتا بریج شدن
                دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X