اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ایسی lm 386

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل ایسی lm 386

نوشته اصلی توسط r8za نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من با دو تا از همین آی سی یه آمپلی فایر استریو زدم و اصلا هم داغ نمیشه آی سی هاش البته من 6 ولت زدم به مدار و برا ورودی هم به یه پنل فلش خور و ... زدم عالیه کارش بلندگو هم 8 اهم زدم اینم عکساش و نقشه ی مداری که از روش بستم

http://s2.picofile.com/file/82643560...B%B5%DB%B7.jpg
    سلام
    اون مدار رو از کجا پیدا کردین؟؟اون دوتا مقاومت فقط یکیش توی دیتاشیت هست ولی اونی که توی تغذیه هست داخل دیتاشیت ندیدم اون مقاومت وخازن یه فیلتر RCرو تشکیل میدن که نویز رو به شدت کم می کنه
    اون مقاومت پایه ی 1به 8هم که با یه خازن سری شده واسه مدار امپ با گین 50هستش
    در کل به نظر من مدار خوبیه
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یه مدت تو نت گشتم و فیلمای مختلفی رو دیدم آخرشم اون مداره که کمی سیاه افتاده رو با بقیه ی نقشه ها تکمیل کردم و این شد البته حالا می خوام یه آمپلی فایر دیگه با tda2004 درست کنم که دو کانال ۱۰ وات می ده و برا همشون یه قاب اسپیکر پیدا کردم فقط می خواستم بدونم نظر شما در باره ی این آی سی چیه ؟؟؟ هدسینک می خواد یا نه ؟؟؟ و آیا شما مدار ویو متر سراغ دارین ????ممنون مهندس

دیدگاه

یه مدت تو نت گشتم و فیلمای مختلفی رو دیدم آخرشم اون مداره که کمی سیاه افتاده رو با بقیه ی نقشه ها تکمیل کردم و این شد البته حالا می خوام یه آمپلی فایر دیگه با tda2004 درست کنم که دو کانال ۱۰ وات می ده و برا همشون یه قاب اسپیکر پیدا کردم فقط می خواستم بدونم نظر شما در باره ی این آی سی چیه ؟؟؟ هدسینک می خواد یا نه ؟؟؟ و آیا شما مدار ویو متر سراغ دارین ????ممنون مهندس
        2004قدیمیه ای سی خوبیه مشکلی نداره بله هیت سینک که صد در صد

تغذیتون چیه؟؟؟چند ولت چند امپر؟؟باند هاتون چند وات واقعین؟؟؟بگین اگه مناسب باشن یه ای سی قوی تر معرفی کنم وگر نه همین 2004خوبه
        مدار ویو متر از این تایپیک انتخاب کن
        با سلام در این تاپیک مدارتی که برای ساخت ویومتر ها بکار می رود قرار داده می شود از دوستان تقاضای همکاری دارم. اولیش رو خودم قرار میدم نقشه مدار ویو متر با آیسی DBL1016 مشابهات آیسی: B1423 - KIA2284 - KA2284 - AN6884 نقشه مدار :بر روی نقشه کلیک کنید (http://redhue.ir/viewer.php?file=02218534685210300708.png) این هم نمونه

هرکدوم رو خواستی بسازش موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مهندس باید یه نگاهی بهشون بندازم در اولین فرصت میگم
          یه سوال دیگه آی سی های ویو متر معمولا از چه سایتی خوبه سفارش بدم که معتبر باشه

دیدگاه

مهندس باید یه نگاهی بهشون بندازم در اولین فرصت میگم
            یه سوال دیگه آی سی های ویو متر معمولا از چه سایتی خوبه سفارش بدم که معتبر باشه
            ببین همین سایت خودمون داره یا نه نداشت سرچ کنین توی وگل پیدا می کنین (اکثر فروشگاه ها معتبرن لوگو ها وشنانه هارو دقت کنین)
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X