اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با قرار دادن هیت سینک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با قرار دادن هیت سینک

سلام
    پی سی بی رو خودت بزن خروجی بگیر اندازش مشکلی نیست توی خروجی درست در میاد.شما وقتی پی سی بی بزنی می تونی تیو نرم افزار اندازه بردت رو بگیری
    مداری که داخل دیتاشیت هست 100درصد عملیه و بدون مشکل کار می کنه
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مهندس جان برا توان خروجی تو دیتاشیت نگاه کردم ولی سر در نیاوردم کدوم صفحه است ؟ و برا تغذیه از چی استفاده کنم بین باتری یا ترانس؟
      یه سوال دیگه ببخشید اگه اشتباه یا نا مربوطه / ساب برای این آمپلی فایر نیاز نیست و اگر آره باید چند وات باشد و چگونه باید وصل شود؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r8za نمایش پست ها
        مهندس جان برا توان خروجی تو دیتاشیت نگاه کردم ولی سر در نیاوردم کدوم صفحه است ؟ و برا تغذیه از چی استفاده کنم بین باتری یا ترانس؟
        یه سوال دیگه ببخشید اگه اشتباه یا نا مربوطه / ساب برای این آمپلی فایر نیاز نیست و اگر آره باید چند وات باشد و چگونه باید وصل شود؟
        صفحه اول دیتاشیت نوشته توی جدول ها هم نوشته مشخصاتش رو
        تغذیه هم هم باتری می تونی بزاری هم ترانس...فقط ولتاژ و جریان یکم زیاد تر از جریان نیاز باید باشه
        شما اگه میخوای یه امپلی فایر کامل بسازی که ساب وصل کنی و...باید یه امپلی فایر بسازی که یه خروجی واسه ساب و ئدوتا خروجی معمولی یا توییتر داشته باشه
        مثلا اگه خروجی ساب 30وات باشه باید دوتا خروجی معمولی یا توییتر هرکدوم 15وات باشن
        واسه این کار ای سی پیشنهادی من TDA7377هست
        واسه ساب ووفر یه فیلتر پایین گذر هم لازمه که باید توی ورودی امپلی فایر بزاری
        اگه توییتر بخوای بزاری یه بالا گذر هم میخواد ولی اگه بخوای معمولی باشه(یعنی بدون تغییر فقط تقویت بشه)مستقیم وصل به پخشکننده صدا وصل میشن اون دوتا ورودی
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مهندس یه سوال مثلا اسپیکر کامپیوتر من 20 واته دوتا بلندگوی کناری داره و یه دونه در زیر (فکر کنم سابه ) حال برای این tda2004 این کار ممکن نیست؟

دیدگاه

مهندس یه سوال مثلا اسپیکر کامپیوتر من 20 واته دوتا بلندگوی کناری داره و یه دونه در زیر (فکر کنم سابه ) حال برای این tda2004 این کار ممکن نیست؟
            tda2004دوتا خروجی 10وات داره اون اسپیکر شما 3تا خروجی داره...فک نکنم بشه با 2004این کارو کرد مگر این که یه کانالش واسه ساب یه کانالش واسه صدای معمولی...
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ببخشید ولی راهی برای تبدیل یه کانال به دوتا نیست؟ یا مثلا میشه دو تا اسپیکر 5 ولتی رو با هم به یه کانال وصل کرد؟
              ممنون

دیدگاه

ببخشید ولی راهی برای تبدیل یه کانال به دوتا نیست؟ یا مثلا میشه دو تا اسپیکر 5 ولتی رو با هم به یه کانال وصل کرد؟
                ممنون
                در مورد tda2004فک نمی کنم بشه این کارو کرد
                شما در صورتی می تونی دوتا اسپیکررو به یه کانال وصل کنی که امپدانس مقدارش درست باشه زیاد یا کم نباشه
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

فکر کنم آیسیش L7605CV هستش ولی دیتاشیتشو پیدا نکردم اگه شما می دونین یا پیداش کردین ببینین همینه؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

فکر کنم آیسیش L7605CV هستش ولی دیتاشیتشو پیدا نکردم اگه شما می دونین یا پیداش کردین ببینین همینه؟؟؟؟؟؟؟؟
                    این یه ای سی رگولاتوره 5ولت هم هست داخل اسپیکر بوده؟؟؟این ای سی امپش نیست
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه هیت سینکا مگه نبایند روی برد قرار بگیرن و مگه نباید پایه داشته باشند؟؟؟؟که اون وقت پایه ها لحیم بشن؟؟؟؟؟
                      ممنون

دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه هیت سینکا مگه نبایند روی برد قرار بگیرن و مگه نباید پایه داشته باشند؟؟؟؟که اون وقت پایه ها لحیم بشن؟؟؟؟؟
                        ممنون
                        سلام
                        خیر همه هیت سینکا اینجور نیستن...وحتما نباید به بورد لحیم بشن
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یه سوال دیگه می خواستم بدوتم قیمت خمیر سلیکون چقدر است؟؟؟؟؟؟ و چه مدلیش خوبه ؟؟؟

دیدگاه

همین چند روز پیش فروشگاه سایت 10تا رو 4000 تومن میفروخت...واسه کار شما همون سرنگی ها جوابگو هست ولی اگه خواستید میتونید انواع دیگه مثل مدل های لینک زیر رو هم بخرید:

تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X