اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش ولتاژ یک فرکانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش ولتاژ یک فرکانس

سلام دوستان من یک جایی تو یک مدار گیر کردم هر کسی اطف کنه راهنمایی کنه ممنونش میشم اگه هزینه ای هم داشته باشه تقدیمشون میکنم من یک مدار دارم با دامنه های ولتاژ مختلف میخوام یک سیگنال که که نسبت به زمین یک ولت هستو به یک ای سی بدم که اون ای سی در واقع gnd از یک ولت شروع میشه امیدوارم بتونم منظورمو دقیق بیان کنم همون سیگنال اگه با gnd اون ای سی بگیرم میشه دو ولت چون زمین اون ای سی خودش یک ولت از زمین اصلی بالاتره و همینطور ای سی بعدی زمینش دو ولت از زمین اصلی بالاتره پس سیگنال هم برای ای سی دوم انگار سوار بر یک ولتاژ با زمین دو ولت و حداکثر ولتاژ سه ولت میشه و دامنه بعدی هم که زمینش از سه ولت شروع میشه و سیگنال نسبت بهش انگار چهار ولته با چه ای سی یا مداری میتونم این سیگنال رو زمینشو ببرم بالا یا بیارم پایین ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : کاهش ولتاژ یک فرکانس

نوشته اصلی توسط Pouriyaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک جایی تو یک مدار گیر کردم هر کسی اطف کنه راهنمایی کنه ممنونش میشم اگه هزینه ای هم داشته باشه تقدیمشون میکنم من یک مدار دارم با دامنه های ولتاژ مختلف میخوام یک سیگنال که که نسبت به زمین یک ولت هستو به یک ای سی بدم که اون ای سی در واقع gnd از یک ولت شروع میشه امیدوارم بتونم منظورمو دقیق بیان کنم همون سیگنال اگه با gnd اون ای سی بگیرم میشه دو ولت چون زمین اون ای سی خودش یک ولت از زمین اصلی بالاتره و همینطور ای سی بعدی زمینش دو ولت از زمین اصلی بالاتره پس سیگنال هم برای ای سی دوم انگار سوار بر یک ولتاژ با زمین دو ولت و حداکثر ولتاژ سه ولت میشه و دامنه بعدی هم که زمینش از سه ولت شروع میشه و سیگنال نسبت بهش انگار چهار ولته با چه ای سی یا مداری میتونم این سیگنال رو زمینشو ببرم بالا یا بیارم پایین ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست غزیز توضیحات شما متاسفانه چندان روشن نبود ولی میتوانید از بالاترین ولتاژی که در اختیار دارید تا پایینترین زمین یک تقسیم کننده مقاومتی قرار بدهید و ولتاژهای موردنظرتان را به دست بیاورید ... نگفته بودید سیگنال شما چه فرکانسی داره ....ولتاژش چقدره ... چند مرحله تقسیم لازمه ....؟؟؟؟
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

درود بر شما
      اقا من یک rx و tx دارم که با مولتی متر ولتاژش ۱.۸ نشون میده و با اسیلوسکوپ pk-pk سیگنال tx روی 2.56 هست و tx روی 4.84 هست و avrage حدود ۱ ولت هست حالا من این سیگنال های rx و tx زوی دامنه های دیگه دارم که اختلاف زمینشون یک ولت بالاتره باید برسونمشون به این سطح ولتاژ و همینجور دستگاه بعدی من نسبت به زمین اصلی اختلاف ولتاژش ۲ ولت همینجور تا اخر که حدود بیست تا دستگاه هست و اخرین دستگاه اختلاف زمینش ۱۹ ولت بیشتر هست یعنی بخوام rx اونو با مولتی مند بگیرم ۲۰ ولت نشون میده من میخوام همه این rx و tx ها رو بیارم توی دستگاه اول با زمین صفر ولت که سوار بر ولتاژ ۳.۲ یا ۱.۸ هستند

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نتونیتم عکس بفرستم باید عکسو جای دیگه اپلود کنم فکر کنم متاسفانه نتونستم با ای سی max232 یا max485 یا اپتو کوپلر کاری انجام بدم چون باید زمین هاشون یکی باشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست غزیز توضیحات شما متاسفانه چندان روشن نبود ولی میتوانید از بالاترین ولتاژی که در اختیار دارید تا پایینترین زمین یک تقسیم کننده مقاومتی قرار بدهید و ولتاژهای موردنظرتان را به دست بیاورید ... نگفته بودید سیگنال شما چه فرکانسی داره ....ولتاژش چقدره ... چند مرحله تقسیم لازمه ....؟؟؟؟
      متاسفانه نشد عکس بفرستم

دیدگاه

لطفا یکی جواب بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X