اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره باطری ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سوال درباره باطری ماشین

نوشته اصلی توسط ehsanajal
    ممنون
    ولی مداری داری بزاری که تلفات کمی داشته باشه
    بوست بازده بالای 90% داره هر مداری که ببندی به شرط مطرف کردن مس زیاد توی مسیر جریان بالا بازده خوبی بهت میده

دیدگاه

من این صفحه اخر رو خوندم. یه دفه رفتین سراغ بوست. مگه مشکل افت ولتاژ دارین؟

برای زیاد کردن ساعت کارکرد دستگاه یا باید مصرف دستگاه رو کم کنید یا جریان باطری رو اظافه کنید.

دیدگاه

کامل خوندی مشکل رو گرفتی ؟؟؟
        برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
        راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

نه متاسفانه. تو دو کلوم ساده بگو. تا جایی که من فهمیدم ویلچره 4 ساعت کار میکنه میخوای 8 ساعت کار کنه ))

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
            نه متاسفانه. تو دو کلوم ساده بگو. تا جایی که من فهمیدم ویلچره 4 ساعت کار میکنه میخوای 8 ساعت کار کنه ))
            من دنبال یه باتری 15 ولتی میگردم با جریان 2امپرتا3امپر ، از اونجایی که پیدا نمیشه یه 12ولته 18امپر بگیرم کار راه اندازه ؟یهنی قادر هس امپر بالا ولتاز اونو تامین کنه
            دقت داشته باش که ورودیش به یه رگولاتور میره که حداقل ورودیش 14.6ولته .
            من یه 7.2 امپری دارم میتونم یه 7.2 دیگه بخرم ولی حیفم میاد میخوام پول بالاتریبدم تا امپر و درنتیجه ساعت بیشتری ازش کار بکشم
            ممنون

دیدگاه

شما به جای اینکه دو تا باطری رو موازی بکنی و بعد از بوست استفاده بکنی بهتره دو تا باطری رو با هم سری بکنی که بشه 24. بعد با استفاده از یک مدار lm2576 که حتی اماده ش هم توفروشگاه 5 تومنه رگولهش کنی روی 15 ولت. ولی میتونی از همین باطری 12 ولت 7.2 هم با یه بوست 15 بگیری بدون اظافه کردن باطری. جریانش میشه حدود 6 امپر که اگر سه امپر بگیری 2 ساعت کار میکنه

دیدگاه

شما به جای اینکه دو تا باطری رو موازی بکنی و بعد از بوست استفاده بکنی بهتره دو تا باطری رو با هم سری بکنی که بشه 24. بعد با استفاده از یک مدار lm2576 که حتی اماده ش هم توفروشگاه 5 تومنه رگولهش کنی روی 15 ولت. ولی میتونی از همین باطری 12 ولت 7.2 هم با یه بوست 15 بگیری بدون اظافه کردن باطری. جریانش میشه حدود 6 امپر که اگر سه امپر بگیری 2 ساعت کار میکنه
                به نظرم 2تا 12بهتره
                12ولته 7.2 دارم یکی دیگه مثلش میخرم و با هم سری میکنم
                ممنون
                راستی تلفاتش زیاد نباشه و ساعت کاری دستگاه رو کم کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
                  به نظرم 2تا 12بهتره
                  12ولته 7.2 دارم یکی دیگه مثلش میخرم و با هم سری میکنم
                  ممنون
                  راستی تلفاتش زیاد نباشه و ساعت کاری دستگاه رو کم کنه
                  رگولاتور lm2576 سه امپری سوییچینگه. یه سلف با هسته بزرگ براش بزاری خیلی خوب کار میکنه. میتونی یه سلف خروجی پاور کامپیوتر رو در بیاری چند تا سیمه جدا دور هسته پیچیده شده. برای افزایش ظرفیت همشو با هم سری کن و چون هسته بزرگی هم داره به این راحتیا اشباع نمیشه. دیودشم 1n5822 بزار که خیالت از بابت تلفات دیودیشم راحت باشه. اینطوری خیلی راحت یه خروجی 15 رگوله شده با تلفات خیلی کم میتونی بگیری. شاید تو 3 امپر تلفاتت کلا بشه یک یا یک و نیم وات.

دیدگاه

رگولاتور lm2576 سه امپری سوییچینگه. یه سلف با هسته بزرگ براش بزاری خیلی خوب کار میکنه. میتونی یه سلف خروجی پاور کامپیوتر رو در بیاری چند تا سیمه جدا دور هسته پیچیده شده. برای افزایش ظرفیت همشو با هم سری کن و چون هسته بزرگی هم داره به این راحتیا اشباع نمیشه. دیودشم 1n5822 بزار که خیالت از بابت تلفات دیودیشم راحت باشه. اینطوری خیلی راحت یه خروجی 15 رگوله شده با تلفات خیلی کم میتونی بگیری. شاید تو 3 امپر تلفاتت کلا بشه یک یا یک و نیم وات.
                    ممنون مدار طراحی شده نداری ؟؟؟

دیدگاه

دیتاشیت خودقطعه مدار کاملش رو گزاشته توش.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X