اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه سوئیچینگ برای آمپلی ماشین باهسته حلقوی(توروئید)-600وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منبع تغذیه سوئیچینگ برای آمپلی ماشین باهسته حلقوی(توروئید)-600وات

والا من بستمش مشکلی نداره و داره کارشو میکنه خب برای اون چیزی که شما گفتی همه امپلی ها گین دارن برای میدرنج یا کامپونت کمش میکنی

دیدگاه

سلام دوستان
      من تقریبا بیشتر موضوعات مطرح شده رو مطالعه کردم خیلی از دوستان از مدار ایراد گرفتن
      آیا کسی مشکلات رو حل کرده؟و فایل هایی نهایی رو دارند قرار بدهند استفاده کنیم؟

یا اگر پروژه ای رو انجام دادید و بهتر جواب داده رو معرفی کنید ممنون میشم
      نیاز به منبع برای راه اندازی امپلی فایر 400 وات دارم 33 + و -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam9218 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من تقریبا بیشتر موضوعات مطرح شده رو مطالعه کردم خیلی از دوستان از مدار ایراد گرفتن
        آیا کسی مشکلات رو حل کرده؟و فایل هایی نهایی رو دارند قرار بدهند استفاده کنیم؟

یا اگر پروژه ای رو انجام دادید و بهتر جواب داده رو معرفی کنید ممنون میشم
        نیاز به منبع برای راه اندازی امپلی فایر 400 وات دارم 33 + و -
        سلام
        من یکی ساختم که خیلی جالب نشد از بس دست کاریش کردم کلا خراب شد یکی از ذوستانم اینو ساخت برای آمپ۴۰۰ خیلی هم راضی بود حالا بازم میخوام بسازم اگه دوست داشتی به تلگرامم پیام بده برات بفرستم DBakhtiari@

دیدگاه

با سلام و احترام
          مدار رو ساختم خروجی هر دو با هم 90 ولت دارم
          ولی یه 49 با یه 41 ولت علت این عدم تقارن چیه ؟؟
          یه موقع هم 63 و 27

دیدگاه

در حال ساختن هستم

دیدگاه

کدوم مدار
              ایا کسی از مدار EI33 تونسته خروجی بگیره
              من یک مدار از سایت 320 برداشتم درست کردم در حالت بی باری 3 امپر میکشه با دو تا چوک و دیود های خروجی هم خیلی زود میسوزن دیود ساتکی 20L120 هم گذاشتم بدون این ک خروجی مدار با جایی وصل باشه ددر حد سوختن داغ میشدن
              کسی میتونه راهنمایی کنه از دوستان

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط saeidrp نمایش پست ها
              در حال ساختن هستم
              کدوم مدار
              ایا کسی از مدار EI33 تونسته خروجی بگیره
              من یک مدار از سایت 320 برداشتم درست کردم در حالت بی باری 3 امپر میکشه با دو تا چوک و دیود های خروجی هم خیلی زود میسوزن دیود ساتکی 20L120 هم گذاشتم بدون این ک خروجی مدار با جایی وصل باشه ددر حد سوختن داغ میشدن
              کسی میتونه راهنمایی کنه از دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X