اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

لطفا برای تعمیر برد پاورش راهنمایی کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rstrusk نمایش پست ها
      لطفا برای تعمیر برد پاورش راهنمایی کنین
      عکس از برد تغذیه بزارین

دیدگاه

سلام دوستان شاید این سوال ربطی به اینجا نداشته باشه ولی تو هر سایتی گشتم نتونستم جوابی پیدا کنم از روی ناچاری اینجا مطرح میکنم تا شاید کمکی حاصل بشه
        دوستان رسیور آی استار مدل X35000 MEGA فول اچ دی هم هست به هیچ طریقی به اینترنت وصل نمیشه نه با کابل نه با وای فای نصابی که برام ردیفش کرده پیداش نمیشه کرد و کسای دیگه هم این دستگاه کار نمیکنند البته تمام مراحل تنظیماتش و از خود سایت این دستگاه دانلود کردم و درست انجام دادم حالا نمیدونم رسیور برای شناسایی مودم وای فای باید وسیله جانبی داشته باشه یا نه پس چرا با کابل وصل نمیشه اگه کسی اطلاعاتی از این دستگاه داره ممنون میشم.
        جدیدترین ویرایش توسط دیوانه الکترونیک; ۰۹:۱۰ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲.

دیدگاه

سلام دوستان من یه رسیور ایکلاس دارم که به مشکل خوردم.. مشکلش اینه ولتاژی که از منبع تغذیه میاد همش درسته فقط یکیش بالاتره.. که 24ولت باید باشه که 28.5ولته...خروجی ولتاژ برای ال ان بی هم همین ولتاژ رو نشون میده یعنی 28.5ولت..در صورتی که ولتاژش باید 13ولت یا 18ولت باشه.. رسیور هم اصلا هیچ ماهواره ای رو س چ نمیکنه.. قدرت سیگنال میزنه 35درصدوکیفیت7درصد..در صورتی که دیش تنظیمه

دیدگاه

سلام مهندس
            ریسیور استارمکس َA5+روی on گیر کرده بود و بالا نمیومد با لودر و کابل اپدیت کردم درست نشد دادم بیرون فلش کردن بازم درست نشد حتی آی سی فلش را تعویض کردم بعد پروگرام کردم بازم درست نشد چیکارش کنم کجا ببرم فلش کنن

با تشکر

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دوست عزیز صندوق پیام خصوصیتون پر شده یه پیام براتون فرستادم مثل این که نرسیده باید صندوق و خالی کنید

دیدگاه

سلام.. من یه دستگاه ایکلاس دارم که مشکلش نداشتن سیگناله.. با اینکه دیش تنظیمه. قدرت سیگنال ۳۵درصد وکیفیت۷درصده.. من بازش کرم.. دیدم ولتاژ منبع تغذیه که یکیش ۲۴ولت باید باشه ولی ۲۸.۵ولته..که ولتاژی هم که ازتیونر به ال ان بی میره همین ٢8.5ولته..با ولتمر اندازه گیری کردم.. بقیه ولتاژهای منبع تغذیه درسته.. بجز ۲۴ولت که ۲۸.۵ ولته. میتونه ایراد از این باشه باید چکار کنم. در ضمن ولتاز قطعه lm317یکیش 1.2ولت وپایه دیگرش1.۷ ولت نشون میده

دیدگاه

سلام مهندس

ریسیور استارمکس َA5+روی on گیر کرده بود و بالا نمیومد با لودر و کابل اپدیت کردم درست نشد دادم بیرون فلش کردن بازم درست نشد حتی آی سی فلش را تعویض کردم بعد پروگرام کردم بازم درست نشد چیکارش کنم

دیدگاه

خازنهای پاور روچک کن 10ولت1000میکرو

دیدگاه

مهندس این خازن ها رو قبلا چک و تعویض کردم ولی تاثیری نداشت !

دیدگاه

سلام بنده یه مشکل پیدا کردم درمورد رسیور و دیش گردان ...وقتی به ترتیب ازماهواره به ماهواره بعدی میرم هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی یهو از ماهوره شرق به دورترین مسیر غرب و بالعکس میرم دستگاه خاموش و روشن میشه ...سیم هم عوض کردم وایرادی هم از رسیور نیست چون با فایندر تصویری هم خاموش روشن میشه ...ممنون میشم کمکم کنید

دیدگاه

سلام رسیور استار مکس A5+ صفحش کمرنگ شد و خاموش شد و دیگه کل رسیور کار نمیکنه، لطفا تعمیرکار کاربلد و مطمئن میشناسید معرفی کنید خیلی ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farshadnikkar نمایش پست ها
                          سلام رسیور استار مکس A5+ صفحش کمرنگ شد و خاموش شد و دیگه کل رسیور کار نمیکنه، لطفا تعمیرکار کاربلد و مطمئن میشناسید معرفی کنید خیلی ممنون میشم
                          منبع تغذیش باید باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
                            منبع تغذیش باید باشه
                            تعمیرکار برای تعویض میشناسید معرفی بفرمایید ممنون میشم وحدود هزینه تعمیر چقدر میشه میارزه یا خیر؟ با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farshadnikkar نمایش پست ها
                              تعمیرکار برای تعویض میشناسید معرفی بفرمایید ممنون میشم وحدود هزینه تعمیر چقدر میشه میارزه یا خیر؟ با تشکر
                              تعمیر کار که نمیشناسم ، ولی اگر دوست داری بازش کن یه عکس از خازناش بنداز اگر مال اونا باشه و باد کرده باشن احتمالا با تعویضشون درست بشه که نباید بیشتر از 5-10 تومن دربیاد برات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
                                تعمیر کار که نمیشناسم ، ولی اگر دوست داری بازش کن یه عکس از خازناش بنداز اگر مال اونا باشه و باد کرده باشن احتمالا با تعویضشون درست بشه که نباید بیشتر از 5-10 تومن دربیاد برات
                                خدمت شما ممنون
                                [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X