اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

سلام دوستان
    من یک رسیور iclass k9k9 دارم که یه مدتی بود وقتی میخواستم با کنترل خاموشش کنم ری استارت میشد. بازش کردم یکی از خازنهای 220 میکروفارادش باد کرده بود عوضش کردم ولی الان که روشنش میکنم تصویر نمیده اصلا حتی سون سگمنت جلوش روشن نمیشه فقط یک led جلوش روشن میشه ممنون میشم راهنماییم کنین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

یک رسیور iclass 9700 هم دارم که هر چند ثانیه ری استارت میشه ولی زمانی که روشن هست تصویر داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

دیدگاه

سلام خسته نباشین.یه رسیور فورست 9200 دارم که هم قدرت و هم سیگنال رو 100% نشون میده حتی اگه بهش ال ان بی هم وصل نباشه.تیونرشو عوض کردم ولی بازم نشد خواهشا یکی کمکم کنه
      جدیدترین ویرایش توسط bahmanmosayebi; ۱۷:۱۸ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸.

دیدگاه

سلام من یه رسیور آی کلاس جی 9 جی9 دارم مدتی بود که از اون استفاده نمیکردم چون یه رسیور استارمکس a100خریده بودم چند وقت پیش اونو روشن کردم تا کانالهای ماهواره یاه ست رو روی اون بگیرم کارم رو انجام دادم و اونو خاموش کردم و کنار گذاشتم الان که دوباره میخواستم اونو روشن کنم و ازش استفاده کنم دیدم چراغهای قسمت جلو که سبز رنگه روشن نمیشه اما اون آرم سفید رنگ مارک ای کلاس روشن میشه لطفا کمکم کنید // راستی یه دونه خازن 10 ولت 470 میکرو داشت که باد کرده بود اونو تعویض کردم گفتم شاید از اون باشه اما مشکل از اون نبود

دیدگاه

سلام من یه رسیور آی کلاس جی 9 جی9 دارم مدتی بود که از اون استفاده نمیکردم چون یه رسیور استارمکس a100خریده بودم چند وقت پیش اونو روشن کردم تا کانالهای ماهواره یاه ست رو روی اون بگیرم کارم رو انجام دادم و اونو خاموش کردم و کنار گذاشتم الان که دوباره میخواستم اونو روشن کنم و ازش استفاده کنم دیدم چراغهای قسمت جلو که سبز رنگه روشن نمیشه اما اون آرم سفید رنگ مارک ای کلاس روشن میشه لطفا کمکم کنید // راستی یه دونه خازن 10 ولت 470 میکرو داشت که باد کرده بود اونو تعویض کردم گفتم شاید از اون باشه اما مشکل از اون نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jalal1353 نمایش پست ها

با سلام
            دوست عزیز اول ولتاژ های خروجی منبع تغذیه رو بگیرید ببینید آیا ولتاژها یکی هستن یا خیر،در صورت درست بودن منبع تغذیه مشکل از آیسی فلش رسیور هست.
            اصطلاحا میگن دستگاه آیسی فلش خالی کرده.
            که باید بدی تعمیرگاه برات فلش کنن.ولی من 95 درصد احتمال میدم که رسیورت آیسی فلش خالی کرده باشه..
            موفق و پیروز باشید...

دیدگاه

سوال : تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

سلام.من هم رسیور استرانگ دارم مدل 4610باید دوساعت به برق باشه تا بعد روشن بشه.یعنی باید گرم بشه که روشن بشه.تازه اونم از برق بکشی و دوباره بزنی .خلاصه دور پتو میپیچمش تا گرم بشه.اوائل زود روشن میشد الان دیگه به سختی روشن میشه تا اینکه دیشب کامل وسط فیلم قطع شد ودیگه روشن نمیشه.چراغ پنل کارمیکنه اما هنگه.واشکال و اعداد نامفهومی را نشون میده.لطفا کمک کنید مشکلش کجاس؟؟؟
              جدیدترین ویرایش توسط سیدمحم; ۱۵:۲۵ ۱۳۹۸/۱۰/۲۶.

دیدگاه

پاسخ : سوال : تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

نوشته اصلی توسط سیدمحم نمایش پست ها
                سلام.من هم رسیور استرانگ دارم مدل 4610باید دوساعت به برق باشه تا بعد روشن بشه.یعنی باید گرم بشه که روشن بشه.تازه اونم از برق بکشی و دوباره بزنی .خلاصه دور پتو میپیچمش تا گرم بشه.اوائل زود روشن میشد الان دیگه به سختی روشن میشه تا اینکه دیشب کامل وسط فیلم قطع شد ودیگه روشن نمیشه.چراغ پنل کارمیکنه اما هنگه.واشکال و اعداد نامفهومی را نشون میده.لطفا کمک کنید مشکلش کجاس؟؟؟
                با سلام
                در برد منبع تغذیه ردستگاه ۲ عدد خازن ۱۰ ولت در ۱۰۰۰ میکرو فاراد وجود داره،،که خراب شده،،،خازن ها رو رر بیار به ناش ۱۶ ولت در ۱۰۰۰ میکروفاراد جایگزین کن مشکل بر طرف میشه،..
                در ضمن در هنگام نصب خازن ها به قطب منفی و مثبت دقت کن که بر عکس نذاری وگرنه باید فاتحه ی دستگاه تو بخونی،،،
                موفق و پیروز باشید...

دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید،میشه لطفاً کمک کنید...
                  یه رسیور آیکلاسk9k9 HDMI دارم، مشکلش اینه که تصویر رو 2تا نشون میده و تصویر سیاه و سفید هستش و بعداز چند دقیقه تصویر پَرپَر میزنه و میره،مشکلش چیه؟؟؟
                  ممنون میشم کمک کنید یا مشکلش رو به ایمیلم بفرستید...
                  asgharmohamadi1985@gmail.com

دیدگاه

واسه رسیور من هم این اتفاق می افتاد که با تغییر رزولوشن از 576i به 576p مشکل حل میشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATA@ نمایش پست ها
                      سلام دوستان خسته نباشید،میشه لطفاً کمک کنید...
                      یه رسیور آیکلاسk9k9 HDMI دارم، مشکلش اینه که تصویر رو 2تا نشون میده و تصویر سیاه و سفید هستش و بعداز چند دقیقه تصویر پَرپَر میزنه و میره،مشکلش چیه؟؟؟
                      ممنون میشم کمک کنید یا مشکلش رو به ایمیلم بفرستید...
                      asgharmohamadi1985@gmail.com

سلام
                      با فشردن دکمه ی ویدیو فرمت کیفیت تصویر رسیور رو پایین بیار مشکل بر طرف میشه،،
                      شما کیفیت تصویر رو بالا بردی ولی تلویزیون شما قادر به پشتیبانی این کیفیت تصویر نیست،واسه همین تصویر اینجوری میشه،،
                      موفق و پیروز باشید....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.multii نمایش پست ها
                        سلام
                        با فشردن دکمه ی ویدیو فرمت کیفیت تصویر رسیور رو پایین بیار مشکل بر طرف میشه،،
                        شما کیفیت تصویر رو بالا بردی ولی تلویزیون شما قادر به پشتیبانی این کیفیت تصویر نیست،واسه همین تصویر اینجوری میشه،،
                        موفق و پیروز باشید....
                        داداش خیلی لطف کردی،تنظیمات رو انجام دادم درست شد...!!!
                        اصلاً فکر نمیکردم که از تنظیماتش باشه،یعنی تصویر جوری بود که فکر میکردم از سخت افزاری هست...
                        ممنونم ازت...
                        مرسی از سایت خیلی خیلی خوبتون...

دیدگاه

سلام،انجام دادم داداش درست شد...
                          ممنونم ازتون،خیلی متشکر...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid ss نمایش پست ها
                            واسه رسیور من هم این اتفاق می افتاد که با تغییر رزولوشن از 576i به 576p مشکل حل میشد
                            داداش انجام دادم ،مشکلش حل شد!
                            قبلش فک کردم ایراد سخت افزاری داشته باشه!
                            دستت درد نکنه،ممنون از لطفت...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATA@ نمایش پست ها
                              داداش خیلی لطف کردی،تنظیمات رو انجام دادم درست شد...!!!
                              اصلاً فکر نمیکردم که از تنظیماتش باشه،یعنی تصویر جوری بود که فکر میکردم از سخت افزاری هست...
                              ممنونم ازت...
                              مرسی از سایت خیلی خیلی خوبتون...

سلام
                              دوست عزیز نیازی به پست تشکر نبود،،،روی لینک تشکر کلیک میکردی کافی بود،،،
                              موفق و پیروز باشید..

دیدگاه

سلام و ممنون از اطلاعات خوبتون
                                رسیور من iclass مدل K9K9 هست مدتی هست که با سیگنال 11137 ماهواره هاتبرد که منوتو پخش میشه مشکل داره ممکنه اصلا وصل نشه یا یک تا چندثانیه وصل بشه و بعد قطع بشه در صورتیکه با بقیه فرکانسهای هاتبرد اعم از اینکه افقی یا عمودی باشند مشکلی نداره
                                ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X