اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت یک usb player با استفاده از برد های دی وی دی یونی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت یک usb player با استفاده از برد های دی وی دی یونی

سلام
    اقا محسن شما محل دقیق فروش این برد را می دانید کجاست .

دیدگاه

من این برد رو از شهرمون خریدم تهران نمیدونم کجادارنش
      احتمالا سعید تو امجد داشته باشه یا تو توپخونه پاساژ فتوت

دیدگاه

سلام
        من این برد رو تهیه کردم! ولی وقتی تغذیه مدار ور بهش وصل میکنم!(5 ولت رگوله) رگولاتور سریع داغ میکنه!!!! برد رو با منتع تغذیه چک کردم در ولتاژ 5 ولت بدون اتصال هیچ فیش یا چیزه دیگه جریانی حدود 560 میلی امپر میکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی برد رو به تلویزیون وصل میکنم اون صفحه اصلی دی وی دی پلیر با ایکون read اون گوشه نشون داده میشه ولی وقتی انگشتم رو به پروسسور برد میزنم میبینم داره گرم میشه (کمی غیر عادی و سریع!!!!!!!!!!!!!) من دیگه میترسم برد بسوزه سریع تغذیه رو قطع میکنم و نمیذارم بمونه!!!!!! کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برد شما هم پروسسورش گرم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موقع وصل کردن تغذیه چقدر جریان میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        خواهش میکنم راهنمایی کنید. :cry2:

دیدگاه

سلام
          آیا میشه هر نوع ریموت کنترل مادون قرمزی (مثلا ریموت کنترل تلویزیون) استفاده کرد؟ اگر نه ، آیا ریموت هر دستگاه dvdplayer از هر نوع مارک و مدلی بهش می خوره؟

دیدگاه

آقا یکی به ما جواب بده؟!!!! دوستان اونایی که این برد رو دارن به مشکلاتی که عرض شده برخورد نکردن؟؟؟ پروسسور برد گرم نمیشه(سریع) ؟؟؟ چند میلی امپر مصرف داره بدون هیچ اتصالی؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
              سلام
              من این برد رو تهیه کردم! ولی وقتی تغذیه مدار ور بهش وصل میکنم!(5 ولت رگوله) رگولاتور سریع داغ میکنه!!!! برد رو با منتع تغذیه چک کردم در ولتاژ 5 ولت بدون اتصال هیچ فیش یا چیزه دیگه جریانی حدود 560 میلی امپر میکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی برد رو به تلویزیون وصل میکنم اون صفحه اصلی دی وی دی پلیر با ایکون read اون گوشه نشون داده میشه ولی وقتی انگشتم رو به پروسسور برد میزنم میبینم داره گرم میشه (کمی غیر عادی و سریع!!!!!!!!!!!!!) من دیگه میترسم برد بسوزه سریع تغذیه رو قطع میکنم و نمیذارم بمونه!!!!!! کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برد شما هم پروسسورش گرم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موقع وصل کردن تغذیه چقدر جریان میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              خواهش میکنم راهنمایی کنید. :cry2:
              این برد بدون قسمت اپتیک و usbجریانی حدو 300 الی 320 میلی آمپر میکشه
              آی سی پروسسور اون هم گرم میشه البته نه اونقدر که دست رو بسوزونه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sedaqat20
                سلام
                آیا میشه هر نوع ریموت کنترل مادون قرمزی (مثلا ریموت کنترل تلویزیون) استفاده کرد؟ اگر نه ، آیا ریموت هر دستگاه dvdplayer از هر نوع مارک و مدلی بهش می خوره؟
                تا جایی که من امحتان کردم با ریموت dvd player مارک lg و سامسونگ سازگار نبود ولی با ریموت dvdplayer چینی کار میکرد

دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز که جواب دادین! راستش برد من حدود 560 میلی جریان میکشه!!!! پرسسور هم به صورت صعودی بعد از اتصال تغذیه گرم میشه ولی میترسم که تغذیه رو مدت زیادی وصل بهش نگه دارم ببینم چقدر گرم میشه! ولی وقتی تغذیه وصله اون تصویر دی وی دی رو صفحه تلویزیون دیده میشه! به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه یا اصلا مشکلی هست؟؟؟؟ اخه به نظر من زیاد جریان میکشه و زیادی سریع گرم میشه!!! با اول که به تلویزیون وصل کردم تغذیه رو با رگوله کردن 12 ولت درست کردم! ولی ای سی رگولاتور به شدت داغ شد(فکر کنم سوخت). در ضمن برد من 4 تا پایهآ‌ی تغذیه داره:(5-زمین-زمین-12)! به نظر شما من چکار کنم؟؟؟بردم تصویر رو tv داره هنوز ها!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                    خیلی ممنون دوست عزیز که جواب دادین! راستش برد من حدود 560 میلی جریان میکشه!!!! پرسسور هم به صورت صعودی بعد از اتصال تغذیه گرم میشه ولی میترسم که تغذیه رو مدت زیادی وصل بهش نگه دارم ببینم چقدر گرم میشه! ولی وقتی تغذیه وصله اون تصویر دی وی دی رو صفحه تلویزیون دیده میشه! به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه یا اصلا مشکلی هست؟؟؟؟ اخه به نظر من زیاد جریان میکشه و زیادی سریع گرم میشه!!! با اول که به تلویزیون وصل کردم تغذیه رو با رگوله کردن 12 ولت درست کردم! ولی ای سی رگولاتور به شدت داغ شد(فکر کنم سوخت). در ضمن برد من 4 تا پایهآ‌ی تغذیه داره:(5-زمین-زمین-12)! به نظر شما من چکار کنم؟؟؟بردم تصویر رو tv داره هنوز ها!!!
                    من با این برد کار نکردم ولی با این حساب باید هر دو تغذیه رو برای بردتون درست کنین البته اینکه پنج ولت رو از رگوله کردن 12 ولت بدست بیارین باعث میشه رگولاتورتون داغ کنه .

دیدگاه

مثله اینکه سرتونو درد اوردم! :redface: برد منم دقیقا مثل برد شماست! فقط یه 12 هم داره البته من وقتی 12 رو بهش وصل میکنم بدون هیچ اتصال دیگه ای فقط 30 40 میلی امپر میکشه! ولی با 5 ولت 560 میلی امپر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oo:

دیدگاه

برد من هم دوتا تغذیه داره 12 و 5 و آی سی بشدت گرم میشه تصویر هم دارم از ریموت وی سی دی چینی استفاده کردم فقط یه سری از دکمه ها کار کرد و هر کاری میکنم وارد منوی setup نمیشه بودن و نبودن jumper رو j8 هیچ تاثیری نداره؟ برای شما کار میکنه؟ این دومین بردیه که آزمایش میکنم فکر میکردم اولی مشکل داره پس دادم

دیدگاه

باید صبر گنین تا گزینه no disk یا bad disk ظاهر بشه بعد دو بار جامپر روی برد رو اتصال بدین تا وارد setup ریموت و سایر چیزا بشین شاید شما پین close رو زمین نکردین

دیدگاه

سلام وخسته نباشید من نتوانستم این طرح بسیارزیبا را اجرا کنم چون برد من با بردی که شما گذاشتید فرق میکنه ونام پایه هایی که نوشته فرق میکنه خیلی دوست دارم این طرح را اجرا کنم بمابر این به همت شما نیاز دارم حیف که نمیتوانم برد خودم را اینجا بگذارم چون راهش را بلد نیستم حقیر 20سال است که تعLیرکار تلویزیونم ولی حروف حک شده روی برد شما فقط ولتاژ5 مشترک است چشمی رامانند نقشه یه پایه 5ولت یکی شاسی ودیگری IRزدم که به شدت داغ کرد من این حروفها رامینویسم لطف کنید باروش اسان جایی را که باید اتصال کوتاه بدهم وجایی را که باید چشمی را وصل کنم برام بگید بقیه یعنی صدا تصویر ویو اس پی خودشان وصل هستند متشکرم

+ GND LA CLK D2 D1 5
                            VCC IR GND CLK STB DA
                            COAX OPT VCCV GND IN GND OUT +M -M -SL +SL LIM GND -SP +SP

دیدگاه

معمولا خروجی چشمی رو باید به پین IR بزنین پین دیگه ای به ذهنم نمیرسه

دیدگاه

سلام
                                روی برد DVD من که مارک دوو است،یه کانکتور چهار پین خالی وجود داره که پایه های آن به ترتیب Vcc Rx Tx GND هستند. با توجه به اینکه در استاندارد USB پایه های دیتا با -D و +D مشخص می شن آیا این کانکتور همان USB است؟
                                آی سی کنترولر این برد ، MT1379GE است . آیا آی سی برد شما هم همینه؟
                                فکر کنم پایه های کانکتوری که گفتم به پایه های 73 و74 این آی سی وصل هستند.
                                اون جامپر را روی برد پیدا نکردم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X