اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت یک usb player با استفاده از برد های دی وی دی یونی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت یک usb player با استفاده از برد های دی وی دی یونی

احتمالا اون پایه tx و rx مربوط به سیستمی مثل bootloader برای پروگرام کردن برد dvd باشه
    عکس کامل بردی که من استفاده کردم تو صفحه اول این تاپیک هست

دیدگاه

سلام
      آقا تست شد عالی کار میکنه
      ولی یه مشکل کوچیک موقع نصب پیش اومد اون هم در مورد گیرنده مادون قرمز بود که با اون سنسوری که شما شکلش رو گذاشته بودید کار نکرد با یه سنسور کوچیک 50 تومنی عوضش کردم حل شد
      واقعاً عالی کار میکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siamakman
        سلام
        آقا تست شد عالی کار میکنه
        ولی یه مشکل کوچیک موقع نصب پیش اومد اون هم در مورد گیرنده مادون قرمز بود که با اون سنسوری که شما شکلش رو گذاشته بودید کار نکرد با یه سنسور کوچیک 50 تومنی عوضش کردم حل شد
        واقعاً عالی کار میکنه
        خوبه بالاخره یکی گفت جواب گرفتم
        اگه ممکنه جهت راهنمایی بقیه دوستان مدل برد مورد استفاده تون و همچنین یه عکس ار برد رو بذارین

دیدگاه

سلام به همه دوستان
          آقا دستتون درد نکنه واقعا گل کاشتین
          من هر چی گشتم اون برد همه کارره رو پیدا نکردم ولی یه برد دی وی دی سامسونگ از یه تعمیرکار گرفتم که سالمه
          من با این برد کاراریی رو که گفتین انجام دادم تصویر رو هم رو تلویزیون نشون میده اما وقتی که قلش رو می زنم شناسایش نمی کنه ،اصلا چراغ رو فلشو روشن نمی کنه ،مشکل زا کجاست؟
          2- آیا می شه این برد رو دوباره برنامه ریزی کرد واسه کنترل ؟

دیدگاه

سلام
            اقا دمت گرم کار جالبی کردی
            من یه بردی خریدم روش نوشته شده suoer البته اینم چینی هستش از همون بردایی که دوتا تغذیه داره یه 5 و یه 12 با هر زوری بود راش انداختم حالا فقط یه مشکلی که هست فایل mp3 و vcd و یه سری عکس jpg رو پخش میکنه در صورتی که رو خوده جعبش نوشته MPGE4 رو هم ساپورت میکنه ولی اونا رو اجرا نمیکنه
            یه cd هم همراه برد بود اونجور که تو دفترچه راهنماش نوشته مربوط به upgrate کردن برد برای لنزای مختلف بکار میره

حالا کسی هست که از این مدل برد استفاده کرده باشه؟
            ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kyaksar
              سلام به همه دوستان
              آقا دستتون درد نکنه واقعا گل کاشتین
              من هر چی گشتم اون برد همه کارره رو پیدا نکردم ولی یه برد دی وی دی سامسونگ از یه تعمیرکار گرفتم که سالمه
              من با این برد کاراریی رو که گفتین انجام دادم تصویر رو هم رو تلویزیون نشون میده اما وقتی که قلش رو می زنم شناسایش نمی کنه ،اصلا چراغ رو فلشو روشن نمی کنه ،مشکل زا کجاست؟
              2- آیا می شه این برد رو دوباره برنامه ریزی کرد واسه کنترل ؟
              بردهای سامسونگ با ریموتهای خودشون کار می کنند
              شما باید باریموت خودشون بهش فرمان بدین که از usb بخونند

دیدگاه

سلام
                مشکل از بنده بود فایل mpeg4 + Divx رو ساپورت میکنه...

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majid.4206
                  سلام
                  مشکل از بنده بود فایل mpeg4 + Divx رو ساپورت میکنه...
                  توضیحات بیشتری بفرمایید که بقیه دوستان استفاده کنند

دیدگاه

توضیحات بیشتری بفرمایید که بقیه دوستان استفاده کنند
                    چشم اقا محسن

راستش من اولش فکر کردم همه فرمتا رو این برد نه نه مرده ساپورت میکنه نگو نه این چینیا نزشتن زیادی خوشبحالمون بشه برا همین دفعه اول هر چی فایل بود تو کامپیوتر با هر فرمتی ریختم رو فلش هیچ کدوم باز نشدن فقط همون عکس و mp3 باز شدن اولش فکر کردم باید برد رو پروگرام کنم اخه یه cd هم همراش بود گفتم شاید اشکال از اینه ولی بازم نشد ... بعد از اینکه دفترچشو خوندم و خود جعبشو نگاه کردم دیدم ای دل غافل این برده فقط فایل MPEG4 (رو بروشم تو پرانتز نوشته بود Divx AVI )رو ساپورت میکنه
                    خلاصه دیگه مشکلی نبود تا یه جعبه هم براش درست کردیمو گذاشتمش تو جعبه ولی یه مشکله اساسی که هست این ic پردازندشه که گرم میکنه تو فکر بودم یه هیتسینگ براش درست کنم البته گرماش اونقدری نیست که دستو بسوزونه ولی فکر کنم دماش به 40 _50 درجه برسه
                    الانم یه 1 ساعتی داره کار میکنه ic بد جور داغ کرده ولی داره کار میکنه ... امید به خدا بالاخره یا میسوزه یا نه

راستی جراینیم که میکشه همونطور که اقا محسن گفتن 300 تا 350 میلی بیشتر نمیکشه منم برای تغذیش از یه شارزر موبایل نوکیا 800ma استفاده کردم البته ولتازش 5 ولت نبود با دیود حلش کردم

از دوستتان اگه کسی سوالی داره یا مشکلی بپرسه شاید بتونم کمکی بکنم

یا علی...
                    ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

سلام
                      خسته نباشید
                      من این برد همراه یک چشم دی و ی دی راه انداختم همه چیز اش کار میکنه این پین هیدر ها که گفته بودید با اتصال وارد قسمت برنامه ریزی کیبورد میشه نشد
                      :sad:
                      لطفا کمک کنید در اگر بخواهیم صفحه نمایش یک سی دی رو بهش وصل کنیم چیکار باید بکنیم
                      ممنون :rolleyes:

دیدگاه

خسته نباشید
                        من این برد همراه یک چشم دی و ی دی راه انداختم همه چیز اش کار میکنه این پین هیدر ها که گفته بودید با اتصال وارد قسمت برنامه ریزی کیبورد میشه نشد
                        یه جمپر داره که با گذاشتن اون میتونید با ریموت و یا صفحه پنل جلوی LCD بهش فرمان بدید و فرامین میره تو حافظش
                        ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط naserasadi20
                          سلام
                          خسته نباشید
                          :sad:
                          لطفا کمک کنید در اگر بخواهیم صفحه نمایش یک سی دی رو بهش وصل کنیم چیکار باید بکنیم
                          ممنون :rolleyes:
                          تو صفحه اول توضیحات لازم داده شده
                          بعد از اینکه no disk یا bad disk رو تلویزیون ظاهر شد دو بار پین هدر دوتایی روی برد رو اتصال کوتاه کنین
                          این جور برد ها چند مدل نمایشگر خاص خودشون رو ساپورت می کنند تو همون منوی برنامه ریزی بعد برنامه ریزی کنترل وارد قسمت انتخاب نوع نمایشگر میشن البته من به این برد نمایشگری وصل نکردم

دیدگاه

سلام
                            من قبلا یه بار تغذیه این برد رو با رگوله کردن 12 بدست اورده بودم ولی ای سی رگولاتور خیلی سریع داغ شد و فکر کنم سوخت همون موقع تصویر رو رو تلویزیون داشتم ولی چون دیدم رگولاتور داره سریع داغ میشه به سرعت تغذیه رو قطع کردم! الان که با یه اداپتور 5 ولت به تغذیه وصل میکنم دیگه تصویری تو تلویزیون ندارم! میخوام بدونم چطوری میشه فهمید که این برد سالمه یا سوخته؟!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                              سلام
                              من قبلا یه بار تغذیه این برد رو با رگوله کردن 12 بدست اورده بودم ولی ای سی رگولاتور خیلی سریع داغ شد و فکر کنم سوخت همون موقع تصویر رو رو تلویزیون داشتم ولی چون دیدم رگولاتور داره سریع داغ میشه به سرعت تغذیه رو قطع کردم! الان که با یه اداپتور 5 ولت به تغذیه وصل میکنم دیگه تصویری تو تلویزیون ندارم! میخوام بدونم چطوری میشه فهمید که این برد سالمه یا سوخته؟!!!
                              خودمونی بگم
                              از شارژرهای موبایلی در پیت استفاده نکنین از یه شارژر پدر و مادر دار استفاده کنین یا با ترانس و رگولاتور ولتاژ 5 ولت رو بسازین

دیدگاه

متاسفانه من نمیدونم بردم چش شده!! الان من چطوری متونم بفهمم که شالمه یا سوخته ؟!!! وقتی 5 ولت رو بهش وصل میکنم هیچی نشون نمیده و البته ولتاژی هم تو خروجیش نیست!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X