اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

هزینه تقریبا 500 تومن یکم اینور اونور مشکلی نداره

دیدگاه

سلام
      یه سونی اریکسون w810 دارم که تازه 2 ماه و خورده ای هست ال سی دیش رو عوض کردم اما امروز دوباره ال سی دیش سوخت مشکلش آخه چیه؟؟؟
      در ضمن جایی مطمئن تو تهران سراغ ندارید برای تعمیرش ؟؟؟؟ (تویه پاساژ علاء الدین طبقه همکف دادم تعمیر دوباره امروز ال سی دیش سوخت جایی درست حسابی سراغ ندارید؟؟؟)

دیدگاه

پاسخ : استفاده از سرویس اینترنت کامپیوتر در موبایل های سیمبین دار و جاوا با GNUB

دوستان سال جدیدمبارک لطفا درصورت امکان فایل فلش این گوشی که روی ازم مانده دوساله را بزاریدممنونGALAxyS4mini مدلGt-19190 تک سیم کارت فکر کنم چینی باشه یک دنیا ممنون

دیدگاه

هنگ گوشی اچ تی سی و روشن موندن چراغ شارژ گوشی در حالت خاموش -

دیدگاه

درود
            لطفا بفرمایید چگونه میتوان گوشی samsung Galaxy G1 ace را روت کرد من با چند نرم افزار مثل کینگ روت و ... سعی کردم نشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
              درود
              لطفا بفرمایید چگونه میتوان گوشی samsung Galaxy G1 ace را روت کرد من با چند نرم افزار مثل کینگ روت و ... سعی کردم نشد.
              با سلام و احترام
              برای روت کردن گوشی اول باید مطمئن شوید که Bootloader گوشیتون Unlock باشه. در صفحه زیر میتوانید روش Unlock کردن Bootloader را مشاهده نمایید.

موفق باشید.
              جدیدترین ویرایش توسط evergreen; ۱۱:۳۴ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹.

دیدگاه

درود.
                یک عدد گوشی هواوی g750-u10 دارم که بعداز مدتی موبایل روی آرم هواوی ریست میشد و بالا نمی آمد!!! دادم به یک تعمیر کار گفت چند تا هارد عوض کردم درست نشد الان بردش سوخته!!!! الانم گوشی رو خاموش به من داده میگه بردش سوخته باید عوض بشه!!!
                کسی میداند آیا گوشی های خاموش قابل تعمیر است یا خیر؟؟
                اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
                  درود.
                  یک عدد گوشی هواوی g750-u10 دارم که بعداز مدتی موبایل روی آرم هواوی ریست میشد و بالا نمی آمد!!! دادم به یک تعمیر کار گفت چند تا هارد عوض کردم درست نشد الان بردش سوخته!!!! الانم گوشی رو خاموش به من داده میگه بردش سوخته باید عوض بشه!!!
                  سلام - تعمیرکاره اینکاره نبوده مگه میشه چند بار هارد بزنه درست نشه شما گوشی رو روشن با لوگو بهش دادی ریست میشده حالا خاموش بهت تحویل داده !!! نشون بده ب ی فرد وارد ولی بعید میدونم بشه دیگه کاری کرد

دیدگاه

درود.
                    با سلام و احترام
                    "هارد" از اون اصطلاحات عجیب تعمیرکاراست. گوشی چیزی به اسم هارد نداره و اونچیزی که بهش میگن "هارد" همون بورد اصلی موبایلتونه. اگر میخواسته چند تا امتحان کنه باید بورد اصلی خودتون را در می آورده و بجاش بوردهای دیگری تست میکرده بنابراین دلیلی نداره که بورد اصلی خودتون آسیبی دیده باشه.
                    معمولا وقتی گوشی در هنگام ری استارت به مشکل ریست پیاپی میخوره یک مشکل نرم افزاری در کاره که اغلب اوقات ناشی از آپگرید با یک فایل فلش اشتباه و یا عدم تکمیل مراحل فلش و آپگرید گوشی بطور کامل و درست میباشد. به هر حال وضعیت فعلی گوشی تون از لحاظ تعمیر میتونه به مراتب سختتر از وضعیت قبلیش باشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
                      با سلام و احترام
                      "هارد" از اون اصطلاحات عجیب تعمیرکاراست. گوشی چیزی به اسم هارد نداره و اونچیزی که بهش میگن "هارد" همون بورد اصلی موبایلتونه. اگر میخواسته چند تا امتحان کنه باید بورد اصلی خودتون را در می آورده و بجاش بوردهای دیگری تست میکرده بنابراین دلیلی نداره که بورد اصلی خودتون آسیبی دیده باشه.
                      معمولا وقتی گوشی در هنگام ری استارت به مشکل ریست پیاپی میخوره یک مشکل نرم افزاری در کاره که اغلب اوقات ناشی از آپگرید با یک فایل فلش اشتباه و یا عدم تکمیل مراحل فلش و آپگرید گوشی بطور کامل و درست میباشد. به هر حال وضعیت فعلی گوشی تون از لحاظ تعمیر میتونه به مراتب سختتر از وضعیت قبلیش باشه.
                      با درود
                      درست میفرماید و کلمه هارد که تعمیر کارا ازش استفاده میگنن کاملا غلط هست ولی منظورشون برد اصلی موبایل نیست بلکه منظورشون یک قطعه تقریبا نیم سانت در نیم سانت هست که در واقع یک حافظه ست ..
                      یا حافظه ای که سیستم عامل روش نصب میشه یا یک حافظه موقت گوشی به اصطلاح یگ گیگ حافظه داخلی و این هاست
                      گوشس های هوآوی معمولا با این مشکل رو به رو میشن و به قول این تعمیر کارا هاردشون میسوزه و من خودم این مورد تجربه کردم
                      و شخصا رفتم تهران و این حافظه رو گیر اوردم تا تعمیر کار باهام دوبله حساب نکنه
                      و تعمیر کار چند تا نقطه قصه ما وقتی دید من اون حافظه رو راحت گیر اوردم و دقیق همونی که مال گوشی منه گفت من قبول نمیکنم امکان داره کار نکنه
                      گفتم اشکال نداره در کل قبول نکرد و خیلی زورش داشت
                      خلاصه اخرشم اون گوشی رو تعمیر نکردم و فکر کنم همون حافظه رو داشته باشم ولی نمیدونم کجاست
                      و احتمالا تعمیر کار قصه دوست ما به برد هنگام تعویض حافظه اسیب زده
                      حداقل نصف تعمیر کار های گوشی اصلا هیچ دانش و پیش زمینه ای در راستای الکترونیک و برق ندارن و فقط یک دوره اموزش دیدن و اون هم تعویض قطعات
                      اصلا درک درستی از قطعاتی که تعویض میکنن ندارن و معمولا اسیب بیشتری به گوشی افراد میزنن و خود فرد متوجه نمیشه
                      و باز به قول شما الان گوشی دوستمون از روز اول خراب تر شده
                      نظر من این هست بی خیال تعمیر این گوشی بشن چون ارزش تعمیر ندارن و هزینه این تعیض حافظه هم بالاست و گاها این تعمیر کارا قطعات اصل رو با بدل جایگرین میکنن
                      کلا گوشی ارزش تعمیر نداره و گوشی دست دوم هم ارزش خرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط radarz نمایش پست ها
                        سلام - تعمیرکاره اینکاره نبوده مگه میشه چند بار هارد بزنه درست نشه شما گوشی رو روشن با لوگو بهش دادی ریست میشده حالا خاموش بهت تحویل داده !!! نشون بده ب ی فرد وارد ولی بعید میدونم بشه دیگه کاری کرد
                        درود
                        متاسفانه آشنا بودند و گوشی را دادم به ایشون !!! درحال حاضر اصلا هیچ واکنشی نداره و دکمه پاور اصلا کار نمیکنه!!! وقتی میزنم به شارژ فقط چراغ قرمز روشن میشه و بعد یک مدت خاموش می*شود!!!
                        چندجا بردم گفتند اصلا قطعاتش نیست!!! من میخوام حتما این گوشی تعمیر بشه . برای کسی میخواهم.... خودم گوشی خریدم ولی حتما برای کاری اسرار دارم موبایلی مثل آن که ارزش زیادی ندارد کار کند.... جهت برنامه پر ویروس شاد!!!!
                        اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

درود
                          متاسفانه آشنا بودند و گوشی را دادم به ایشون !!! درحال حاضر اصلا هیچ واکنشی نداره و دکمه پاور اصلا کار نمیکنه!!! وقتی میزنم به شارژ فقط چراغ قرمز روشن میشه و بعد یک مدت خاموش می*شود!!!
                          چندجا بردم گفتند اصلا قطعاتش نیست!!! من میخوام حتما این گوشی تعمیر بشه . برای کسی میخواهم.... خودم گوشی خریدم ولی حتما برای کاری اسرار دارم موبایلی مثل آن که ارزش زیادی ندارد کار کند.... جهت برنامه پر ویروس شاد!!!!
                          با درود
                          من وقتی دنبال این تعمیر بودم فهمیدم که این حافظه ای که ما به صورت فله میخریم چینی هستن و اورجینال نیستن و امکان داره بعد از نصب کار نکنه
                          و یا اینکه خیلی زود دوباره بسوزن
                          ولی اینکه ایشون نتونسته حداقل چند روز گوشی رو از آجر بودن خارج کنه یعنی احتمالا به برد اسیب زدن .. چونکه جا انداختن و لحیک کاری ظریفی دارن و برخی از مدل ها حتی برای تعمیرکار ها هم سخته و معمولا اسیب بیشتری به برد میزنن
                          اینکه گفتن اصلا فلان قطعه رو نداره احتمالا همون حافظه ست که سر جاش قرار نگرفته
                          ولی این نکته رو بگم احتمالا ایشون تبحری نداشته و اشکال از جای دیگه بوده برای همین چند تا به اصطلاح هارد تعویض کرده و باز هم جواب نگرفته چونکه احتمالا اصلا اشکال از اینجا نبوده بلکه احتمالا سی پی یو سوخته بوده و یا نواحی دیگه که علایمش شبیه به سوختن این حافظه دارن و از اونجا که خیلی از این تعمیر کارا کاملا نابلد هستن معمولا شاید نتونن اشکال اصلی رو پیدا کنن
                          خیلی از این تعمیر کارا وقتی درمانده میشن گوشی رو پیش تعمیر کار های حرفه ای تر میبرن که با هاشون قرارداد دارن و یا همکاری
                          در نتیجه احتمال اینکه گوشی شما درست بشه خیلی کم هست چون وقتی برد اسیب ببینه باید کل برد عوض بشه و این مستلزم هزینه برای تعمیر کاره که میخواد از زیرش در بره
                          هزینه تعویض برد دست کمی از خرید یک گوشی دست دوم نداره و تازه اگر بتونی پیداش کنی
                          نظر من این هست که شما باتری و ال سی دی و قاب گوشی رو به فروش بذارید و با پول حاصله و مقداری پول دیگر یه گوشی دست دوم دیگه خریداری کنید
                          موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
                            با درود
                            درست میفرماید و کلمه هارد که تعمیر کارا ازش استفاده میگنن کاملا غلط هست ولی منظورشون برد اصلی موبایل نیست بلکه منظورشون یک قطعه تقریبا نیم سانت در نیم سانت هست که در واقع یک حافظه ست ..
                            یا حافظه ای که سیستم عامل روش نصب میشه یا یک حافظه موقت گوشی به اصطلاح یگ گیگ حافظه داخلی و این هاست
                            با سلام و احترام
                            پس با این حساب هارد تعمیرکارا همون آی سی فلش گوشیه که سیستم عامل روشه.
                            من تا حالا گوشی یا تبلت و یا هر وسیله دیگه ایی پیش تعمیرکار نبرده ام (البته غیر اتومبیل) اگه اشکالش جوری بوده که خودم میتونستم درستش کنم درست کردم اگر هم نمیشده انداختمش دور بنظرم وسیله ایی که پاش به تعمیرگاه باز شد دیگه بدرد نخواهد خورد و ضررنگهداریش بیشتر از دورانداختنشه.

دیدگاه

باسلام خدمت دوستان یه تبلت هواوی مدیا پد 10 هستش که از قبل دست کاری شده البته یه مدت کار کرده باز خاموش شده وقتی به تغذیه میزنم دکمه پاور فشار میدم ۲تا۳ صدم جریان میکشه و پاور و ول میکنم صفر میشه خواستم تغذیه رو هیت بگیرم دمای هیت 370 تا 80 امتحان کردم تغذیه هیچ تکونی نخورد خواستم بدونم به غیراز تغذیه باز میتونه مشکل از جای دیگه ای هم باشه که نهایت تغذیه رو تعویض کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
                                با سلام و احترام
                                پس با این حساب هارد تعمیرکارا همون آی سی فلش گوشیه که سیستم عامل روشه.
                                من تا حالا گوشی یا تبلت و یا هر وسیله دیگه ایی پیش تعمیرکار نبرده ام (البته غیر اتومبیل) اگه اشکالش جوری بوده که خودم میتونستم درستش کنم درست کردم اگر هم نمیشده انداختمش دور بنظرم وسیله ایی که پاش به تعمیرگاه باز شد دیگه بدرد نخواهد خورد و ضررنگهداریش بیشتر از دورانداختنشه.
                                با درود
                                خیلی ام خوب و جای تعجبی هم نداره با سطح اطلاعات و توانمندی های شما دوست گرامی احتمالا خودتون از تعمیرکارا وارد تر عمل میکنید
                                بیشترین مشکلی که باعث میشه ما به تعمیر کار مراجعه کنیم فقدان ابزار کار و دسترسی سریع به برخی اقلام قابل تعویض
                                مثلا همون حافظه گوشی من چون ابزار الات لحیم کاری اس ام دی نداشتم و حتی پیچ گوشتی مخصوص موبایل ووگرنه حتما خودم تعویضش میکردم
                                و این رو هم بگم باز به قول شما گاها اشکال نرم افزاری هست و این تعمیر کارا برای تیغ زدن مشتری روی گوشی عیب میذارن
                                به این فکر کردید که چرا اون تعمیر کار قبول نکرد ؟ چون احتمالا شاید میتونست به صورت نرم افزاری این مشکل حل کنه و توانایی این تعویض نداشت و همچنین چون خودم اون حافظه رو گیر اورده بودم که اکثریت مشتری ها هیچ اشنایی و اطلاعاتی ندارن دیگه سودی براش نداشت چون قرار بود 3 برابر بیشتر بگیره برای این قطعه
                                به قول شما دوست گرامی خیلی مواقع اشکال نرم افزاری ولی روی گوشی عیب میذارن تا هم پول قطعه بگیرن و هم نصب و غیره
                                با آرزوی موفقیت بیشتر شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X