اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

فکر کنم همین دانگل WIFI های موجود در بازار که اندروید ساپورت کنن برای شما جوابگو هست.
    یک تستی بکنید فکر کنم جواب بده احتمال بسیار بالا

دیدگاه

بهتره دور این برند رو خط بگیرین چون سونی هیچوفت توی گوشی خوب کار نکرده چه پیش از مشارکت با اریکسون و چه پس از مشارکت و چه حالا پس از جدایی، و لذا زمزمه هایی هم در زمینه واگذاری خط تولید گوشیهاش وجود داره ... بگذریم
      فعلا دو تا پیشنهاد کم هزینه بهتون می کنم
      پیشنهاد 1. بجای وایرلس، یک بسته ی 3G/4G به ویژه از ایرانسل تهیه کنین که کیفیت بسیار بهتری نسبت به ADSL و وایرلستون خواهد داشت
      پیشنهاد 2.توسط یک گوشی دیگه به وایرلستون وصل بشین و از بخش tethering اون گوشی گزینه ی bluetooth tethering رو فعال کنین تا اینترنت رو از وایرلس بگیره و از راه بلوتوث به اشتراکش بذاره. حالا از راه بلوتوث این گوشی معیوب به اون گوشی اول وصل بشین و از اینترنتش استفاده کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Haswell نمایش پست ها
        بهتره دور این برند رو خط بگیرین چون سونی هیچوفت توی گوشی خوب کار نکرده چه پیش از مشارکت با اریکسون و چه پس از مشارکت و چه حالا پس از جدایی، و لذا زمزمه هایی هم در زمینه واگذاری خط تولید گوشیهاش وجود داره ... بگذریم
        پیشنهاد 1. بجای وایرلس، یک بسته ی 3G/4G به ویژه از ایرانسل تهیه کنین که کیفیت بسیار بهتری نسبت به ADSL و وایرلستون خواهد داشت
        پیشنهاد 2.توسط یک گوشی دیگه به وایرلستون وصل بشین و از بخش tethering اون گوشی گزینه ی bluetooth tethering رو فعال کنین تا اینترنت رو از وایرلس بگیره و از راه بلوتوث به اشتراکش بذاره. حالا از راه بلوتوث این گوشی معیوب به اون گوشی اول وصل بشین و از اینترنتش استفاده کنین
        اینکه گوشی ایشون اینجوری شده مشکل فراگیری نیست!خودشونم فرمودن که نمایندگی گفته اولین باره!
        خود من چند ساله گوشی سونی دارم و هییییچ مشکلی نداشته تا به حال...گوشی های سونی واقعا با کیفیت هستند...تو فامیل و دوستان میبینم طرف برندهای دیگه داره و چه مشکلاتی که داره واسش...بحث برتری برند نمیخام راه بندازم ولی اینطور هم که شما میفرمایید که هیچ وقت تو گوشی خوب کار نکرده هم درست نیست...
        حداقلش اینه که طراحی و امکاناتش نسبت به قیمت از خیلی برندهای دیگه بهتره!

پیشنهاد من اینه که اگه گوشیتون دو سیم کارته هست میتونید یه رایتل بگیرید و حداقل تا سه ماه از اینترنتش استفاده کنید...ولی قبلش چک کنید که پوشش آنتن دارید یا نه...میتونید سیم دانشجو با قیمت 20000 بخرید البته اگه مناسبت باشه که تا 5000 هم فروش میره...
        تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
          فکر کنم همین دانگل WIFI های موجود در بازار که اندروید ساپورت کنن برای شما جوابگو هست.
          یک تستی بکنید فکر کنم جواب بده احتمال بسیار بالا
          مگه این دانگلها USB دوایس ندارن؟ چطور میشه وصلش کرد به گوشی؟ خیلی گوشی ها حتی OTG هم ندارن(فکر نکنم این ایده جواب بده). این دانگل ها واسه تبلت بد نیست. اگه درست یادم بیاد من دوستم یه تبلت چینی داشت که هم یه دانگل SIM و هم یه WIFI داشت. ازش استفاده میکرد. خوب بود.
          من موافق نیستم.
          انصافا گوشی های خوبی داره. از لحاظ طول عمر که من بارها دست بچه ها دیدم و خیلی عالی بوده.(حتی قدیمیه چند ساله)

دیدگاه

رایتل و همراه اول چندان پیشنهاد نمیشه مگر بسبب محدودیت پوشش ایرانسل
            من چند روز قبل سرعت 36Mbps رو با سیمکارت 4G ایرانسل تست گرفتم

در تاپیک زیر کاربرها در اقصانقاط کشور شاتهایی از سرعتهای فراتر از 40Mbps هم گذاشتند
            http://forum.p30world.com/showthread.php?t=671408&p=8850675&viewfull=1#post8 850675

جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۲۰:۰۶ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰.

دیدگاه

ضمن تشکر ویژه از آقای بلورچیان و سایر دوستان و اساتید بابت پاسخگویی
              اطلاعات تکمیلی ار سرگذشت گوشی سونی Z3 یک روز پس از فلش کردن گوشی توسط نمایندگی بیخیال وای فای شده بودیم و مجددا اقدام به نصب نرم افزارها با داده های تلفن گرفتیم و گوشی را نیز تا 100 درصد شارژ نمودیم. بعد از حدود چهار ساعت پس از جدا نمودن از شارژ بدون استفاد از گوشی وقتی نگاهی به گوشی انداختم شارژ آن 50 درصد بود. و بعد از حدود 6 ساعت بعد شارژ آن به 10 درصد رسید. بلافاصله گوشی رو شارژ زدم بعد از 2 ساعت که به گوشی مراجعه کردم گوشی خاموش بود. به هیچ عنوان روشن نشد. تمام راه حل های موجود رو هم بررسی کردم. هارد ریست اتصال به لپ تاپ ریست سخت افزاری با کلید زیر درپوش سیم کارت

مجددا به نمایندگی مراجعه کردم بعد از تست گفت گوشی بریک شده گفتم راه حل چیست؟ گفت 180 هزار تومن هزینه درست کردنشه
              از اینجا به بعد متوجه نوستالژیک بودن قضیه شدم و به این نتیجه رسیدم که قراراست گوشی ما رو اذیت کنه. حال که باید گوشی باز شود و از حال آکبند خارج شود توافق شد 180 بابت روشن شدن و 120 بابت تغییر آی سی وای فای هزینه کنیم. به نظر دوستان بیخیال این گوشی شوم و مجددا برای خرید یک گوشی دیگر اقدام کنم یا برای همین گوشی هزینه کنم؟؟ بدون توجه به مشکلات پش آمده ولی از نظر امکانات و کارایی سونی Z3 واقعا گوشی فوق العاده ای است ولی این نسخه ای که به دست ما رسیده است به طور خاصی از سخت افزار بی کیفیت ساخته شده بود

فقط یک سوال از آقای بلورچیان اینکه این دانگل های وای فای که معرفی نمودید در اکثر سایت ها برای ارتباط با تلویزیون معرفی شدند اما سیستم های اندروید ویندوز و غیره رو زدن ساپورت میکنن و قیمتی حدود 60 تا 80 هزار تومن دارند. از همین دانگل ها باید تهیه کنم؟ اگر مارک درجه یک میشناسید معرفی کنید تا این بار جنس خوب بگیرم و اینگونه متضرر نشوم.

یک نکته هم بگم بنده از علاقمندان به برند سونی بوده ام ولی خودم هم از این همه مشکل در یک گوشی خوب واقعا شوکه شده ام. پیشنهاد من به خریداران گوشی این است فعلا در هنگام خرید نسبت به برند سونی مخصوصا سری زد این کمپانی بیشتر سختگیر باشند و بسیار تحقیق کنند.

به سایت رسمی سونی مراجعه کردم زبان فارسی داشت ولی کشور ایران به هیچ عنوان در لیست مراکز خدماتش نبود. نه به خاطر تحریم ها بلکه چون هیچ نماینده رسمی سونی ژاپن در ایران فعالیت ندارد و تمامی مراکزی که خودشان را به عنوان نماینده سونی معرفی میکنند تحت پشتیبانی سونی ژاپن نیستند و این تنها بدلیل قاچاق این گوشی ها بصورت آزادانه توسط افراد مختلف است. حتی در فروم سایت رسمی سونی مشکلات سری زد بابت خاموش شدن ناگهانی و روشن نشدن عنوان شده و شرکت سونی راه حل قطعی نداشته و کاربران را به آپدیت اندروید راهنمایی کرده است

مسلما با این شرایط هیچ کس پیگیر مشکلات ما نخواهد بود و باید ضرر را از جیب مبارک متحمل شویم تا این بار بیشتر تحقیق کنیم و فقط به امکانات و قیمت مناسب توجه نداشته باشیم.
              آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
              جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
              که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80472.msg489565#msg489565
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82242.msg501926#msg501926

دیدگاه

بله دقیقا...اکثر گوشی های سونی قاچاق هستند...به همین خاطر نمیتونید هنگام خرید اطمینان داشته باشید که این جنس اصلا واقعا نو هست یا نه؟...ممکنه این گوشی شما قبلا مشکلاتی داشته و خراب شده...تعمیرش کنند و به جای نو بفروشند...واسه خرید لوازم دیجیتالی و از جمله گوشی هم پیشنهادم اینه که اینترنتی از فروشگاه های معتبر بخرید...

www.intelart.ir

دیدگاه

متوجه نوستالژیک بودن قضیه شدم
                  بیشتر تراژیک هست تا نوستالوژیک
                  خرید گوشی بدون گارانتی معتبر (سونی : سریر) که اصلا درست نیست. Brick شدن گوشی هم کار رو سخت تر کرده
                  پیشنهاد میشه مطلب زیر و انجمن و تاپیکهای ویژه ی سونی که لینک میذارم رو دیده و احیانا از تجربیات مشابه مالکان سونی استفاده کنین ای بسا در بخش تعمیرات راهنمایی بهتر واگرم نیاز به تعمیر شد هزینه ی کمتری هم برای رفع مشکلات بهتون پیشنهاد شد چون شخصا چنین هزینه ای رو با اما و اگر برای این گوشی نمی کنم
                  بریک شدن گوشی و روش های آنبریک کردن گوشی های سونی
                  +
                  انجمن سونی
                  تعمیرات نرم افزاری-سخت افزاری
                  جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۲:۳۶ ۱۳۹۵/۰۴/۲۱.

دیدگاه

بیشتر تراژیک هست تا نوستالوژیک
                    خرید گوشی بدون گارانتی معتبر (سونی : سریر) که اصلا درست نیست. Brick شدن گوشی هم کار رو سخت تر کرده
                    پیشنهاد میشه مطلب زیر و انجمن و تاپیکهای ویژه ی سونی که لینک میذارم رو دیده و احیانا از تجربیات مشابه مالکان سونی استفاده کنین ای بسا در بخش تعمیرات راهنمایی بهتر واگرم نیاز به تعمیر شد هزینه ی کمتری هم برای رفع مشکلات بهتون پیشنهاد شد چون شخصا چنین هزینه ای رو با اما و اگر برای این گوشی نمی کنم
                    بریک شدن گوشی و روش های آنبریک کردن گوشی های سونی
                    +
                    انجمن سونی
                    تعمیرات نرم افزاری-سخت افزاری
                    ممنون از دوست عزیزم
                    امروز جهت اطلاع از وضعیت گوشی به نمایندگی مراجعه میکنم
                    از تعمیر و هزینه کردن برای گوشی خود که به نظرم از سخت افزار بی کیفیت ساخته شده است صرف نظر کرده ام
                    به نظر شما چه گوشی ای بخرم؟ چه برند و چه مدلی؟
                    دوستان منتظر پیشنهادات خوب شما هستم
                    آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
                    جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
                    که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"

دیدگاه

چقدر بودجه دارید؟
                      سونی XA جدید اومده...زیر 1 تومن هم هست...
                      البته هنوز قیمتش نشکسته
                      اگر گوشی جدید نمیخاید Xperia C5 هم گوشی مناسبیه...

www.intelart.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط افتخارالکترونیک نمایش پست ها
                        ...به نظر شما چه گوشی ای بخرم؟ چه برند و چه مدلی؟
                        دوستان منتظر پیشنهادات خوب شما هستم
                        بسته به نیازتون داره.
                        و بقول مهدی چقدر بوجه دارید یا چه رنج قیمتی مد نظرتون هستش.

دیدگاه

والا الان دیگه ترسیده شده ام گوشی که راحت دو سال کار بده مثل سونی دوماهه خراب نشه بودجه از یک میلیون تا یک و دویست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط افتخارالکترونیک نمایش پست ها
                            والا الان دیگه ترسیده شده ام گوشی که راحت دو سال کار بده مثل سونی دوماهه خراب نشه بودجه از یک میلیون تا یک و دویست
                            نگفتید واسه چی می خوایید؟ سیستم عامل براتون مهمه؟ چند سیم کارته؟... اصلا خودتون اینجا رو ببینید ببینید کدوم مدنظرتون هستش(بعنوان مرجع):

دیدگاه

توی سایر فرومها گذاشتن لینک فروشگاههای اینترنتی ممنوعه و توی vbulletin طوری تنظیم می کنن که بطور خودکار سانسور بشه باز خوبه این فروم هنوز اینکارو نکرده
                              شخصا در اندرویدی ها با سامسونگ سر و کار داشتم اما اخیرا که یکنفر مشورت گرفت براش LG Stylus 2 رو گرفتم از همینجا
                              http://www.digikala.com/Product/DKP-128256
                              ضمانت دو ساله، کیفیت ساخت و امکانات در کنار قیمت خوب (حدود ۷۰۰ ت) باعث بی رقیب بودنش در این بازه ی قیمتی شده مخصوصا که برخلاف گوشیهای سامسونگ، این ساخت کره هست. البته USB OTG اگر می بود بهتر بود گرچه بندرت کسی دیدم فلش مموری به گوشیش وصل کنه . قلم کاربردیش هم عکس العمل خوبی داشت و عقب نمی موند (از قلم سامسونگ های سری Note ظریفتره اما کم نمیاره) دو سیمکارت با پشتیبانی 4G هم هست. شما هم به مشخصاتش نگاهی بکنین و یا اگر ممکن بود دست گرفته و از نزدیک کار کنین شاید گزینه ی منتخب شما از کار درآمد
                              البته همیشه قبل از خرید،هر چه ویدئو و رویوو توی یوتیوب هست رو نگاه می کنم بهمراه نظرات مثبت و منفی کاربرها
                              جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۳:۱۱ ۱۳۹۵/۰۴/۲۵.

دیدگاه

من به نظرم در حال حاضر هیچ جا هیچ مارکی از لحاظ هنگ و هالت(Halt) مثل آی-فن(اپل) و لومیا(ماکروسافت) نمیشه. من خودم یه سامسونگ دوال(دو سیم کارته) مینی S4 دارم. گوشی های خوبین ولی از دوربینش متنفرم همچنین هنگ و هالت هم که خوراکشه. بدی گوشی های سیستم عامل آندروید علاوه بر هنگ ها، مدیریت حافظه بدی دارند. واقعا از این لحاظ خیلی بد هستن. اگه بخاطر سیستم عامل آندروید نبود نمیگرفتمش. با وجود اینکه سیستم عامل خوبی نیست بخاطر پشتیبانیش و برنامه های جانبی متنوعش خریدمش. البته قبل از خرید از همه این مسائل خبر داشتم(می دونم بیشتر این گند کاری ها مال خود سیستم عاملش هستش). ولی چیکار کنم. واسه ما ایرانی ها هیچی مثل آندروید نمیشه. تاحالا گوشیم رو روت نکردم حتی؛ فقط یه بار سیستم عاملش رو با رام اصلی شرکت آپدیت کردم. اگه امریکا بودم و از لحاظ مالی مشکلی نداشتم آی-فن میگرفتم. من تعریف لومیا رو هم خیلی شنفتم. لاقل هنگ نکردنش خیلی عالی بود. فقط از سیستم عاملش ترس دارم. می ترسم هر برنامه ای که لازم دارم رو نتونم گیر بیارم براش.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X