اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال پبرامون ایجاد کردن فروم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند سوال پبرامون ایجاد کردن فروم

شما از دامین استفاده میآ‌کنید یا همون ساب دامین هاست؟
    اگه دامین دارید باید برید توی تنظیماتش و توی قسمت Name server) NS) و nameserver هایی که هاست گفته رو قرار بدید.
    بعد این کار حداکثر 24 ساعت طول میکشه تا دامینتون روی هاست ست بشه.ولی اکثرا در عرض چند دقیقه درست میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
      شما از دامین استفاده میآ‌کنید یا همون ساب دامین هاست؟
      اگه دامین دارید باید برید توی تنظیماتش و توی قسمت Name server) NS) و nameserver هایی که هاست گفته رو قرار بدید.
      بعد این کار حداکثر 24 ساعت طول میکشه تا دامینتون روی هاست ست بشه.ولی اکثرا در عرض چند دقیقه درست میشه.
      با سلام ....

با تشکر از پاسختون .....

اره همون دامین هست حالا یه امتحان میکنم ببینم میشه ...
      مصادیق اظهار محبت به همسر
      بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
      ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
      اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

اگه وارد سی پنل شدید یعنی با موفقیت هاستو فعال کردین تو سی پنا آیکن های مختلفی رو مشاهده میکنید
        هرکدوم کار خاصی انجام میدن ما اول از همه میریم سراغ فایل منیجر
        در مورد خطایی که گفتین این خطا تو کدوم صفحه نمایش داده میشه؟تو آدرس سایت شما؟
        همون ادرسی که ماله شماست وشما ثبتش کردی رو میگم وقتی میرید اونجا این خطارو میبینید؟
        اگه اینطوریه برای اینکه سایت خالیه مطلبی برای نمایش ندارید .خوب نوبت عکس گرفتنه الان عکس تهیه میکنم ومیزارم تا واضح
        یاد بگیرید. خیلی خیلی آسونه منم همه اینارو به صورت تجربی یاد گرفتم اون فایل رو که گفته بودم
        دانلود کردید؟
        همون اسکریپت فروم(اسکریپت همون کد فروم هستش که برنامه نویس نوشته وما به صورت آماده از اون استفاده میکنیم
        )
        فایلی که دانلود کردید باید پسوند زیپ داشته باشه اگه با پسوند رار بود اکسترکتش کنید وبعد
        دوباره فشردش کنید ولی این بار با گزینه زیپ
        شما فایلو آماده کن منم عکس یگیرم بزارم موفق باشید
        معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

اگه وارد سی پنل بشین تصویر زیر رو میبینید
          http://up98.org/upload/server1/01/w/08qzk7tglj6ysj5mt3id.gif
          شماره بک که زدم فایل منیجر هستش که کلی باهاش کار داریم
          وارد همین فایل منیجر بشید ازتون نام کاربری وپسورد میخواد همون پسورد وبوزرتونو بدین
          توجه:امکان داره برای بار اول که میخواین وارد بشین یه ارور بده بهش اعتنا نکنید برگردین تو سی پانل ودوباره وارد بشین ایندفعه
          با موفقیت وارد میشینوتصویر زیرو مشاهده میکنید
          http://up98.org/upload/server1/01/w/m7w0naatcs48c69xnza.jpg
          که تو تصویر شماره 2 که دورش خط کشیدمpublic html
          واردش بشین چطوری؟ روش کلیک کنید
          وارد پوشه پابلیس اچ تی ام ال شدیم که شبیه صفحه قبلی بود ولی خالیه
          حالا اون بالا گزینه پلود رو بزنید گزینه سوم بعد زدن وارد این صفحه میشید ببینید
          http://up98.org/upload/server1/01/w/7yec14p4x87edjtqpwk6.jpg
          با استفاده از گزینه شماره 1 فایل فروم که قبلا صحبتشو کردیم ودانلود کردید رو از داخل سیستمتون پیدا کنید واپن کنید
          حالا اون بالا یه عکس تیک میبینید که به رنگ سیزه رو رون کلیک کنید ومنتظر پلود فایل باشید
          تا یادم نرفته بگم توی این صفحه دوتا قیمت پبود مشاهده میکنید که سمت چپی برای فایهای تکی استفاده میشه
          سمت راستی که ما استفاده کردیم برای فایلهای فسرده شدست چون میخوایم چندین فایل رو یه جا پلود کنیم
          بعد تموم شدن پلود این صفحه رو میبینیhttp://up98.org/upload/server1/01/w/1uc7d16wirsb4qls1suj.jpg
          الان داره میگه فایلها پلو دشد تایید میکنی؟شمام تبک سبز رو میزنی وتایید میکنی وبا اون فلش آبی برمیگردی عقب
          بادت باشه بک نزنی فقط با بک خود سایت برگرد همون فلش آبی وگرنه ارتباط با فایل منیجر قطع میشه
          تا اینجا ما فایل خودمونو با موفقیت پلود کردیم
          حالا میتونیم ببینیم که فایلهای ما پلود شده وبرا خودشون یه پوشه جداگانه داره
          لطفا تا اینجا بیایید جلو هر قسمتم گیر کردین بگید حلش کنیم موفق باشید
          معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

نکتهآ‌ی خیلی مهم:
            بعضی از فایل منیجر ها در انجام عملیات ها محدودیت زمانی دارن و وقتی زمان تعیین شده به اتمام برسه و عملیات هنوز تموم نشده باشه، عملیات رو لغو میآ‌کنن.
            پس موقع اکسترکت کردن فایل های فشرده به این نکته توجه داشته باشید که آرشیو هایی که چند هزار تا فایل دارن به طور کامل اکسترکت نمیآ‌شن.

البته این محدودیت ها در پلودرآ‌های رایگان هستن.اگه شما از Cpanel غیر رایگان استفاده کنید هیچ محدودیتی ندارید

دیدگاه

با سلام ...

با تشکر از پاسختون ...

با استفاده از گزینه شماره 1 فایل فروم که قبلا صحبتشو کردیم ودانلود کردید رو از داخل سیستمتون پیدا کنید واپن کنید
              حالا اون بالا یه عکس تیک میبینید که به رنگ سیزه رو رون کلیک کنید ومنتظر پلود فایل باشید
              من همه مراحل بالا رو رفتم ولی نمیدونم چرا این php پلود نمیشه خیلی امتحان نکردم هم با موزیلا هم با IE ولی اصلا نمیشه . حالا بعدا امتحان میکنم ببینم میشه یا نه .
              اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                نکتهآ‌ی خیلی مهم:
                بعضی از فایل منیجر ها در انجام عملیات ها محدودیت زمانی دارن و وقتی زمان تعیین شده به اتمام برسه و عملیات هنوز تموم نشده باشه، عملیات رو لغو میآ‌کنن.
                پس موقع اکسترکت کردن فایل های فشرده به این نکته توجه داشته باشید که آرشیو هایی که چند هزار تا فایل دارن به طور کامل اکسترکت نمیآ‌شن.

البته این محدودیت ها در پلودرآ‌های رایگان هستن.اگه شما از Cpanel غیر رایگان استفاده کنید هیچ محدودیتی ندارید
                با سلام ...

این چیزی رو که شما فرمودید بعد از پلود php هست دیگه درسته ؟
                اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

خانم زارع به پسوند فایل پلود شده دقت کردین؟روش یه راست کلیک بکنید وگزینه پرو پرتیز رو ببینید
                  به احتمال زیاد پسوند فایل شما rar
                  مثل این phpBB3_v3.0.5_persian.rar
                  درسته؟اگه پسوند فایل شما rarباشه پلود انجام نمیشه
                  معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210
                    خانم زارع به پسوند فایل پلود شده دقت کردین؟روش یه راست کلیک بکنید وگزینه پرو پرتیز رو ببینید
                    به احتمال زیاد پسوند فایل شما rar
                    مثل این phpBB3_v3.0.5_persian.rar
                    درسته؟اگه پسوند فایل شما rarباشه پلود انجام نمیشه
                    با سلام ...

با تشکر از پاسختون ...

نه اتفاقا حواسم بود .....پسوند فایل همون zip هست . فکر کنم مشکل از شرکت خدامات دهنده اینترنتم باشه چون همین الان هم خیلی سرعتش کند هست حالا بعدا امتحان میکنم .
                    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

با سلام ....

درست شد ...الان پلود شد ...
                      اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210

در مورد خطایی که گفتین این خطا تو کدوم صفحه نمایش داده میشه؟تو آدرس سایت شما؟
                        همون ادرسی که ماله شماست وشما ثبتش کردی رو میگم وقتی میرید اونجا این خطارو میبینید؟
                        با سلام ....

نه توی آدرس سایت نیست . اصلا این آدرس که خوم ثبتش کردم که وقتی میزنم اصلا باز نمیشه . همون پیغام server not found رو میده . ولی خوب من توی Cpanel رفتم ! و همه کارهایی رو که نوشته بودید رو کردم .

اون خطایی رو که گفتم دقیقا بعد از این که Go to cpanel رو میزنم میاد . این صفحه هست که شکلش رو گذاشتم ولی خوب من توی Cpanel میرم . بعدش هم که فایل منجر رو زدم و کارایی رو که گفته بودید رو کردم .

حالا نمیدونم خطا مال چیه . و هم چنین این که روی ادرس سایت که میزنم پیغام پیدا نکردن رو میده با این که توی اطلاعات account نوشته که فعال هست .

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

این خطا مربوط به هاست نیست
                          باید به تنظیمات دامین تون برید.(به سایت شرکتی که ازش دامین گرفتید برید)

دیدگاه

حالا نوبت ایجاد دیتا بیس که اطلاعاتمون یعنی کسانی که میان ثبت نام میکنن اطلاعاتشون یه جایی
                            ذخیره بشه
                            خب برای ایجاد دیتا بیس وارد کنترل پنل بشیدبه قسمت mysqlبروید ببینید
                            http://up98.org/upload/server1/01/w/f86yyd8yjb93wbwme41.gif
                            بعد
                            قسمتی مثل شکل زیر ضاهر میشه
                            http://up98.org/upload/server1/01/w/1y0vcqnap35qyzky4bw.bmp
                            اگه دقت کنید من برای نمونه نام دیتابیس رو zare1ویوزر رو zare2 ورمزرو که انتخاب خودتونه
                            میزاریم
                            حالا من کلید ایجاد رو میزنم ودیتابیس ویوزر من ساخته میشه
                            اینجا zare1,2مثلا بود شما میتونید هر اسمی رو بزارید
                            بعد ساخته شدن اون پایین دیتابیس ساخته میشه وتوی اون جدول یایین نمایش داده میشه
                            کنار هر دیتابیس آیکن یه قفل با یه ضریدر نشون داده شده
                            که قفل برا تغییرکامه عبور هستشوضربدر برای حذف کلی دیتابیسه اینارو ایجاد بکنید
                            (راستی سعی کنید رمز ترکیبی اتر حروف واعداد باشه)
                            بریم مرحله بعدی
                            میتونم بگم داریم تقریبا به اخر کار وحساسترین قسمت میرسیم
                            موفق باشید :applause:
                            معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

ببخشید خانم زارع
                              موقع ثبنتنام از این سایت که هاست مجانی در اختیار کاربران قرارمیده شما تو قسمت رایگان ثیتنام کردین دیگه بله؟
                              فکر کنم خطا به خاطر این باشه
                              چون تو عکسی که گذاشتین آدرس شما http://www.yaalimadad.com/
                              اینه این سایت هم به ازای مبلغی اینطوری دامین در اختیار کار بر قرار میده
                              ولی مجانی ها ساب دامین هستن
                              شما باید این گزینه رو انتخاب وپاینش ثبت نام مبکریید or, I will choose your free subdomain
                              شما بعدا میتونید اون ساب دامین رو کوتاه کنید
                              معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

این خطا مربوط به هاست نیست
                                باید به تنظیمات دامین تون برید.(به سایت شرکتی که ازش دامین گرفتید برید)
                                با سلام ...

با تشکر از پاسختون ...

راستش من هر چی میگردم اصلا تنظیمات نمی بینم ....

[hr]

نوشته اصلی توسط mahdi210
                                ببخشید خانم زارع
                                موقع ثبنتنام از این سایت که هاست مجانی در اختیار کاربران قرارمیده شما تو قسمت رایگان ثیتنام کردین دیگه بله؟
                                فکر کنم خطا به خاطر این باشه
                                چون تو عکسی که گذاشتین آدرس شما http://www.yaalimadad.com/
                                اینه این سایت هم به ازای مبلغی اینطوری دامین در اختیار کار بر قرار میده
                                ولی مجانی ها ساب دامین هستن
                                شما باید این گزینه رو انتخاب وپاینش ثبت نام مبکریید or, I will choose your free subdomain
                                شما بعدا میتونید اون ساب دامین رو کوتاه کنید
                                با سلام ...

با تشکر از پاسختون ...

حالا یعنی این بدرد نمیخوره ؟ برم پاکش کنم یه بار دیگه با گزینه subdomain درست کنم ؟

ولی خوب بالای اون صفحه که دقیقا قید کرده Order Free Web Hosting هست ....من داخل domain فقط نوشتم توی subdomain هیچی ننوشتم .

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X