اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرات و پیشنهادات در مورد فیلمآ‌های آموزش AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نظرات و پیشنهادات در مورد فیلمآ‌های آموزش AVR

کار خوبیه
    البته من یک مقاله خوب "متنی ، تصویری" با فرمت pdf را ترجیح میدم ( نزنید ، نظرمو گفتم خب :biggrin: )

چندتایی پیشنهاد :
    در مورد بحث فیلم و پلود
    نرم افزارهای فشرده ساز و کانورتور فرمتها مثل MPlayer را یه تستی بزنید ، برای کاهش حجم بدون افت کیفیت تصویر ( یا افت بسیار کم ) گزینه مناسبیه. و جواب داده

برای پلود هم این دوره زمونه هاست ارزون شده ، یه هاست با 5 گیگ فضا را میدن سالی 30-40 تومن

به جای سرویسهایی مثل پارات ، از یه هاست شخصی استفاده کنید برای شیر کردن فایلها.

اسنپ شات های مثلا به فواصل 2 دقیقه 2دقیقه از فیلم تهیه کنید
    زبونم لال مثل این سایتهای فیلم های خووب خوووب هست آ بعدها که تعداد فیلمها زیاد میشه ، به انتخاب گزینه مناسب برای دانلود و دیدن فیلم توسط کاربر کمک زیادی میکنه این اسنپ شاتهای تصویری.

آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
    تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
    آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
    هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

اینم نظر من :

کار کردن تو زمون حال ( شاید گذشته اینطور نبوده اما حالا ؟؟) به زبان بیسیک کار اشتباهیه . به خاطر میکرو کنترلر های آرم و ..... . پس اونایی که شروع نکردند بهتره همین الان با c شروع کنند و اونایی که با بیسیک کار میکردند این آموزش ها شروعی باشه برای کار با c .

درضمن اگر تنها c رو آموزش بدید تو زمان یکسان مطالب بیشتری آموزش داده میشه . وقت جنابعالی هم کمتر گرفته میشه و هم اینکه حجم نهایی فیلم ها کمتر میشه و....

با تشکر

دیدگاه

نظرات مختلفی از طرف دوستان از طریق سایت و این انجمن در مورد ادامه کار پیشنهاد شده که طیف گسترده ای را شامل می شود. برخی دوستان درخواست کرده اند که بجای کدویژن بر پایه کامپایلر IAR تدریس شود و برخی دیگر تقاضای برنامه نویسی بصورت اسمبلی را مطرح کرده اند. واقعیت آن است که اصلی ترین مخاطبی که در شروع این آموزش ها مورد نظر من بودند، کسانی هستند که قصد شروع از سطح ابتدایی کار را دارند و ممکن است به منابع آموزشی قابل قبولی هم دسترسی نداشته باشند. بنابراین ارائه آموزش ها با همین رویکرد انجام می شود که انتخاب ابزار برنامه نویسی و نحوه بیان هم بر اساس همین پیش فرض است. نکته بعدی این است که کامپایلری مانند IAR به حدی دارای نکات و مسائل خاص خود است که پایه گذاری آموزش بر مبنای آن، اصل موضوع را تحت الشعاع خود قرار می دهد و با مبنای مذکور در مبتدی فرض کردن مخاطب در تعارض است. حذف توضیحات بر مبنای بسکام هم مسئله قابل توجه و تاملی است که در ادامه جای بررسی دارد. اما حداقل در مراحل ابتدایی پرداختن به آن خالی از فایده نخواهد بود.
        اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
        دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
        برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
        ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط طراح
          نظرات مختلفی از طرف دوستان از طریق سایت و این انجمن در مورد ادامه کار پیشنهاد شده که طیف گسترده ای را شامل می شود. برخی دوستان درخواست کرده اند که بجای کدویژن بر پایه کامپایلر IAR تدریس شود و برخی دیگر تقاضای برنامه نویسی بصورت اسمبلی را مطرح کرده اند. واقعیت آن است که اصلی ترین مخاطبی که در شروع این آموزش ها مورد نظر من بودند، کسانی هستند که قصد شروع از سطح ابتدایی کار را دارند و ممکن است به منابع آموزشی قابل قبولی هم دسترسی نداشته باشند. بنابراین ارائه آموزش ها با همین رویکرد انجام می شود که انتخاب ابزار برنامه نویسی و نحوه بیان هم بر اساس همین پیش فرض است. نکته بعدی این است که کامپایلری مانند IAR به حدی دارای نکات و مسائل خاص خود است که پایه گذاری آموزش بر مبنای آن، اصل موضوع را تحت الشعاع خود قرار می دهد و با مبنای مذکور در مبتدی فرض کردن مخاطب در تعارض است. حذف توضیحات بر مبنای بسکام هم مسئله قابل توجه و تاملی است که در ادامه جای بررسی دارد. اما حداقل در مراحل ابتدایی پرداختن به آن خالی از فایده نخواهد بود.
          منظورتون اینه که با بیسیک برنامه نویسی یاد بدین؟چرا با Cنه؟!!!! راستی پیشنهادی دارم که در پست بعدی ارایه میدم زیرا که در یکی از موسسات همین تهران دیدم و خیلی خیلی خاص و تک بود این نوع دوره آموزش AVR.ملاحظه بفرمایید:
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

اینم توضیحش:
            در یکی از موسسات تهران در حوالی انقلاب یک موسسه است که 117 ساعت آموزش به مبلغ 190000تومان داره و در اون از ابتدا طبق سرفصل فنی و حرفه ای برای دوره درجه یک و دو تدریس میشه و به تفصیل زبان C و پروتئوس و پروتل و کدویژن و کار با چندین ابزار جانبی و سنسور و حتی انجام چندین پروژه انجام میشه.البته پایه آموزش بر اساس بورد خودشونه ولی دانشجوها آزادن و میتونن با بردبورد ببندن و در استفاده از آزمایشگاه خیلی آزادی دارن و یکی دو روز رو علاوه بر ساعت خودشون میتونن کار کنن تا برسن به همه پروژه ها.هردو نفر یک کامپیوتر دارن با امکانات کامل کار مثل اسکوپ و منبعDC و ... .درضمن کلاس تئوری مثلا دو روز در هفته هر جلسه 2ساعت و عملی هم فکر کنم در هفته 6 ساعته که یک یا 2 روزم اگر کسی وقت داشت میتونه اضافه تر بره.خیلی جالب بود ولی من به دلیل کمبود وقت ثبت نام نکردم.هیچ آموزشگاهیم جدا اینجوری کامل درس نمیده و مباحث خیلی پیشرفته رو هم میگن.مدرسشم مال فنی حرفه ای هستش.
            جانم به فدای ائمه اطهار
            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

مهندس جسارت تلقی نشه ولی اگر میخواین از این دوره های 20 ساعته یا 24 ساعته بذارید توی تهران پره و کسی هم نمیدونه شما با خیلیهاشون فرق دارید.ولی سعی کنید چیزی کاملتر از همه با قیمت مناسب و کمی آزادی برای کار عملی آماده کنید تا توجه کسایی که بیشتر بلدن رو جلب کنید.مثلا من تقریبا همه آموزشگاه های تهران رو گشتم و آخرش دم به تله ندادم ولی اینجارو پسندیدم،میدونید که سرفصل های فنی حرفه ای کاملن واقعا.من به شخصه میدونم شما چقدر استادین ولی به طور کلی فکر کنید می بینید در یک جلسه چند دقیقه ای نمیتونید کسی رو به این راحتی راضی به ثبت نام کنید که اون طرف هم حتما از این توضیحات چند جای دیگه هم شنیده.پس دنبال چیز خاص و کامل تری هست مگر اینکه زود اقدام به اینکارا کرده باشه خام باشه.
              بازم عذر می خوام.
              جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                منظورتون اینه که با بیسیک برنامه نویسی یاد بدین؟چرا با Cنه؟!!!! راستی پیشنهادی دارم که در پست بعدی ارایه میدم زیرا که در یکی از موسسات همین تهران دیدم و خیلی خیلی خاص و تک بود این نوع دوره آموزش AVR.ملاحظه بفرمایید:
                اینم توضیحش:
                در یکی از موسسات تهران در حوالی انقلاب یک موسسه است که 117 ساعت آموزش به مبلغ 190000تومان داره و در اون از ابتدا طبق سرفصل فنی و حرفه ای برای دوره درجه یک و دو تدریس میشه و به تفصیل زبان C و پروتئوس و پروتل و کدویژن و کار با چندین ابزار جانبی و سنسور و حتی انجام چندین پروژه انجام میشه.البته پایه آموزش بر اساس بورد خودشونه ولی دانشجوها آزادن و میتونن با بردبورد ببندن و در استفاده از آزمایشگاه خیلی آزادی دارن و یکی دو روز رو علاوه بر ساعت خودشون میتونن کار کنن تا برسن به همه پروژه ها.هردو نفر یک کامپیوتر دارن با امکانات کامل کار مثل اسکوپ و منبعDC و ... .درضمن کلاس تئوری مثلا دو روز در هفته هر جلسه 2ساعت و عملی هم فکر کنم در هفته 6 ساعته که یک یا 2 روزم اگر کسی وقت داشت میتونه اضافه تر بره.خیلی جالب بود ولی من به دلیل کمبود وقت ثبت نام نکردم.هیچ آموزشگاهیم جدا اینجوری کامل درس نمیده و مباحث خیلی پیشرفته رو هم میگن.مدرسشم مال فنی حرفه ای هستش.
                مهندس جسارت تلقی نشه ولی اگر میخواین از این دوره های 20 ساعته یا 24 ساعته بذارید توی تهران پره و کسی هم نمیدونه شما با خیلیهاشون فرق دارید.ولی سعی کنید چیزی کاملتر از همه با قیمت مناسب و کمی آزادی برای کار عملی آماده کنید تا توجه کسایی که بیشتر بلدن رو جلب کنید.مثلا من تقریبا همه آموزشگاه های تهران رو گشتم و آخرش دم به تله ندادم ولی اینجارو پسندیدم،میدونید که سرفصل های فنی حرفه ای کاملن واقعا.من به شخصه میدونم شما چقدر استادین ولی به طور کلی فکر کنید می بینید در یک جلسه چند دقیقه ای نمیتونید کسی رو به این راحتی راضی به ثبت نام کنید که اون طرف هم حتما از این توضیحات چند جای دیگه هم شنیده.پس دنبال چیز خاص و کامل تری هست مگر اینکه زود اقدام به اینکارا کرده باشه خام باشه.
                بازم عذر می خوام.
                شما احتمالا محتوای این تاپیک را از ابتدا مطالعه نکرده اید. موضوع این تاپیک درباره یکسری فیلم آموزش AVR است که تاکنون 4 قسمت آن در سایت پارات قرار داده شده و قابل دانلود هم هست. تصمیم بر این بوده که در این سری آموزش ها، بصورت همزمان بر اساس کامپایلرهای کدویژن و بسکام تدریس شود که در پست اخیر هم در مورد پیشنهاد حذف بسکام توسط یکی از دوستان، پاسخ داده شد و فعلا روال بر اساس آموزش توام بیسیک و C خواهد بود.
                سایر موارد مطرح شده هم ارتباطی به موضوع این تاپیک ندارد.
                اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
                دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
                برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
                وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
                قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
                اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
                ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

البته آقای کی نژاد من پستهارو خوندم ولی حواسم نبود اینجا نوشتم آخه جای دیگه ای نمیدونستم که بگم.من برای آموزشگاه تازه تاسیستون عرض کردم. :agree:
                  جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

سلام

شاید این مورد زیاد در ارتباط با این بحث نباشه اما ایکاش این اموزش و فیلم ها برای ARM هم بود.
                    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                      سلام

شاید این مورد زیاد در ارتباط با این بحث نباشه اما ایکاش این اموزش و فیلم ها برای ARM هم بود.
                      من یه سری فیلم دارم برای آرم. فقط به زبان انگلیسیه!

ای کاش یه نفر از این آدم هایی که میشینن این همه فیلم رو برای رضای خدا زیرنویس میکنن ، اینها رو هم زیر نویس میکردند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامِد مٌهری
                        من یه سری فیلم دارم برای آرم. فقط به زبان انگلیسیه!

ای کاش یه نفر از این آدم هایی که میشینن این همه فیلم رو برای رضای خدا زیرنویس میکنن ، اینها رو هم زیر نویس میکردند.
                        جناب مهری از جایی دانلود کردین؟ امکانش هست لینکش رو بذارید؟

همون زبان انگلیسیش هم غنیمته!
                        فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

http://ics.nxp.com/lpczone/

البته یکی سری دیگه هم از سایت های دیگه پیدا کردم که لینک ندارم متاسفانه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامِد مٌهری
                            http://ics.nxp.com/lpczone/

البته یکی سری دیگه هم از سایت های دیگه پیدا کردم که لینک ندارم متاسفانه.
                            برای دانلود :
                            http://ics.nxp.com/lpczone/videos/smart.metering.mp4
                            http://ics.nxp.com/lpczone/videos/talent.usb.mp4
                            http://ics.nxp.com/lpczone/videos/talent.lcd.mp4
                            http://ics.nxp.com/lpcxpresso/videos/intro.mp4
                            http://ics.nxp.com/lpczone/videos/ta...or.control.mp4
                            بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
                            اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

سلام
                              خواستم از زحماتتون تشکر کنم و ازتون بخوام این راهی را که انتخاب کرده اید تا به آخر ادامه بدید . کار بسیار ارزشمندی است خصوصا برای ما که از پایتخت دور هستیم .
                              معبودا :
                              من در قلب کوچکم چیزی دارم
                              که تو در عرش کبریاییت نداری
                              من چون تویی دارم
                              و تو چون خود نداری ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X