اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط mm7966
    سلام دوستان ببخشید مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه و اون نوسان snr مثلا 4ساعت روی عدد 20 بعد یک قطعی کوچیک(همون مثلث زردی که روی وایرلس لپتاپ ظاهر میشه) نوسان میکنه میره روی عدد 6 بعد جالبه میرم با تلفن و کابل و اسپلیتر ور میرم دوباره میره روی 20
    به پشتیبانی زنگ ردم میگن خطتت اتصالی داره به نظرتون درست میگه؟
    خطمون کابل مسی قدیمی است که روکش سیاه دارند
    میشه بگید مشکل چیه؟
    ممنون از دوستان
    همین طور مشکلی داشتم رفتم سیم خریدم زوج به هم تابیده (مترش 200 روی 100 متر)
    کل سیمی که از دکل مخابراتی جلوی در تا خونه میامد با این عوض کردم اسپلیتر رو روی ورودی خونه گذاشتم و از خروجی تلفنش دادام به سیم کشی خونه و از adsl گرفتم اوردم توی مودمم با همون زوج به هن تابیده مودمم باز کردم ی ترمینال مخابراتی زدم و موازی با خط تلفنش زدم و همون سیم هارو بستم زیر ترمینال که قرار به تبدیل نباشه برای اسپلیتر هم سیم کشیدم ازش برای ستای ورودی خروجیش ستا ترمینال مخابراتی زدم بقیشم با چسب حرارتی پوشوندم که بارون خرابش نکنه مشکلم بر طرف شد ولی اینکه سیم زوج به هم تابیده باشه خیلی خیلی مهم هستش
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
      اگه از وای فای استفاده میکنید که هیچ این روزا هک کردنش مثل آب خوردنه

اگه از لن استفاده میکنید پیگیریش این هم مثل آب خوردنه
      طرفی که از اکانت شما استفاده میکنه صد در صد isp اونم مخابرات هست که با استفاده از یوزر پسوورد شما داره از نت مفت حال میبره

با سرچ آیپی اون به لینک های زیر رسیدم
      با زوم رو نشانگر گوگل مپ آدرس دقیق آی پی رو میتونید ببینید

https://db-ip.com/217.219.55.54
      سلام
      ممنون که جواب دادین جناب غفار زاده . سفر خارج بودم نرسیدم بیام انجمن
      بیخیال اینترنت از مخابرات شدم و کلا مسدود کردم و از اسیا تک اینترنت گرفتم . حوصله کل کل کردن با مخابرات را نداشتم ......

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
        سلام
        ممنون که جواب دادین جناب غفار زاده . سفر خارج بودم نرسیدم بیام انجمن
        بیخیال اینترنت از مخابرات شدم و کلا مسدود کردم و از اسیا تک اینترنت گرفتم . حوصله کل کل کردن با مخابرات را نداشتم ......
        اسیا تک هم ببند شاتل بگیر بعد از سه سال شاتل رفتم اسیاتک گرفتم هم پشتیبانیش گند هست همم طرح نامحدود خوب نداره
        همم نماینده هاش کنترل زیادی ندارن حتما 1544
        من درخواست جمع اوری هم دادم کلی اذیتم کردن بعد 2 ماه جمع کردن برام
        امروز شاتل وصل شد دوباره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
          اسیا تک هم ببند شاتل بگیر بعد از سه سال شاتل رفتم اسیاتک گرفتم هم پشتیبانیش گند هست همم طرح نامحدود خوب نداره
          امروز شاتل وصل شد دوباره
          نمیدونم ولی از دوستان که پرسیدم میگفتن اسیا تک بهتره .. فکر کنم بهتر از مخابرات باشه . اگه هم اذیت کرد چند تا خط تلفن دارم کلا بیخیال اینترنت اون خط میشم و از خط دیگه استفاده میکنم ببینم کی میخواد منا اذیت کنه پول اکانت هم نمیدم تا اذیت کردن یادش بره .

دیدگاه

امروز شاتل وصل شد دوباره
            نبینم کسی نگاه بد به آسیاتک بندازه

نوشته اصلی توسط سمیراا
            نمیدونم ولی از دوستان که پرسیدم میگفتن اسیا تک بهتره .. فکر کنم بهتر از مخابرات باشه . اگه هم اذیت کرد چند تا خط تلفن دارم کلا بیخیال اینترنت اون خط میشم و از خط دیگه استفاده میکنم ببینم کی میخواد منا اذیت کنه پول اکانت هم نمیدم تا اذیت کردن یادش بره .
            بهتر از آسیاتک نداریم
            الکی نیست که رتبه اول بین همه شرکت ها رو گرفته

دیدگاه

با سلام
              من 128 صبانت دارم
              برای من تاحالا عالی بوده
              شایدبه خاطر محلمون باشه یا ....
              .
              128 کیلو بیت یه به هشت بود فکر کنم
              اما سرعت با دانلود منیجر همیشه روی200 هست
              .
              قبلا شبانه داغون بود داغون زیر 30
              از پارسال یک طرح گذاشتن
              تا دوبرابر حجم خرید شده شبانه با سرعت روز حتی بیشتر حق دانلود داری چند بار بیدار بودم تا 240میرسید
              هرچی هم حجم اضافه بخری دوبرابرش به شبانه حجم اضافه میشه
              بعد از اتمام این حجم سرعت میاد پایین
              بازم یک گزینه داره داخل کنترل پنل
              میتونی حجم روزانه رو دوبرابرش را در شب مصرف کنی تا کل حجمت تموم بشه
              از ساعت 2تا هفت صبح هم ساعت شبانه داره
              .
              داخل این سه سال که دارم
              شش یا هفت بار اونم یکی دو ساعت قطع شده
              که از مخابرات بیشتر بوده و سریع پیگیری و رفع شده
              حجمش هم نسبت به مبین نت که قبلش داشتم کمتر مصرف میشه و دزدی نداره
              .
              فعلا راضی هستم ازش

دیدگاه

سلام.من یه سیم کارت 4g ایرانسل گرفتم با یه طرح 100گیگ یه ساله (نامرد تقریبا ده هزار چوق فقط مالیات گرفت"رابین هود کجایی&quot ولی سرعتم نهایاً به 1.300 مگ میرسه oo:
                فکر میکردم 4g سرعتش خیلی بیشتر از حرفا باشه oo:
                کسی میدونه اِشکال کار کجاست....!
                درضمن من با تبلتم وصل میشم ،بعضی وقتا هم تبلت رو مودم میکنم.با لب تاب سرعتم بیشتره :eek:

دیدگاه

سلام
                  مدتی بود از اسیا تک استفاده میکردم خدایش مشکلی نداره و سرعتش هم خوبه . البته طراح هاش هم عالیه نسبت به سایر ISP ها
                  اینقدر خوب بوده که رفتم و نمایندگ فروش اسیا تک را گرفتم . حالا هر کی خواست از من بخره . ارزون میدم :icon_razz: :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                    سلام
                    مدتی بود از اسیا تک استفاده میکردم خدایش مشکلی نداره و سرعتش هم خوبه . البته طراح هاش هم عالیه نسبت به سایر ISP ها
                    اینقدر خوب بوده که رفتم و نمایندگ فروش اسیا تک را گرفتم . حالا هر کی خواست از من بخره . ارزون میدم :icon_razz: :icon_razz:
                    شما خودتون میدونید فقط نماینده فروش هستید نه نماینده پشتیبانی توی جمع اوری خیلی اذیتم کردند میخواید یوزر بدم بررسی کنید یه سری ترافیک داشتم اما قطع کرده بودن و.... خیلی اذیتم کردند

دیدگاه

شما خودتون میدونید فقط نماینده فروش هستید نه نماینده پشتیبانی توی جمع اوری خیلی اذیتم کردند میخواید یوزر بدم بررسی کنید یه سری ترافیک داشتم اما قطع کرده بودن و.... خیلی اذیتم کردند
                      خوب جمع اوری که کاری نداره . کافیه که پول طرح را نریزی یا دیگه طراح ازشون نخری اینطوری که من تو پنلی که برام درست کردن و نوشته بعد از سه روز رانژه خط برداشته میشه و حداکثر 14 روز . اونوقت باید از نو برای خرید اینترنت باز خط را رانژه بکنید .
                      ک اتفاقا من روی خط سومم از صبانت داشتم که وقتی پول ندادم . بعد از یک هفته و دو روز خط جمع اوری شد . :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                        خوب جمع اوری که کاری نداره . کافیه که پول طرح را نریزی یا دیگه طراح ازشون نخری اینطوری که من تو پنلی که برام درست کردن و نوشته بعد از سه روز رانژه خط برداشته میشه و حداکثر 14 روز . اونوقت باید از نو برای خرید اینترنت باز خط را رانژه بکنید .
                        ک اتفاقا من روی خط سومم از صبانت داشتم که وقتی پول ندادم . بعد از یک هفته و دو روز خط جمع اوری شد . :nerd:
                        بنده به همین امید دوماه تمدید نکردم رفتم شاتل بگیرم گفتن جمع نشده فرم جمع اوری و.... اخرشم زنگ زدم 1544 با کلی دعوا درخواست جمع اوری دادن 8 روز بعدش جمع شد :angry: :angry: :angry:
                        و اینکه پشتیبانی اصلا خوبی نداره قیمتهاش خوبه پشتیبانیش نابوده :NO:
                        نماینده هاشم فقط نماینده فروش هستن نمیتونن سرعتی که رو خط شما بسته میشه رو تنظیم کنن و....
                        ی نکته منفی دیگه هم داشت اینکه توی سرویس ها نامحدود علاوه بر قانون 1/8 اومده نا محدود نقره ای برنزی طلایی گذاشته با چند نفر دیگه هم شر میکنن سرعتتو
                        (شاتل 128 کیلوبیت نامحدود خریدم زیر60 گیگ در ماه سرعتم روی 300-400 کیلو بایت اخر شبها هم تا یک مگ میره )
                        خوبی اسیاتک خیلی دوست داشتم این بود برای تغیر سرویس نیازی به نماینده نبود ولی تو شاتل بخوای تغیر سرویس بدی باید نماینده برات ثبت کنه :cry2:

دیدگاه

بنده به همین امید دوماه تمدید نکردم رفتم شاتل بگیرم گفتن جمع نشده فرم جمع اوری و.... اخرشم زنگ زدم 1544 با کلی دعوا درخواست جمع اوری دادن 8 روز بعدش جمع شد :angry: :angry: :angry:
                          و اینکه پشتیبانی اصلا خوبی نداره قیمتهاش خوبه پشتیبانیش نابوده :NO:
                          نماینده هاشم فقط نماینده فروش هستن نمیتونن سرعتی که رو خط شما بسته میشه رو تنظیم کنن و....
                          ی نکته منفی دیگه هم داشت اینکه توی سرویس ها نامحدود علاوه بر قانون 1/8 اومده نا محدود نقره ای برنزی طلایی گذاشته با چند نفر دیگه هم شر میکنن سرعتتو
                          (شاتل 128 کیلوبیت نامحدود خریدم زیر60 گیگ در ماه سرعتم روی 300-400 کیلو بایت اخر شبها هم تا یک مگ میره )
                          خوبی اسیاتک خیلی دوست داشتم این بود برای تغیر سرویس نیازی به نماینده نبود ولی تو شاتل بخوای تغیر سرویس بدی باید نماینده برات ثبت کنه :cry2:
                          سلام
                          یعنی چی ؟ مگه از نماینده سرویس گرفتی؟
                          شاتل خیلی خوبه قیمت خوب=امکانات خوب +پشتیبانی عالی تلفنی+ چت - ادب و احترام - خدمات جدید شاتل لند و.... سرعت بیشتراز قراردادو... خوب تبلیغ کردم :biggrin:
                          برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S A B A
                            سلام
                            یعنی چی ؟ مگه از نماینده سرویس گرفتی؟
                            شاتل خیلی خوبه قیمت خوب=امکانات خوب +پشتیبانی عالی تلفنی+ چت - ادب و احترام - خدمات جدید شاتل لند و.... سرعت بیشتراز قراردادو... خوب تبلیغ کردم :biggrin:
                            اره روی سرویس ها نا محدود اسیا تک شر بودی بیشتر از 10 کیلو نمیتونستی دانلود کنی
                            شاتل نامحدود 128 خریدم ماهیانه 30 تومن دانلودش هم روی 300-400 و بعضی وقتا کم میشه میاد روی 100-200 در کل با این قیمت نا محدود با این سرعت نمیدن
                            علاوه بر اینکه پشتیبانیش واقعا خوبه

دیدگاه

با سلام
                              مودم D-Link
                              مدل DSL-2600U
                              H/W ver: Z2
                              F/W ver: 1.07
                              چراغ پاور روشن
                              چراغ های dsl و اینتر نت خاموش
                              تست شده با چند خط و کانفیگ های مختلف
                              چه کاری را باید انجام بدهیم؟؟
                              Yes You Can...!!!
                              re20za22@
                              re20za@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط re20za
                                با سلام
                                مودم D-Link
                                مدل DSL-2600U
                                H/W ver: Z2
                                F/W ver: 1.07
                                چراغ پاور روشن
                                چراغ های dsl و اینتر نت خاموش
                                تست شده با چند خط و کانفیگ های مختلف
                                چه کاری را باید انجام بدهیم؟؟
                                سلام
                                VPI و VCI چنده؟
                                آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X