اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
    اولا که مخابرات پهنای باند رو share میآ‌کنه. فکر کنم بین 10 نفر. یعنی اگه همزمان هر 10 نفر شروع به دانلود کنن پهنای باندشون 2 مگ باشه به هر کدوم 204 کیلوبیت میرسه که سرعت دانلودش میشه 25 کیلو بایت در ثانیه.
    حالا اگه 9 نفر دیگه استفاده نکنن حداکثر پهنای باند به شما میآ‌رسه.که میشه همون 2 مگ
    فکر نمی کنم اینجوری باشه همون 204 کیلو سرعت دانلودش هست دوباره اضافه تقسیم کردین الان هم با 120 تا دانلود می کنم
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
      فکر نمی کنم اینجوری باشه همون 204 کیلو سرعت دانلودش هست دوباره اضافه تقسیم کردین الان هم با 120 تا دانلود می کنم
      از کل توضیحات من فقط به 204 توجه کردی.بنده روی هوا حرف نمیآ‌زنم. اینم مدرک:
      http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=358
      http://www.itna.ir/vdcfctdy.w6dm1agiiw.html

در ضمن اینجا جای آه و ناله و شکایت از سرعت اینترنت و ... نیست.
      فقط مشکلات فنی و تخصصی رو مطرح کنید.

دیدگاه

یه ماهی است که از طرح طلائی 4 گیگ مخابرات دارم استفاده می کنم ! هنگام ثبت نام اپراتور گفت از ساعت یک شب تا 7 صبح محدودیت دانلود ندارید و رایگانه ! بر همین مبنا برنامه های مورد نیازم رو شبها میذاشتم برای دانلود اما حالا که میرم توی سایت و ریزکارکرد رو نیگا می کنم می بینم دقیقا همون روزائی که دانلود شبانه داشتم با حجمی بیشتر از اون برام محاسبه شده و از محدودیت ام کم شده با هر کسی هم صحب کردم منو درست راهنمایی نکردن که مشکل رو حل کنم و یکی از اپراتورها گفت شما باید مودم رو خاموش و روشن کنید تا محاسبه نشه و ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m835
          یه ماهی است که از طرح طلائی 4 گیگ مخابرات دارم استفاده می کنم ! هنگام ثبت نام اپراتور گفت از ساعت یک شب تا 7 صبح محدودیت دانلود ندارید و رایگانه ! بر همین مبنا برنامه های مورد نیازم رو شبها میذاشتم برای دانلود اما حالا که میرم توی سایت و ریزکارکرد رو نیگا می کنم می بینم دقیقا همون روزائی که دانلود شبانه داشتم با حجمی بیشتر از اون برام محاسبه شده و از محدودیت ام کم شده با هر کسی هم صحب کردم منو درست راهنمایی نکردن که مشکل رو حل کنم و یکی از اپراتورها گفت شما باید مودم رو خاموش و روشن کنید تا محاسبه نشه و ...
          این که خیلی مسخرست
          همینجا به همه دوستان اعلام میکنم تشریف ببرید از آسیاتک نت بگیرید
          خودم قبلا از مخابرات گرفتم واقعا مزخرف بود
          قیمتش هم فرق چندانی نداره
          اینم لیست تعرفه هاش
          http://crm.asiatech.ir/
          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

برای فعال سازی ساعات رایگان مخابرات و وایمکس مبین نت بعد از ساعت مشخص شده باید مودم رو روشن و خاموش کنید.
            در ضمن در زمان اتمام ساعات رایگان لازم نیست روشن و خاموش کنید خودشون اتوماتیک سوئیچ میآ‌کنن!

دیدگاه

دوستان سلام با اتفاق سرعت مت پریروز درست شد و الان با 250 تا دانلود می کنم .... مخابرات مشهد.
              "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
              ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
              ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
                دوستان سلام با اتفاق سرعت مت پریروز درست شد و الان با 250 تا دانلود می کنم .... مخابرات مشهد.
                بسیار خوب
                ولی من از مخابرات اصلا راضی نبودم
                سرعت پاینش از یه سمت قطعی های پی در پی از سمت دیگه
                آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

یه ویژگی مضحک اینترنت مخابرات اینه که واسه سایت هایی که سرور داخلی دارن مثل p30download و غیره سرعت دانلود واقعا عالیه چون این اینترنت نیست که شبکه داخل کشوره
                  در حالی که واسه دانلود از سایت های خارجی سرعت لاک پشتی میشه :angry:
                  اینترنت مخابرات آآآآآآآآشغاله :NO:آشغال :NO:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA
                    یه ویژگی مضحک اینترنت مخابرات اینه که واسه سایت هایی که سرور داخلی دارن مثل p30download و غیره سرعت دانلود واقعا عالیه چون این اینترنت نیست که شبکه داخل کشوره
                    در حالی که واسه دانلود از سایت های خارجی سرعت لاک پشتی میشه :angry:
                    اینترنت مخابرات آآآآآآآآشغاله :NO:آشغال :NO:
                    دقیقا =D>

دیدگاه

چند وقته مخابرات DNS رو عوض کرده ، کامپیوتر و تونستم درست کنم ولی گوشی یه سری از برنامه هاش کار نمیکنه
                      مثلا وایبر و بازار و عکس های ویچت هم قبل از فیلتر شدن باز نمیشد !!
                      با سایفون کار میکنه ولی میخوام کلا درست شه
                      من جایی رو پیدا نکردم برای وارد کردن DNS روی گوشی
                      اگر بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم

دیدگاه

به DNS ربطی نداره عزیز
                        گاهی وقتی میخوان برنامه ای رو از کار بندازن پورتی رو که اون برنامه ازش استفاده میکنه رو مسدود میکنن.
                        راه حلش هم اینه که اگه برنامه مورد نظرتون تنظیمات پراکسی سرور داره؛ مشخصات پراکسی سرورتون رو روش ست کنید
                        راه حل بهتر استفاده از VPNآ‌هستش مثل همون سایفونی که بهش اشاره کردین

دیدگاه

Your computer appears to be correctly configured, but the device or resource (DNS server) is not responding
                          چی کار باید کرد تا ارور رفع شه؟

دیدگاه

سلام من تنها مشکلی که با دی ان اس داشتم زمانی بود که سایفون هنگ کرد و بسته شد و نرم افزار ها به اینترنت دسترسی داشتند اما مرورگر نمی تونست سایت باز کنه برا این کار بنظرم یکبار سایفون رو اجرا کنید بعد وقتی که وصل شد خودتون ببندین برنامه رو. دی ان اس درست میشه.

دیدگاه

اونی که منظورتونه DNS نیست. بهش میگن پروکسی آدرس.

دیدگاه

دوستان کسی میدونه عدد SNR رو تو مودم سیسکو از کجا میشه دید.
                                من که هر چی زیر و رو کردم ندیدیم.گویا منو مخفی داره
                                نرم افزاری هست واسه تشخیص مقدار نویز روی خط؟
                                گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
                                "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X