اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا شده 3.10)

سلام
    هنوز خبری نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا شده 3.18)

انشا الله بچه ها دارن زحمت میکشن که نسخه 4 را کرک کنن واسه همین الان وقت ندارن که این نسخه را کرک کنن.!!!
      من فکر کنم کرکش از خارج زودتر برسه دستمون. توکل به خدا
      در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
      2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
      3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

سلام
        واقعا کسی داره روش کار میکنه؟؟
        ما که اگه روش کرک کردنو بلد بودیم این کارو واسه مردممون انجام میدادیم ولی...
        حتی حاضرم یادبگیرم
        اگه کسی بلده به ماهم یاد بده

دیدگاه

سلام

اگر کسی از دوستان نسخه قانونی اون رو داشته باشه...
          بنده می تونم این نرم افزار رو کرک کنم.
          کاراشو انجام دادم. فقط چند بایت نیاز داره...که اون فقط تو نسخه قانونی ثبت شده موجوده...
          فقط نیازه که از برنامتون که اجرا شده دامپ بگیرین که من بتونم ببینم اون چند بایت رو.

اگر کسی داره نسخه قانونی و تمایل داره کمک کنه تو این قضشه به هموطن هاش بنده منتظر پیام های سبزتان هستم
          موفق باشیم

دیدگاه

سلام
            بعید میدونم کسی تو ایران نسخه قانونی داشته باشه!!

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا &#1588

همچنان یه دوست عزیزی نیست یه لایسنس قانونی داشته باشه؟

فعلا بدون کد اصلی کرک کردم...اما باید کامل تست بگیرم...
              فعلا که داره درست کار میکنه...دوستان اگر تست خاصی مد نظرتون هست بگین تا روش انجام بدم...(برای اطمینان از صحت عملکرد قبل از انتشار کرک)

اینم تصاویر:

ATXMEGA 128 A3U + Graphic LCD(ILI9325) + Alpha LCD

دیدگاه

با سلام و تبریک
                لطفا در اختیار دوستان قرار بدین
                ممنون

دیدگاه

اگر نسخه Advanced باشد باید بتواند متغییر unsigned long long را ساپورت کند این مورد را تست بفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aie_saber
                    اگر نسخه Advanced باشد باید بتواند متغییر unsigned long long را ساپورت کند این مورد را تست بفرمایید
                    تو عکس معلومه که Advancedهست :agree:
                    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                    !Electronic On! Programming On
                    هوشمندانه سوال بپرسیم!
                    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

یه سوال؟ برنامه کد ویژن رو برای کرک اول دی کمپایل میکنید درسته؟ با چه برنامه ای ؟؟

دیدگاه

دی کامپایل که نه ، ابتدا اگر فایل pack شده باشد باید آن را unpack کنند
                        حالا یا بصورت دستی یا اگر با برنامه ها و روش های معمول و معروفی pack شده باشد با برنامه های unpacker بصورت اتواماتیک unpack می کنند
                        فایل unpack شده در واقع می شود همان خروجی اصلی کامپایلری که برنامه با آن نوشته شده است
                        بعد با برنامه های دیباگر مثل OllyDbg فایل مورد نظر را خط به خط اجرا می کنند و رفتار و عملکرد آن را تحلیل و بررسی می کنند
                        تا بتوانند الگوریتم قفل برنامه و روش غیر فعال کردن یا گذشتن از آن را بدست آورند
                        برای اینکار باید به زبان اسمبلی و مفاهیم حافظه و آدرس دهی و پردازنده تسلط داشت (کامپیوتر 8086)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahan.rafiee
                          تو عکس معلومه که Advancedهست :agree:
                          بله دوست عزیز ، هنوز آنقدر ها پیر نشده ام که کلمه Advanced را در تصویر نببینم !

یکی از تفاوت های نسخه Standard کدویژن با نسخه Advanced آن ساپورت کردن متغییرهای unsigned long long می باشد
                          برای همین گفتم تا این دوست مان تست کند و ببینید آیا این متغییر بدرستی کامپایل می شود یا خیر

دیدگاه

این ورزن 3.10 CodeVisionAVR Evaluation که مجانی هست و کرک نمیخواد چه تفاوتی با نسخه کامل میکنه؟
                            قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط musefian
                              این ورزن 3.10 CodeVisionAVR Evaluation که مجانی هست و کرک نمیخواد چه تفاوتی با نسخه کامل میکنه؟
                              نمیشه پروژه رو سیو (ذخیره)کرد!
                              1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                              من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                              !Electronic On! Programming On
                              هوشمندانه سوال بپرسیم!
                              http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا ش

نوشته اصلی توسط R4ham
                                همچنان یه دوست عزیزی نیست یه لایسنس قانونی داشته باشه؟
                                فعلا بدون کد اصلی کرک کردم...اما باید کامل تست بگیرم...
                                فعلا که داره درست کار میکنه...دوستان اگر تست خاصی مد نظرتون هست بگین تا روش انجام بدم...(برای اطمینان از صحت عملکرد قبل از انتشار کرک)
                                سلام به raham جان
                                من لایسنس اصلیو ندارم ولی میتونم اونارو (call decrypt encrypt )به حالت اول برگردونم.
                                اگه می خوایی خودت انجام بدی کد های اون قسمتو از ورژن قبلی کپی کن تو نسخه جدید و یکی یکی دستوراتو درست کن

اگه خواستی قبل از اینکه پابلیک کنی بده من سخت افزارشو دارم تست کنم

موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X