اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا &#1588

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
    برای اجرای فایل نصب روش دبل کلیک نکن. روش راست کلیک کن run as administrator رو بزن. امیدوارم مشکل حل بشه.

ایراد به نرمافزار گرفته نشده. میگه تاین کننده امنیت مدیر سیستم اجازه اجرا نمیده.
    والا برای فایل های msi.(یا همون فایل های نصب) این گزینه تو منوی راست کلیک، اصلا وجود نداره! :eek: :cry2: :angry:
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا ش

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      والا برای فایل های msi.(یا همون فایل های نصب) این گزینه تو منوی راست کلیک، اصلا وجود نداره! :eek: :cry2: :angry:
      http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-security/the-system-administrator-has-set-policies-to/71d2a00c-0e87-4fe1-abae-4b44b4dbeef4
      تو این لینک توضیح داده که از دو راه حل میشه این مشکل رو حل کرد.
      راه حل دوم (که از رجیستریه) خیلی سریعتر و ساده تره.
      البته راه سومی هم هست. تو محلتون جوب دارین؟؟؟ اگه اره که ببر کامپیوترو بنداز توش. اگه هم نه ببر بنداز تو جوب خیابون ))))
      حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
      به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا شده 3.10)

سلام
        من بدون مشکل نصب و یه برنامه سنگین با 15 تا هدر رو کامپایل و بیلد کردم. بدون خطا.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siyavash2k
          کدوم هدر فایل ها؟
          من
          #include <io.h>
          #include <alcd.h>
          #include <ff.h>
          #include <stdio.h>
          #include <delay.h>
          تو پروژم بود و هیچ مشکلی نداشت.
          راستش من همه پیغام های خطا رو چک نکردم . ولی اولین خطایی که دیدم هدر خود میکرو بود یعنی mega64.h که خطا گرفته بود. برای چند میکرو دیگه هم امتحان کردم همین خطا رو گرفت.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا ش

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
            http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-security/the-system-administrator-has-set-policies-to/71d2a00c-0e87-4fe1-abae-4b44b4dbeef4
            تو این لینک توضیح داده که از دو راه حل میشه این مشکل رو حل کرد.
            راه حل دوم (که از رجیستریه) خیلی سریعتر و ساده تره.
            البته راه سومی هم هست. تو محلتون جوب دارین؟؟؟ اگه اره که ببر کامپیوترو بنداز توش. اگه هم نه ببر بنداز تو جوب خیابون : )))))
            آقا هیچ کدوم از روشا جواب نداد!(درمورد روش3 که باید عرض کنم من این کامپیوتر رو5,000,000تومان پولشو دادم! دلم نمیاد! :cry: )
            عوضش خودم یه روش ساده تر و مطمئن تر کشف کردم که مشکلم رو حل کرد! :wow: :wow: :wow: :applause: :job:
            روشم این بود:
            میرم کنترل پنل -----> System and Security -------> بعدش تو این شکل این گزینه رو میزنم بعد درجه رو تا اونجا که ممکنه پایین میارم یا اینکه میام درجه رو تا بالا ترین حد بالا میارم (که من پایین گذاشتم!) :nice:

حالا عجیب اینه که این اتفاق بیشتر تو ویندوز 7 Home Primium اونم 64 بیت اتفاق میوفته! oo:
            ------------------------------------------------------------------------------------------------
            حالا فقط مونده که کدویژن رو کرکش کنم :wow:
            هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadeghjun
              سلام
              من بدون مشکل نصب و یه برنامه سنگین با 15 تا هدر رو کامپایل و بیلد کردم. بدون خطا.
              تست هم کردی؟
              منظورم اینه که پروگرام کردی؟
              اگه کردی درست اجرا شد؟
              باگ که نداشت؟

اضافه شده در تاریخ :
              میگم این lcd visionهم کرک شده؟
              هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                تست هم کردی؟
                منظورم اینه که پروگرام کردی؟
                اگه کردی درست اجرا شد؟
                باگ که نداشت؟
                هنوز نه
                ولی تا یکی دو روز آینده تست عملی هم می کنم.

دیدگاه

من برنامه رو بطور کامل unistall و دوباره نصب کردم. باز هم هدر فایل مربوط به میکرو یعنی mega128.h رو خطا میگیره و میگه نمیتونه این هدر فایل رو باز کنه.
                  موقع نصب هم وارنینگ میده که atmel studio 6.1 نصب نیست. مشکل کجاست. لطفا راهنماییم کنین.

دیدگاه

با سلام

درباره پروگرام والا من تست کردم مشکلی نداشت... البته برنامم سنگین نبود...در حد کار با یه IC بود

برای atmega128 دقیقا چه دستوری می نویسید؟ باید اینو بنویسید:
                    کد:
                    #include <mega128.h>
                    اگر جواب نگرفتین این مورد رو امتحان کنید:
                    کلا پروژه خودتون رو ببندید- از منوی فایل گزینه New->Project رو بزنید... YES رو بزنید...AT90,ATiny,ATMEGA رو انتخاب کنید تا صفحه CodeWizard باز شه...

Chip رو ATMEGA128 انتخاب کنید و از منوی Program تو همون صفحه گزینه Generate,Save,Exit رو بزنید
                    حالا تست کنید ببینید کامپایل میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط R4ham
                      با سلام

درباره پروگرام والا من تست کردم مشکلی نداشت... البته برنامم سنگین نبود...در حد کار با یه IC بود

برای atmega128 دقیقا چه دستوری می نویسید؟ باید اینو بنویسید:
                      کد:
                      #include <mega128.h>
                      اگر جواب نگرفتین این مورد رو امتحان کنید:
                      کلا پروژه خودتون رو ببندید- از منوی فایل گزینه New->Project رو بزنید... YES رو بزنید...AT90,ATiny,ATMEGA رو انتخاب کنید تا صفحه CodeWizard باز شه...

Chip رو ATMEGA128 انتخاب کنید و از منوی Program تو همون صفحه گزینه Generate,Save,Exit رو بزنید
                      حالا تست کنید ببینید کامپایل میشه؟
                      پروژه من تو کدویژن قبلی بدون هیچ خطایی کامپایل میشد. پس مشکل از برنامه نیست. با کدویزارد هم پروژه ای ایجاد کردم، ولی واسه اون هم همین خطا رو گرفت

دیدگاه

دوست عزیز ممنون بخاطر کرک واقعا زحمت کشیدی من روی ویندوز 8 x64 پروزه glcd نوشتم و بدون مشکل کامپایل شد کد رو هم روی میکرو پروگرکم کردم و با موفقیت جواب داد :nice: :job: :applause:

دیدگاه

من روی 64 بیتی بدون مشکل نصبش کردم ولی رو ویندوز 32 بیتی نصب نشد
                          برنامه lcd vision هم کار نمیکنه
                          بازم از زحمات دوستان ممنونم
                          تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
                          تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
                            من روی 64 بیتی بدون مشکل نصبش کردم ولی رو ویندوز 32 بیتی نصب نشد
                            برنامه lcd vision هم کار نمیکنه
                            بازم از زحمات دوستان ممنونم
                            با سلام

مشکل نصب روی 32 بیتی چی بود؟ راه حل دوست عزیزی که با تصویر نشون دادن...رو انجام دادین؟

LCD Vision روش کار نکردم واسه کرک اصلا.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhm_004
                              من برنامه رو بطور کامل unistall و دوباره نصب کردم. باز هم هدر فایل مربوط به میکرو یعنی mega128.h رو خطا میگیره و میگه نمیتونه این هدر فایل رو باز کنه.
                              موقع نصب هم وارنینگ میده که atmel studio 6.1 نصب نیست. مشکل کجاست. لطفا راهنماییم کنین.
                              دوست عزیز. بنده همین الان یه پروژه جدید با 128 درست کردم و کامپایل هم شد.
                              شما یا اصلا به حرفهای دوستان دیگه توجه نمیکنید. یا بنا به دلیلی که متوجهش نمیشم رو حرفتون پا فشاری میکنید.(شاید فکر میکنید ممکن نیست که دستورات تو نسخه های مختلف تفاوت داشته باشه)

بنده خودم برنامه 2.5.3 نوشته شده رو با این کامپایل کردم هفت هشت تا ارور داد. ولی هیچکدومش مربوط به کامپایلر نبود. یه سری دستورات املاشون فرق کرده بود. مثلا تو کانفیگ تایمر بود یکیش یه حرف a به چند تا از متغیرها اضافه شده بود.

به هر حال بهتر اینه که از خطا و اون خطی که ازش خطا گرفته میشه عکس بگیرید. مطمئنا ایراد از سمت شماست.
                              حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
                              به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

من تقریبا از کرک شدن برنامه نا امید شده بودم وتصمیم گرفته بودم برم و برنامه را بخرم.انصافا برنامه بسیار خوب و کار راه اندازی هست و برنامه ای که کد ویزاد تولید میکنه بسیار خوانا و کلاسه بندی شده هست. کاری که با نرم افزار دیگه چند ساعته انجام میشه اینجا چند دقیقه ای انجام میشه. خدایا این کدویژن و دست اندر کاران تهیه و تولیدش را از ما نگیر.
                                جا داره اینجا از کلیه عزیزانی که در تهیه و تولید برنامه کرک شده زحمت کشیدن و زحماتشون را بی دریغ و مخلصانه در اختیار عموم ملت ایران بالاخص قشر زحمتکش و فقیر برنامه نویس قرار میدن تقدیر و تشکر بشه. انشا الله که همیشه موفق و موید باشند.
                                در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                                2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                                3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X