اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AMd - Intel معرفی و مقایسه

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : AMd - Intel معرفی و مقایسه

سلام به همگی
    می خواستم هر کی میدونه یه مادربورد که برای AMD خوبه و یه مادر بورد که برای Intelخوبه رو بگید .
    منظورم اینه که فقط بگین از چه شرکتی مثلا GIGA , asus یا ...
    ممنون میشم :biggrin:

دیدگاه

والا دوست عزیز asus گل سر سبد پردازنده های amd هسته و من هرچی بدی دیدم از گیگا دیدم چون بیشترین مرجوعی و سوختن چیپ رو ازش دیدم
      در کل یه سر به این بزن جواب کامل میگیری
      AMDFarsi.ir

دیدگاه

سلام
        CPU: AMD Athlon IIX4 620

یک کار 4 هسته ای بسیار مقرون به صرفه از AMD هست 2 سال دارمش مثل بنز کار میکنه.

هسته ها 2.6Gآ‌ هستن راحت overclock میشه اما سری phenome توی over clock نسبت به Athlon پایدار ترن چون معماری پیشرفته تری دارن.
        از لحاز دما خنک خنک کار میکنه!!!!!

واسه انجام دادن چندتا convert و render فیلم توی WIN7 64bit تست کردم عالی جواب داد.(5 تا render هم زمان با هم!!!!!!!!!!!!!!)

2G RAM DDR3 که اگه ببیشتر بشه کارایی سیستم بالاتر میره.
        motherboard: E light groups Black Edition هست که یک chipset 785داره که on board Graphic =1G هس که به راهتی crisis رو اجرا میکنه
        و اگه گیمر نیستسد بدون کارت گرافیک جواب میده.
        راستی این CPU از پرفروش ترین محصولات AMD تو کل دنیا شد چون 2 سال پیش رقیب 4 هسته ای با 95 دلار نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حداد نمایش پست ها
          میلاد جان دما به 70 - 80 می رسه می دونی یعنی چی ؟
          بعد اینکه CPU های AMD کنونی وقتی حتی خیلی سخت ازشون کار می کشی دما شون دیگه از 45 یا حداکثر دیگه 50 بیشتر نمیشه !!!
          در مورد سازگاری مادربورد های MSI با پردازنده های AMD هم اشتباه می کنی به نظر من
          سایت آلبالو کامپیوتر که خودش گارانتی کننده پردازنده های AMD هست Asus رو برای این پردازنده ها تبلیغ می کنه
          در کل اگه یه مقایسه کوچک هم بکنی به برتری AMD پی می بری
          ------------------------
          اگه دوست داشته باشید میشه در این مورد بحث کرد .

دقیقا من الان 4 سالی میشه سیستم asus -amd دارم خیلی راضیم با وجود اینکه لپ تاپ سونی وایو core i 7 دارم ولی این ایسوس ای ام دی رو بهتر دوس دارم با این که مشخصاتش پایین تره با این که من خودم تعمیرات دارم با این حال مادربرد هایی که amd هستن تعمیرات کمتری نسبت به اینتل دارن و من اینو میبینم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sigmaos نمایش پست ها
            دقیقا من الان 4 سالی میشه سیستم asus -amd دارم خیلی راضیم با وجود اینکه لپ تاپ سونی وایو core i 7 دارم ولی این ایسوس ای ام دی رو بهتر دوس دارم با این که مشخصاتش پایین تره با این که من خودم تعمیرات دارم با این حال مادربرد هایی که amd هستن تعمیرات کمتری نسبت به اینتل دارن و من اینو میبینم
            سلام

بنده هم 4ساله یه سیستم دارم با پردازنده amd تا الان که خدارو شکر خوب بوده و مشکلی نداشته
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sigmaos نمایش پست ها
              ای آقا تاپیک 5 سال قبل رو بالا میارین که چی
              ضمنا Core i7 که نشد آدرس دادن. باید دقیق کدش رو بگین تا بدونیم نسل اوله یا دوم یا ... ششم؟ و از سری U هست یا HQ . تفاوت از فرش تا عرشه ...

دیدگاه

پس از سالها AMD توانست با پردازنده های نسل جدید خود موسوم به Ryzen ، بمعنی واقعی در لباس رقابت با اینتل برآید و حتی بر آن چیره هم بشود!
                برخلاف پردازنده های جدید اینتل ، از ویندوز محبوب یعنی ویندوز هفت هم پشتیبانی می کند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حداد نمایش پست ها
                  CPU های Intel

Intel CPU Core Overview
                  مروری بر هسته های CPU های Intel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Intel Desktop Processor Overview
                  مروری بر تمام پردازنده های Desktop شرکت Intel

http://images.tomshardware.com/2005/..._intel_big.gif
                  دستت درد نکنه کاربردی بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X