اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما کرک شده وغیر قانونی است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما کرک شده وغیر قانونی است؟

راستی این نرم افزار های کرکی فکر کنم استفاده ازشون گناه داشته باشه بعد اون دنیا یقه را می گیرند میگن چرا از اینا استفاده می کردی آخه ما ویندوزهامون همه جعلی هست دیگه چه اهمیتی داره برنامه های روش کرکی باشه یا نباشه ولی من سعی می کنم تا اونجایی که می تونم از برنامه های کرکی استفاده نکنم.
    من اینو از سایت رهبری قسمت استفتاعات پرسیدم گفتن که مادامی که قراردادی بین دولت ایران و سایر دولتها بسته نشده مانعی نداره.
    icon_wink
    چه قرار دادی؟!!
    می دونید مثل چی می مونه؟ مثل اینکه من از اداره برق امتیاز استفاده از برق رو نخریده باشم و تو خونه هم کنتور نداشته باشم. بعد بگم خوب حالا چون ما با هم قرار دادی نداریم، دو رشته سیم میندازم روی کابل های در خونمون و اجالتاً استفاده می کنم! کاری که بعضی جاها انجام می دن و این نوع استفاده از برق یه اصطلاح جالبی هم داره که خیلی هاتون هم می دونید! :biggrin:
    درسته که هممون کرکی هستیم و به ناچار این کارو می کنیم! اما این حرف هم منطقی نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط احسان محمودی
      راستی این نرم افزار های کرکی فکر کنم استفاده ازشون گناه داشته باشه بعد اون دنیا یقه را می گیرند میگن چرا از اینا استفاده می کردی آخه ما ویندوزهامون همه جعلی هست دیگه چه اهمیتی داره برنامه های روش کرکی باشه یا نباشه ولی من سعی می کنم تا اونجایی که می تونم از برنامه های کرکی استفاده نکنم.
      من اینو از سایت رهبری قسمت استفتاعات پرسیدم گفتن که مادامی که قراردادی بین دولت ایران و سایر دولتها بسته نشده مانعی نداره.
      icon_wink
      چه قرار دادی؟!!
      می دونید مثل چی می مونه؟ مثل اینکه من از اداره برق امتیاز استفاده از برق رو نخریده باشم و تو خونه هم کنتور نداشته باشم. بعد بگم خوب حالا چون ما با هم قرار دادی نداریم، دو رشته سیم میندازم روی کابل های در خونمون و اجالتاً استفاده می کنم! کاری که بعضی جاها انجام می دن و این نوع استفاده از برق یه اصطلاح جالبی هم داره که خیلی هاتون هم می دونید! :biggrin:
      درسته که هممون کرکی هستیم و به ناچار این کارو می کنیم! اما این حرف هم منطقی نیست
      سلام
      موردی که اشاره کردید فرق میکنه.در مورد شما قانون هست که اینکار خلاف قانونه.
      قوانین هم در هر حکومتی وضع میشه و دولتها موظف اند اونا رو اجرا کنن.خوب قانون کپی رایت هم وجود داره ولی قانونی که ممنوعیت نرم افزارهای بین المللی رو شامل بشه که تو کشورمون نداریم در در نتیجه این دولت هم وظیفه ای در اجرای اون نداره پس استفاده از این نرمافزارها برای ما غیرقانونی نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط H_A_M_E_D

شرمنده ولی با این حساب همه گناه به گردن دولت یران هست
        قانون کپی رایت یک قانون بین الملی هست و وانمود کردن بی اطلاعی از این قانون هیچ حقی را برای کسی ایجاد نمیکنه. انگار میرین یکی رو میکشین بعد میگین من نمیدونستم این کار مجازات داره !

دیدگاه

چه قرار دادی؟!!
          سلام
          موردی که اشاره کردید فرق میکنه.در مورد شما قانون هست که اینکار خلاف قانونه.
          قوانین هم در هر حکومتی وضع میشه و دولتها موظف اند اونا رو اجرا کنن.خوب قانون کپی رایت هم وجود داره ولی قانونی که ممنوعیت نرم افزارهای بین المللی رو شامل بشه که تو کشورمون نداریم در در نتیجه این دولت هم وظیفه ای در اجرای اون نداره پس استفاده از این نرمافزارها برای ما غیرقانونی نیست.

[/quote]

اصلاً صحبت های من هم به کنار!
          ولی شما فکر می کنید صاحبان این نرم افزار ها با استدلال ها قانع میشن؟ در هر حال محصولاتش داره دزدیده میشه و حق داره که شاکی باشه! از کی؟ ما یا به قول امیرعلی دولت ایران؟ اصلاً یه مثال جلب تر می زنم! مثل اینه که من برم دزدی کنم و بعد بگم بابام بهم گفته ایرادی نداره! چون تو خونه ما این کار آزاده و دزدی به حساب نمیاد :icon_razz:

دیدگاه

ببینید اگه بحث اینه که ما داریم کار غیر قانونی میکنیم من میگم نه!اقای بلوریچان فرمودن قوانین بین المللی. بله درسته ولی یه قانون بین المللی قانونیه که توسط دولتهایی قبول شده باشه ولی دولتی که این قانون رو قبول نکرده برای مردم اون کشور قانون به حساب نمیاد.بسیاری از قوانین بین المللی وجود داره که ممکنه در ایران اجرا نشه.
            ولی در مورد اینکه ما داریم کار نادرستی میکنیم جای بحث داره.مثلا ممکنه زباله انداختن رو زمین غیرقانونی نباشه ولی کار زشتیه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان

شرمنده ولی با این حساب همه گناه به گردن دولت یران هست
              قانون کپی رایت یک قانون بین الملی هست و وانمود کردن بی اطلاعی از این قانون هیچ حقی را برای کسی ایجاد نمیکنه. انگار میرین یکی رو میکشین بعد میگین من نمیدونستم این کار مجازات داره !

[/quote]

سلام دوستان

حالا بدون بررسی این که چه کسی گناهکاره ، اگه میخواین شریک جرم نشین (البته اگه هنوز فکر میکنین جرمی درکاره )، نرم افزارا روبخرین یا اپن سورسشو بگیرین. مانعی که نداره. :mrgreen: :mrgreen:
              اگه ویندوز اورجینال خوشگلم میخواین ، لپتاپ بگیرین.
              من الان ویستا و اکس پی اورجینال دارم . سریال نامبرشونم ********************** و ************************ هست . (سانسورش کردم )
              موفق باشین. اگه میخواین نرم افزاراتون سرقت نشه (که البته تو خارج هم امکان سرقت هست و حتی خود ویندوز اکس پی هم تو امریکا کپی شده ش رو بعضیا استفاده میکنن )، از قفل (از مدل ایرانیش :twisted استفاده کنین . قفل فقط قفل ایرانی. :nerd:
              یه قفلی هست که ایرانیه و به اسم CD-SX هست که هنوز شکسته نشده و بهترین قفل خارجی که من دیدم CD-COPS هست که شکسته شده و جونشو داده به شما. :twisted: :twisted:
              Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

پس در نتیچه ما نباید از این برنامه های زبونم لال (کرکی) حدالمقدور استفاده کنیم و در ضمن یه برنامه توی Linux Ubuntu هست که میشه فایل های EXE ویندوز را روش اجرا کرد پس مشکل ویندوز هم یه جورایی حل شد بعد دیگه می مونه استفاده از نرم افزارهایی که یا رایگانند یا رایگان نیستند ولی بعضی از افراد تغییراتی در اون د ادند و به صورت رایگان در اختیار دیگران گذاشتند مثلا برنامه های Portable فکر کنم بشه اینجوری خودمون را قانع کنیم.
                Difficult But possible
                به اميد ايراني آباد.
                http://art-net.ir

دیدگاه

ببینید اگه بحث اینه که ما داریم کار غیر قانونی میکنیم من میگم نه!اقای بلوریچان فرمودن قوانین بین المللی. بله درسته ولی یه قانون بین المللی قانونیه که توسط دولتهایی قبول شده باشه ولی دولتی که این قانون رو قبول نکرده برای مردم اون کشور قانون به حساب نمیاد.بسیاری از قوانین بین المللی وجود داره که ممکنه در ایران اجرا نشه.
                  ولی در مورد اینکه ما داریم کار نادرستی میکنیم جای بحث داره.مثلا ممکنه زباله انداختن رو زمین غیرقانونی نباشه ولی کار زشتیه!
                  خوب منم که غیر از این چیزی نگفتم!
                  اگه مسئولیتی هم باشه، به گردن دولت معظمه و مکرمه هست! اما کماکان نفس کار ( سرقت ) با هیچ استدلالی توجیه نمیشه! هر دولتی می تونه بگه من زیر بار قوانین بین المللی نمیرم و هر جوری دلم بخواد واسه کشور قانون وضع می کنم. اما این خودسری و تمرد عواقب بدی داره که خیلی هاش به سرمون اومده!
                  بگذریم! من دیگه ادامه نمیدم... می ترسم باز دوباره ...
                  اصلاً موضوع تاپیک چیز دیگه ای بود! :mrgreen:

دیدگاه

من هر چی بگی نرم افزار های کرک دار استفاده می کنم. حتی از اینترنت که دانلود می کنم، کرکش هم رایگان پیدا می کنم.
                    البته نمی دونم که قانون ایران چیه. ولی فکر کنم با قوانین الهی مطابق نباشه :mrgreen:
                    ولی ایران از خیلی چیزا تحریمه و خرید از خارج خیلی مشکله و همچنین قیمت هاشون برای در آمد های ایرانی ،آ‌خیلی بالاست. :angry:
                    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید

من هر چی بگی نرم افزار های کرک دار استفاده می کنم. حتی از اینترنت که دانلود می کنم، کرکش هم رایگان پیدا می کنم.

البته نمی دونم که قانون ایران چیه. ولی فکر کنم با قوانین الهی مطابق نباشه :mrgreen:

ولی ایران از خیلی چیزا تحریمه و خرید از خارج خیلی مشکله و همچنین قیمت هاشون برای در آمد های ایرانی ،آ‌خیلی بالاست. :angry:
                      سلام

خب دوتا جمله ی آخریت متناقضن ، یعنی اول یه چیز میگی بعد برای توجیهش دلیل میاری.

تازه تو دومی شما گفتی که از قوانین ایران اطلاعی نداری ، و در ادامه ش گفتی که با قوانین الهی سازگار نیست. اینم یه تناقض دیگه.

اولین جمله رو که دیگه نگو. یعنی با اینکه شما از قوانین ایران خبر نداری خودت هم داری همون کاری رو داری میکنی که منکر خطابش کردی. :mrgreen:

موفق باشیم همگی.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
                        از اطلاعاتتون سپاسگذارم . . . :redface:

اهرمی از امید و باور به من بدهید تا بدون محاسبات ریاضی زمین را جا به جا کنم ( ارشمیدس )
                        " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

خدا همه شما رو به راه راست هدایت کنه :twisted:
                          شما نمیخواد زیاد خودتون رو به خاطر آقایون برنامه نویس ناراحت کنید
                          همه ما داریم اینکار و انجام میدیم ( سرقت ) حالا یه خورده باکلاسشه
                          یا انجام ندید یا اگه انجام میدید دیگه چرا حرفشو میزنید که اینطوریه و اونطوریه
                          خوب اگه بده نکن آق جون ...
                          " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

پاسخ : چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما ک&#1585

سلام دوستان

خدا همه شما رو به راه راست هدایت کنه  :twisted:
                            ان شاء الله

شما نمیخواد زیاد خودتون رو به خاطر آقایون برنامه نویس ناراحت کنید
                            قضیه این نیست.

همه ما داریم اینکار و انجام میدیم ( سرقت ) حالا یه خورده باکلاسشه
                            آقا الیاس رو صحت همینش (و جدا از اون در مورد "ما" و جابجاییش با من) هم  بحث باید بشه که البته این کار ما رو از هدف این تاپیک دور میکنه.
                            پس بهتره که وصله های ناجور کنار گذاشته شن.  :rolleyes:

خوب اگه بده نکن آق جون ...
                            چون شما گفتی چشم.

شب قدر تسلیت باد.
                            موفق باشین

دیدگاه

سلام

خب دوتا جمله ی آخریت متناقضن ، یعنی اول یه چیز میگی بعد برای توجیهش دلیل میاری.

تازه تو دومی شما گفتی که از قوانین ایران اطلاعی نداری ، و در ادامه ش گفتی که با قوانین الهی سازگار نیست. اینم یه تناقض دیگه.

اولین جمله رو که دیگه نگو. یعنی با اینکه شما از قوانین ایران خبر نداری خودت هم داری همون کاری رو داری میکنی که منکر خطابش کردی. icon_mrgreen

موفق باشیم همگی. icon_wink icon_wink icon_wink
                              شوخی بود بابا. من از هیچ کدوم از این قوانین اطلاع ندارم.
                              بی خیال
                              کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

به نظر من هم کرک کردن نرم افزار کار زشتیه اما کاری مغایر با قانون و دین نیست!
                                بنابر قانون کپی رایت کسی حق کرک نداره و هر کشوری که اون را امضا نکنه مردمش حق دارن نرم افزار کشور ها دیگه را کرک کنند و همین طور مردم کشورهای دیگه نیز حق دارند نرم افزار های اون کشور را کرک کنند.
                                در حقیقت هر کشوری که این قانون را نپذیرد به برنامه نویسای کشورش ظلم کرده!
                                راستی چرا ما توی ایران این همه برنامه نویس داریم اما نرم افزار درست و حسابی نداریم؟ یکی از دلایلش همینه!
                                محمد حسین سعادت فر

---------------------------------------------
                                آنچه خود داشت زبيگانه تمنا مي كرد....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X