اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما کرک شده وغیر قانونی است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما ک&#1585

دوستانی که دنبال قانون برای رعایت حقوق معنوی نرم افزارها هستند، این هم قانون:
    http://tarh.majlis.ir/?ShowRule&Rid=7d5d41ff-9ba2-4c6f-8f6f-36350057595e
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

پاسخ : چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما کرک شده وغیر قانونی است؟

آوازه cd های کینگ به wikitravel هم رسیده

http://wikitravel.org/en/Tehran

اینم یه تکه از اون مطلب

To save even more money you can buy one of those software packages . For example you can buy "King of the Programming" with about 70,000 Rls . This is a 5 or 6 CD package of compressed programs which contains almost any well-known software you can imagine .

دیدگاه

پاسخ : چند تا از نرم افزار های کامپیوتر شما ک&#1585

سلام دوستان
        دقت کنین داریم از اصل مطلب تاپیک دور میشیم ها.
        لطف کنین انتقاداتی که دارین صمیمانه تر بگین و هر اسمی رو که نظر خودتونه (و از طرفی توهین به کسی) روش نذارین.
        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان

من اینو از سایت رهبری قسمت استفتاعات پرسیدم گفتن که مادامی که قراردادی بین دولت ایران و سایر دولتها بسته نشده مانعی نداره.
          شرمنده ولی با این حساب همه گناه به گردن دولت یران هست
          قانون کپی رایت یک قانون بین الملی هست و وانمود کردن بی اطلاعی از این قانون هیچ حقی را برای کسی ایجاد نمیکنه. انگار میرین یکی رو میکشین بعد میگین من نمیدونستم این کار مجازات داره !

[/quote]

شما چرا یه طرفه نگاه میکنید. الان هندی ها دارن طرحهای فرشهای ما رو راحت کپی میکنند و ما چون کپی رایت نداریم دستمون کوتاهه. نبود کپی رایت فقط منفعت نیست.

راستی این کسانی که این برنامه های open source رو میسازن چه جوریه؟ بیکارن؟ از تبلیغات پول در میارن ؟ یا نوشتنشون راحته (که اینطور نیست) ؟ من یه برنامه درپیتی مجانی نوشتم وسطاش ول کردم.
          بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

سلام
            مصطفی جان
            حالا چی مینوشتی؟ با چه زبانی؟ تنها بودی؟ چقدر وقت گذاشتی؟
            تا کجا ادامه دادی؟ چرا بقیه شو ادامه ندادی؟
            برا چی نوشتی؟ چرا مجانی نوشتی؟
            اپن سورسه؟ :mrgreen:
            Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
              سلام
              مصطفی جان
              حالا چی مینوشتی؟ با چه زبانی؟ تنها بودی؟ چقدر وقت گذاشتی؟
              تا کجا ادامه دادی؟ چرا بقیه شو ادامه ندادی؟
              برا چی نوشتی؟ چرا مجانی نوشتی؟
              اپن سورسه؟ :mrgreen:
              یه برنامه بود که برای انجام پروژه های میکروکنترلی به درد میخورد. راستش من در حین انجام پروژه ها هر چیزی لازمم میشد بهش اضافه کردم. مخصوصا قسمت USB( که ان شاء الله یه آموزش درست و حسابی تو همین سایت براش راه میندازیم. سورسش رو اگه خواستید میذارم اینجا. ولی برای USB تو C# مشقت ها کشیدم و در این زمینه به سادگی رسیدم، انصافا دو دلم که آموزشش رو بذارم یا نه. ولی زکات علم هم آموختنه با OBDEV هم جواب گرفتم)

http://mostafahk.blogspot.com/search...Micro%20Wizard
              بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
              اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafahk
                شما چرا یه طرفه نگاه میکنید. الان هندی ها دارن طرحهای فرشهای ما رو راحت کپی میکنند و ما چون کپی رایت نداریم دستمون کوتاهه. نبود کپی رایت فقط منفعت نیست.

راستی این کسانی که این برنامه های open source رو میسازن چه جوریه؟ بیکارن؟ از تبلیغات پول در میارن ؟ یا نوشتنشون راحته (که اینطور نیست) ؟ من یه برنامه درپیتی مجانی نوشتم وسطاش ول کردم.
                با سلام

بعضی از پروژهآ‌های کدباز تحت حمایت شرکتآ‌ها و سازمانآ‌ها قرار دارند، از این جهت بحث آنها متفاوت است مثل Eclipse Apache My-SQL ....
                ولی خوب اکثرا پروژهآ‌ها به این صورت نیستند حالا دلیل توصعه به این صورت به نظرم بیشتر شخصی است. یعنی علاقه شخصی افراد هست. معمولا هم نوشتن این نرمآ‌افزار کدباز به عنوان سرگمی و Hobby این افراد هست، به همین دلیل به این کار به صورت منبع درآمد نگاه نمیآ‌کنند.
                من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X