اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست: ایجاد جرقه برای ترقه !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : درخواست: ایجاد جرقه برای ترقه !!!

نوشته اصلی توسط sasan2048
    بابا این جوری که شما دارین پیش میرین تا چند روز دیگه یه بمب تمام عیار به بار میاد که :eek:
    خطرناک بازار میشه،اگه اینجوری هاست خوب یهو کسب اجازه کنید تا ما موادی چون فلمینات جیوه،تریولات آمونیوم،نیترات اوره،هلیانتین پرمنگنات،تری نیترو گلیسیرین،سی4 :mrgreen: ،هل ماس و... رئ آموزش بدیم تا در مراسم جشن یک جنگ پیشرفته رو داشته باشین
    البته با کسب اجازه از بزرگترها
    آقا دمت گرم از هر کدوم دوسه جعبه بفرست!!!
    راستی C4 بیشتر لازم دارم.....
    نترس برای دامادیه خودم میخوام :biggrin:
    باهشون میخوام تمام فامیلهای عروس رو دریک حرکت انتهاری غافلگیر کنم
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

بله تازه میشه بجه کیک از خمیر سی4 استفاده کرد :mrgreen: میشه دم در ورودی ترمایت بکار گذاشت هر ماشین رد میشه با تمام مخلفات ذوب و بخار بشه :nerd: اینم استقباله به هر حال

اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
      X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
      http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MEGAMAN
        WooooooOOOOOoooooW
        این روشتون خیلی جالب بود.اما پرخرجم هست!!!!
        یک روش عملی و100%رو بهتون پیشنهاد میکنم.
        رونخ فیتیله آبشاری ها یک عدد مغز مداد فشاری با چسب کاغذی بچسبون
        بعد به دوسرش سیم وصل کن.
        وقتی که سیم رو به باتری ماشین وصل کنی به خاطر اینکه مغز مداد فشاری از کربن است این مغز مانند یک لامپ 100وات روشن میشود و حدود 1000دجه یا بیشتر حرارت تولید میکند که حتی شیشه رو هم ذوب میکند!!! و این حرارت فیتیله ها رو راه می اندازد و بعد از 3ثانیه آبشاری ها روشن میشوند
        این روش خیلی باحال بود! :wow:
        فکر نمیکردم که مغزی مداد فشاری اینطوری سرخ بشه!
        جعبهآ‌ی شیشهآ‌ای خودشم آب کرد ! :eek:
        ممنون از پیشنهادتون
        یه چیزی هست به نام سیم المنت(البته فنره! :bye) اونم مثل همینه با این فرق که یه چند ثانیه بعد از اتصال سرخ میشه در صورتی که مغزی بلافاصله بعد از اتصال و همچنین این فنر المنت تا اتصال قطع میشه خنک میشه ولی مغزی بعد از دو سه ثانیه از قطع اتصال خنک میشه!!!
        بازم ممنون :nice:
        میگم باتری ماشین 12 ولتِ چند آمپره؟ ماله جریان بالاست که سرخ میشه؟(آخه با آداپتور متغیر امتحان کردم سرخ نشد، گرم شد )

دیدگاه

میگم باتری ماشین 12 ولتِ چند آمپره؟ ماله جریان بالاست که سرخ میشه؟(آخه با آداپتور متغیر امتحان کردم سرخ نشد، گرم شد )
          باتری ماشین های مختلف با هم فرق داره اما اکثرشون چند دقیقه جریانی تا 100آمپر هم میتون بدن حتی بالاتر
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farshad22
            آداپتور بخاطر اینکه جریان پایینی دارد - توانایی جریانیکه مغزی میکشد رو ندارد وفقط باعث گرم شدن آن میگردد.
            همچنین منابع تغذیه سوئیچینگ بخاطر داشتن قطع کن اتوماتیک-ولتاژ راقطع میکند وحتی باعث گرم شدن آن نمیشود.
            میتوانی از ترانس یا باتری های اسیدی که باید دارای حداقل 3آمپر باشند استفاده کنی.
            موفق باشید........
            هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MEGAMAN
              آداپتور بخاطر اینکه جریان پایینی دارد - توانایی جریانیکه مغزی میکشد رو ندارد وفقط باعث گرم شدن آن میگردد.
              همچنین منابع تغذیه سوئیچینگ بخاطر داشتن قطع کن اتوماتیک-ولتاژ راقطع میکند وحتی باعث گرم شدن آن نمیشود.
              میتوانی از ترانس یا باتری های اسیدی که باید دارای حداقل 3آمپر باشند استفاده کنی.
              موفق باشید........
              عزیزم برق باطری رو به مغز مداد ندی و خودت هم وایسی تماشا!!!
              گرافیت دماش از یه حدی که بالاتر بره متلاشی میشه و مثل ترکش خطرناکه،تجربه اشتباه رو دوباره تکرار نکنید حتی اگه لازم شد همون12 نفر رو پیدا کنید،بهتره
              رااه اصولیش هم چاشنی انفجاریه که بخشیش مربوط به ما(چاشنی و ضربه خور و بارووت) و بخشی هم به مدارات میکرو و تایمر ربط داره
              به امید پیروزی :redface:
              اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
              X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
              http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sasan2048
                عزیزم برق باطری رو به مغز مداد ندی و خودت هم وایسی تماشا!!!
                گرافیت دماش از یه حدی که بالاتر بره متلاشی میشه و مثل ترکش خطرناکه،تجربه اشتباه رو دوباره تکرار نکنید حتی اگه لازم شد همون12 نفر رو پیدا کنید،بهتره
                فقط زمانی این اتفاق می افتد که ولتاژ زیادی در دوسز آن قرار بدبم.
                بعدشم مغز مداد به اون قطر معلومه که این طوری میشود
                من منظورم مغز مداد فشاری است و وقتی به آن ولتاژ رو وصل کنیم به شدت نور و گرما تولید خواهد کرد و فقط کم کم باریک و بعد قطع خواهد شد :biggrin:

\|/_\/_

دیدگاه

تنها راه اون استفاده از المنت هستش . که اون ها رو حتی می تونی تو بخاری برقی هم پیدا کنی . من اون ها رو دور سر یک ترقه می پیچیدم و اون رو با یه سوکت ( مثل سوکت فن کامپیوتر ) به 12 ولتش وصل می کردم و در کامپیوتر مدرسه قرار می دادم معلم که می یومد کامپیوتر رو روشن می کرد بعد از 10 ثانیه می پوکید .
                  ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ocmax
                    تنها راه اون استفاده از المنت هستش . که اون ها رو حتی می تونی تو بخاری برقی هم پیدا کنی . من اون ها رو دور سر یک ترقه می پیچیدم و اون رو با یه سوکت ( مثل سوکت فن کامپیوتر ) به 12 ولتش وصل می کردم و در کامپیوتر مدرسه قرار می دادم معلم که می یومد کامپیوتر رو روشن می کرد بعد از 10 ثانیه می پوکید .
                    اون بنده خدا فکر کنم ترکوند ترقه هاش رو دیگه. بعیده 2 سال منتظر جواب مونده باشه!
                    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

shahinbahari جان خیلی باحال اومدی
                      طرف هنوز لنگ ترقه هاست :mrgreen:

ولی من دقیقا همین کار المنت رو به ترقه دینامیتی وصل کردم (از اون بزرگاش)
                      چهار تا ترقه رو کنار هم با این روش گزاشتم زیر 20 سانت خاک و برق و وصل کردم ... آخ که چه حالی داد ... :twisted:
                      ترقه ها شاس زدن با فاصله زمانی ترکیدن ولی خیلی حال داد...
                      آخ جون ...چارشنبه سوری بریم با میکرو ترقه بازی پیشرفته راه بندازیم :wow:

دیدگاه

فکر کنم آقای Farshad22 عروسی نوه هاش رو هم گرفت .
                        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

سلام
                          راستی چهارشنبه سوری هم نزدیکه
                          با این روش ها باید بشه یدونه از این نارنجک دستی ها ساخت که توش از سنگ استفاده نشه ولی در عوض بزرگتر باشه و صداش هم.... به به... به به...!
                          ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

آقا بیاین تخصصیش کنیم

چه طوری اون مواد اکلیل و سرنج رو براش چاشنی بسازیم؟ جوری که امنیتش بالا باشه؟

دیدگاه

:applause:
                              دم همتون گرم
                              بیچاره اوباما حق داره بترسه که ایران دارای انرژی هسته ای بشه
                              ماشاالله جوونا ایرونی با دست خالی دارن بمب هسته ای می سازن :wow:
                              قربونتون این پست نترکونین :nice:

دیدگاه

آقا چرا این کارا رو بکنیم با این همه بدبختی!!!!
                                شما بیا 5 یا 6 تا دینامیت بزار بغل هم (البته برای تزیینش می تونی از TNT هم استفاده کنی). بعد می تونی یک عروسی ای بگیری که کل ایران شاهد اون باشن .مهم خاطرات هست که برای آدم می مونه
                                تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                                دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                                مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                                حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X