اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

انسانهای که به دیگران توهین میکنند تا خود را حقیقی جلوه دهند معلوم است هیچی بارشان نیست اطلاعات واقعی مولدهای بدون سوخت بخاطر دها دلیلی که قبلا گفته ام قابل عرضه برای عموم نیست(یکی از ضامن های حفظ بقاست؟؟) بخصوص در این سایت که تعدادی علاقمند درکشان وجود دارد مهمترین مطلب مربوط به مولدهای بدون سوخت را در ارسال قبلی برایتان ذکر کردم که متاسفانه اقایان لطف کرده و بسرعت حذف کرده اند؟؟؟؟ چرا !!!!! کسانی که معنی دانش واقعی را فهمیده اند میفهمند که کلمه به کلمه نوشته های من و طرحهای مهندس علیپور یک دنیا معنا درونش نهفته است و میترسند از روزی که قطره ای از ان نصیب شما و ایرانیان گردد
    مهندس علیپور و دانشمندان کمنام ایرانی در این برهه از زمان یک شانس بزرگ برای جهش همه جانبه ایران بودند که قدرشان دانسته نشد و فراموش شدند
    مطمعن باشید اگر راز تکنولوژی کیتون درمغز مهندس رضا علیپور نبود تا کنون او را نیز صدها بار از بین برده بودند گرچه تا کنون هم از چند خان خطرناک گذشته تا زنده مانده است
    بلاخره روزی این علم و دها علم مخفی بشر بر همگان اشکار خواهد شد و دانش پژوهان ما نیز از این وادی توهم بیرون خواهند جست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak221
      انسانهای که به دیگران توهین میکنند تا خود را حقیقی جلوه دهند معلوم است هیچی بارشان نیست اطلاعات واقعی مولدهای بدون سوخت بخاطر دها دلیلی که قبلا گفته ام قابل عرضه برای عموم نیست(یکی از ضامن های حفظ بقاست؟؟) بخصوص در این سایت که تعدادی علاقمند درکشان وجود دارد مهمترین مطلب مربوط به مولدهای بدون سوخت را در ارسال قبلی برایتان ذکر کردم که متاسفانه اقایان لطف کرده و بسرعت حذف کرده اند؟؟؟؟ چرا !!!!! کسانی که معنی دانش واقعی را فهمیده اند میفهمند که کلمه به کلمه نوشته های من و طرحهای مهندس علیپور یک دنیا معنا درونش نهفته است و میترسند از روزی که قطره ای از ان نصیب شما و ایرانیان گردد
      مهندس علیپور و دانشمندان کمنام ایرانی در این برهه از زمان یک شانس بزرگ برای جهش همه جانبه ایران بودند که قدرشان دانسته نشد و فراموش شدند
      مطمعن باشید اگر راز تکنولوژی کیتون درمغز مهندس رضا علیپور نبود تا کنون او را نیز صدها بار از بین برده بودند گرچه تا کنون هم از چند خان خطرناک گذشته تا زنده مانده است
      بلاخره روزی این علم و دها علم مخفی بشر بر همگان اشکار خواهد شد و دانش پژوهان ما نیز از این وادی توهم بیرون خواهند جست
      جناب بابک 221 شما ظاهرآ کمی کم حافظه هستید اون پست بخاطر الفاظ زشت شما حذف شد
      حالا از توهین به خودتون حرف می زنید پست بنده هم چون از شما نقل قول کرده بودم حذف شد.
      کمی فکر کنید شاید یادتون بیاد چطور به اساتید و دانش پژوهان توهین کردید .

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

جهت اطلاع خوانندگان محترم تاپیک این دوست نه چندان عزیز در پست قبلیشون توهین کرده بودند و پستشون به همین دلیل حذف شد(هیچ مدرک و اصلاعاتی هم ارائه نکرده بودند)
        نوشته اصلی توسط babak221
        انسانهای که به دیگران توهین میکنند تا خود را حقیقی جلوه دهند معلوم است هیچی بارشان نیست
        ایینه بدم خدمتتون؟ :mrgreen:
        با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak221
          اگر راز تکنولوژی کیتون درمغز مهندس رضا علیپور نبود تا کنون او را نیز صدها بار از بین برده بودند گرچه تا کنون هم از چند خان خطرناک گذشته تا زنده مانده است
          سلام
          حالا این کیتون چی هست ؟
          البته اگه مثل بقیه اطلاعاتتون تاپ سکرت نیست

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
          جهت اطلاع خوانندگان محترم تاپیک این دوست نه چندان عزیز در پست قبلیشون توهین کرده بودند و پستشون به همین دلیل حذف شد(هیچ مدرک و اصلاعاتی هم ارائه نکرده بودند)ایینه بدم خدمتتون؟ :mrgreen:
          با سپاس
          ای کاش اون پست رو حذف نکرده بودین تا معلوم بشه کی داره توهین میکنه

دیدگاه

در کل رد و نقض یک طرح و بخصوص این موضوع کار سخت و هنر نیست . حتی تا بخش اعظمی از این کار نیاز چندانی به سواد نداره . ولی ساخت و ساز و تحقیق در موردش زمان گذاشتن برای مطالعه و طراحی همچین دستگاهی و در نهایت صحبت کردن در جهت اثباتش هنره

ولی :biggrin:
            اثبات این موضوع در اینجا واقعا غیرممکنه و حتی ....

دیدگاه

با سلام و معذرت بخاطر دیرکردم. من منتظر گرفتن نتیجه توسط عزیزان بودم که متاسفانه با گذشت یک هفته و پر شدن دو صفحه دیگر تنها یک نفر اقدام به بررسی عرایضم کردند. جاداره همینجا از تلاش دوست خوبم امین جان تشکرکنم ویک پیشنهاد کوچک هم خدمتشان عرض کنم که نیازی به گرفتن فن بزرگتر نیست چون هدف در این مرحله تنها رسیدن به این نکته می باشد که آیا با آهنربا می شود یک سیستم متحرک را به حرکت در آورد یا نه و اساسا هم از یک فن ساده بیش از این نمی شود انتظاری داشت.(هدف اصلا در این مورد تولید برق نبود. صرفا برای جا افتادن اساس کار برای دوستان بود) بهمین خاطر نیازی به led و سیمهای فن نیست و میتوانید آنها را قطع کرده و در میان انگشتان در هوا از فن متحرک فیلم بگیرید تا شک دوستان هم برطرف شود. حتی اگر سیستم مزبور بعد از چند دور چرخش از حرکت بایستد باز هم ما به هدفمان رسیده ایم و در مراحل بعد با عوص کردن سیستم و یک سری کارهای دیگر (بهینه سازیهای سیتم) به نقطه مطلوب خواهیم رسید . اما همانطور که گفتم ظاهرا باقی دوستان علاقه ای به این جریان ندارند.من با توجه به بدبینی های بوجود آمده سعی کردم ساده ترین و کم خرجترین روش امتحان کردن اصل روش رو برای عزیزان قرار بدم تا بعد با هم به جلوتر برویم اما با توجه به اینکه در این یک هفته بجز یک نفر کس دیگری حاضر نشد کلیپی رو که فقط به یک فن ساده یا حتی سوخته و چند تا آهنربا نیاز داشت رو امتحان کنه من هم لزومی به ادامه بحث نمی بینم.
              برایتان آرزوی موفقیت دارم

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                سلام
                دوست عزیز تلاش شما قابل تقدیره ولی باز هم این نوع فیلم برداری شما مشکل داره ...
                لطفا فن رو روی یه سطح شیشه ای بزارید که زیرش و اطرافش کاملا معلوم باشه و اونوقت ازش فیلم بگیرید ، در این حالت به راحتی میشه با سوراخ کردن میز سیم فن رو به تغذیه وصل کرد ...(با توجه به این که شما اصلا نمیزارین فن از جاش تکون بخوره ...)
                با سپاس
                سلام به همه دوستان
                متاسفانه نمیشد موتور رو حرکت داد چون با کمترین تکونی از کار می افتاد اما با زحمت بسیار زیاد و استفاده از آهنرباهای مختلف
                تونستم با روشی بهتر این کار رو انجام بدم البته یک مشکل هنوز باقیه و اون عدم تقارن وزن روی پره های فن هست که باعث لرزش و
                کم شدن بازده میشه البته من مطمئن هستم میشه به تقارن دست پیدا کرد اما کمی مشکل هست و باید روش کار کنم یکبار
                که سعی کردم و جای آهن رباهای روی پره رو تغییر دادم موتور از کار افتاد و چند ساعت طول کشید تا دوباره به حالت اول برگردونم
                تا دوباره کار کنه این چند روز برای پیدا کردن موتور بزرگتر همه جا رفتم بالاخره گیر اوردم خروجیش سه فازه فکر کنم خیلی بدرد این
                کار بخوره برام 150 تومن آب خورد البته مدار هم داشت که از موتور جدا کردم اگر دوستان راهنمایی کنن از کجا میتونم آهنربای بزرگ
                تهیه کنم ممنون میشم.
                این فیلمهای جدید که طبق توصیه جناب پور ریکنده گرفته شده امیدوارم راضی کننده باشه البته کمی حجمشون زیاده چون با دوربین گرفتم
                تا با کیفیت باشه خروجی برق موتور رو با چهار عدد دیود 1n4148 یکسو کردم تا نور LED بیشتر شد.
                http://uploadkon.ir/?file=MVI_3957.rar
                http://uploadkon.ir/?file=MVI_3954.rar

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amin100
                  این فیلمهای جدید که طبق توصیه جناب پور ریکنده گرفته شده امیدوارم راضی کننده باشه البته کمی حجمشون زیاده چون با دوربین گرفتم تا با کیفیت باشه خروجی برق موتور رو با چهار عدد دیود 1n4148 یکسو کردم تا نور LED بیشتر شد.
                  http://uploadkon.ir/?file=MVI_3957.rar
                  http://uploadkon.ir/?file=MVI_3954.rar
                  مهندس جون اینها رو یکی مثل من که سرعتشون خوب نیست نمیتونند ببیند یکیش 60 دومیش 30 مگه!!!
                  لطفا اینهارو کم حجم (زیر 10 مگ) باهرروشی که دوست داری تبدیل ک بذار تا منم ببینم ممنون
                  در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                  گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                    مهندس جون اینها رو یکی مثل من که سرعتشون خوب نیست نمیتونند ببیند یکیش 60 دومیش 30 مگه!!!
                    لطفا اینهارو کم حجم (زیر 10 مگ) باهرروشی که دوست داری تبدیل ک بذار تا منم ببینم ممنون
                    سلام به همه دوستان
                    بفرمایید جناب sami222
                    پست های شما در استفاده از جاذبه زمین و ایمان
                    شما به ساخت موتورهای بدون سوخت برای بنده مایه دلگرمی بود.
                    از شما وبقیه دوستان تشکر میکنم.
                    http://uploadkon.ir/?file=MVI_3954.mp4
                    http://uploadkon.ir/?file=MVI_3957.mp4
                    اینم با حجم کمتر البته کیفیتش پایینه
                    http://uploadkon.ir/?file=MVI_3954.flv
                    http://uploadkon.ir/?file=MVI_3957.flv

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_el
                      با سلام و معذرت بخاطر دیرکردم. من منتظر گرفتن نتیجه توسط عزیزان بودم که متاسفانه با گذشت یک هفته و پر شدن دو صفحه دیگر تنها یک نفر اقدام به بررسی عرایضم کردند. جاداره همینجا از تلاش دوست خوبم امین جان تشکرکنم ویک پیشنهاد کوچک هم خدمتشان عرض کنم که نیازی به گرفتن فن بزرگتر نیست چون هدف در این مرحله تنها رسیدن به این نکته می باشد که آیا با آهنربا می شود یک سیستم متحرک را به حرکت در آورد یا نه و اساسا هم از یک فن ساده بیش از این نمی شود انتظاری داشت.(هدف اصلا در این مورد تولید برق نبود. صرفا برای جا افتادن اساس کار برای دوستان بود) بهمین خاطر نیازی به led و سیمهای فن نیست و میتوانید آنها را قطع کرده و در میان انگشتان در هوا از فن متحرک فیلم بگیرید تا شک دوستان هم برطرف شود. حتی اگر سیستم مزبور بعد از چند دور چرخش از حرکت بایستد باز هم ما به هدفمان رسیده ایم و در مراحل بعد با عوص کردن سیستم و یک سری کارهای دیگر (بهینه سازیهای سیتم) به نقطه مطلوب خواهیم رسید . اما همانطور که گفتم ظاهرا باقی دوستان علاقه ای به این جریان ندارند.من با توجه به بدبینی های بوجود آمده سعی کردم ساده ترین و کم خرجترین روش امتحان کردن اصل روش رو برای عزیزان قرار بدم تا بعد با هم به جلوتر برویم اما با توجه به اینکه در این یک هفته بجز یک نفر کس دیگری حاضر نشد کلیپی رو که فقط به یک فن ساده یا حتی سوخته و چند تا آهنربا نیاز داشت رو امتحان کنه من هم لزومی به ادامه بحث نمی بینم.
                      برایتان آرزوی موفقیت دارم
                      از شما و جناب babak221 بسیار ممنونم .
                      اگر دوستان در راه های دیگه به نتیجه رسیدن همینجا مطرح کنن .
                      تا از تجربیاتشون استفاده کنیم .
                      یک سئوال هم داشتم
                      امکانش هست با ترکیب آهنرباهای کوچک یک آهنربای بزرگ ساخت؟

دیدگاه

امین خان شما از دافعه استفاده کردید یا جاذبه؟
                        زندگی پر ز وجود است ولی ..
                        ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

چون هدف در این مرحله تنها رسیدن به این نکته می باشد که آیا با آهنربا می شود یک سیستم متحرک را به حرکت در آورد یا نه و اساسا هم از یک فن ساده بیش از این نمی شود انتظاری داشت.(هدف اصلا در این مورد تولید برق نبود. صرفا برای جا افتادن اساس کار برای دوستان بود)
                          خوشم اومد از این چمله ت
                          این فیلمهای جدید که طبق توصیه جناب پور ریکنده گرفته شده امیدوارم راضی کننده باشه البته کمی حجمشون زیاده چون با دوربین گرفتم
                          چرا این فیلم هاتون رو به زیپ و رار تبدیل میکنید . یا یکا رکنید زیر 2 مگ باشه یا حجمش که کم نمیشه پس لطفا تبدیل به فرمت فشرده نکنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
                            امین خان شما از دافعه استفاده کردید یا جاذبه؟
                            این که دافعه هست یا جاذبه واقعآ نمی دونم اینو دوستانی که تخصص دارن باید بگن
                            دو آهنربایی که فلز دارن میدانشون یکیه اما سمت راستی برعکسه اون بزرگه خیلی تاثیرش بیشتره
                            اون دو تا کوچکترها کمتره اما اگر نباشن کار نمیکنه آهنرباهای روی پره دوتا کناریا هم قطبن و وسطی
                            عکس اوناست کنار وسطیه معکوس وسطیس .
                            چی گفتم خودم قاطی کردم :rolleyes:
                            البته اگر یک آهنربا داشتم که قطبهای روش مشخص بود میتونستم دقیق تر مشخص کنم.
                            آهنرباهای روی پره خیلی حساسن تنظیم کردنشون خیلی اذیت میکنه البته اولین بار خیلی
                            راحت جواب داد اما خواستم تغیر بدم اذیتم کرد.
                            ظاهرآ این موضوع زیاد علاقمند نداره هیچ کس جواب سئوالهامو نمیده پستهای قبل اینهمه بحث
                            میکردن حالا همه ساکت هستن هم مخالف ها هم موافق ها فکر میکردم خیلی مورد توجه
                            باشه اما ظاهرآ اینطور نیست همه دنبال کل کل بودن عجیبه البته نسبت به هزینه کار و بازده
                            فکر نکنم مورد توجه .....قرار بگیره همون نفت و گاز ظاهرآ بهتره. :cry2:
                            راست میگید زیب اصلآ حجم رو کم نکرده دقت نکردم اینقدر هول بودم که نفهمیدم
                            چه فایده......

دیدگاه

لطفا نظری ندید که روحیه دوستان خراب بشه .

دیدگاه

2 تا هارد اوراقی داشتم آهنربا هاشونو در آوردم و چند شقه کردم و زدم رو فن (شبیه فیلمی که امین خان گذاشته بودن) در حالت های مختلف امتحان کردم حتی هر هفت پره رو آهن ربا زدم ولی اصلا توفیری حاصل نشد .. با اهن ربای بلند گو هم تست کردم ...
                                درجه ی مخالفتو رو hrad اگه نذاریم :mrgreen: میشه گفت ظاهرا داره کار میکنه

زندگی پر ز وجود است ولی ..
                                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X