اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازار کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بازار کار

مرسی از راه کارتون.آموزشگاه یکم با طبعم سازگار نیست ولی قبول دارم واقعا پر رونقه. ولی اگه بخوام کار عملی انجام بدم بهترین گزینه به نظر شما چیه؟
    بعد از آموزشگاه بیزینس قطعات بهترین هست خودت میدونی واسطه گری بین تولید کننده و مشتری فقط نیاز به سرمایه داره .
    راه دیگه تعمیرات هست و گرفتن نمایندگی نیاز به تجربه و زمان نسبتآ زیادی صرف کارآموزی میشه.
    و تولید که سختترین گزینه محسوب میشه هم تخصص میخواد هم سرمایه هم حوصله باید با هزار مسئله دست وپنجه نرم کنی در نگاه اول
    ساده بنظر میرسه و زوایای مشکلات دیده نمیشه اولین گزینه انتخاب بازار هدفه بعد یکی یکی مشکلات خودشونو نشون میدن رقبا-تهیه قطعات-کارگر باهوش و قانع
    آموزش کاگران-خط تولید بهین-چک وچک بازی کارهای اداری وغیره.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

دیگه خسته شدم با توکل به خدا تو زمینه هایی که باهاشون اشنا هستم کار رو شروع می کنم . اولش رو هم با تابلو روان و ups میخام شروع کنم . حتی اگه قراره آخرش به بمبست هم برسه میخام این مسیر رو برم . اگه تو تهران بازار خوبی نباشه و دست زیاد باشه میرم یه شهرستان کوچیک . زمین خدا که قحط نیست . خسته شدم از بس بهم گفتن که این کار خوب نیست اون کار افتضاحه .
      بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..

دیدگاه

دیگه خسته شدم با توکل به خدا تو زمینه هایی که باهاشون اشنا هستم کار رو شروع می کنم . اولش رو هم با تابلو روان و ups میخام شروع کنم . حتی اگه قراره آخرش به بمبست هم برسه میخام این مسیر رو برم . اگه تو تهران بازار خوبی نباشه و دست زیاد باشه میرم یه شهرستان کوچیک . زمین خدا که قحط نیست . خسته شدم از بس بهم گفتن که این کار خوب نیست اون کار افتضاحه .
        بهتره تو همون تهران کار کنی و دنبال بازار تو شهرستانها بگردی اولآ تو هیچ شهر دیگه ای فراونی قطعه مثل تهران نیست
        وقتی روی سفارشی کار میکنم جونم بالا میاد تا قطعاتشو جور کنم.
        دومآ شهرستان شاید دست کم باشه ولی مشتریشم به همون نسبت کمه
        سومآ مشکل ما برقیها اینه که فکر میکنیم فقط باید از همین را ه درآمد داشته باشیم
        کسایی رو میشناسم از این کار امدن بیرون و زدن تو کارای دیگه بعد که باهاشون صحبت میکنی
        همشون میگن الکترونیک دید ما رو تو مسائل اقتصادی محدود کرده بود خیلی راه کارهارو نمیدیدیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
          کسایی رو میشناسم از این کار امدن بیرون و زدن تو کارای دیگه بعد که باهاشون صحبت میکنی
          همشون میگن الکترونیک دید ما رو تو مسائل اقتصادی محدود کرده بود خیلی راه کارهارو نمیدیدیم.
          خوب در مورد این کارها و دید جدید این افراد بیشتر توضیح بدهید تا ما هم روشن بشیم و استفاده کنیم .منظورشون این نبوده که مثلا رفتند زدند تو کار بساز بفروش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

خوب در مورد این کارها و دید جدید این افراد بیشتر توضیح بدهید تا ما هم روشن بشیم و استفاده کنیم .منظورشون این نبوده که مثلا رفتند زدند تو کار بساز بفروش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            چه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            اتفاقآ همین مورد هم میشناسم رفته تو کار بساز بفرشی بعد خونه ایی رو که میخره به سیستم برق اضطراری و درب برقی و اف اف تصویری
            دزدگیر وغیره.... مجهز میکنه می فروشه هم درآمد داره هم کار مورد علاقش رو انجام میده کلی وقت اضافه میاره بعضی ها هم میشناسم مفت
            برنامه نویسی میکنن گن زدن به بازار از شب تا صبح هم جون می کنن بعد میگن ما حاظریم از این مفتترم کار کنیم ولی از کار مورد علاقمون دست
            نمیکشیم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
              چه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              اتفاقآ همین مورد هم میشناسم رفته تو کار بساز بفرشی بعد خونه ایی رو که میخره به سیستم برق اضطراری و درب برقی و اف اف تصویری
              دزدگیر وغیره.... مجهز میکنه می فروشه هم درآمد داره هم کار مورد علاقش رو انجام میده کلی وقت اضافه میاره بعضی ها هم میشناسم مفت
              برنامه نویسی میکنن گن زدن به بازار از شب تا صبح هم جون می کنن بعد میگن ما حاظریم از این مفتترم کار کنیم ولی از کار مورد علاقمون دست
              نمیکشیم
              .
              آی که گفتی!!!
              یکی رو میشناختم یــــنی واقعا مفت برنامه می نوشت!! بقیه هم میبینن این قیمت ها رو دیگه زورشون میاد پول واقعی که بابت یک پروژه باید بدن رو بدن!!
              طرف کلی برنامه نویسی و... کار کرده، بعد میبینی بخواد یه پروژه انجام بده با این اوضاع، از کارگری تو کارخونه هم مزدش کمتر در میاد
              اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
                ممکن است در فرصت دیگری با تفصیل بیشتری توضیحاتی را برای شما ارائه کنم. اما بصورت خلاصه و چکیده، در صورت استقامت، صرف زمان کافی، زود خسته نشدن، رعایت یکسری اصول و استفاده از تجربیات دیگران، می توانید به موفقیت خود امیدوار باشید.
                اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
                دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
                برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
                وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
                قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
                اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
                ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
                  درود این درسته
                  سلام منم یه سوالی دارم
                  کدام یک از افراد زیر با سرمایه ی برابر و توانایی برابر توی رشته ی خودشون راحتتر می تونند وارد بازار کار ایران بشند ؟ و ایجاد کار کنند
                  فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش دیجیتال
                  فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش ادوات
                  فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش آنالوگ
                  فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش ادوات - نانوالکترونیک
                  فردی با مدرک فوق لیسانس فوتونیک
                  فردی با مدرک فوق لیسانس مخابرات گرایش سیستم
                  فردی با مدرک فوق لیسانس مکاترونیک
                  فردی با مدرک فوق لیسانس رباتیک با اون که هنوز از بچه های برق نمیگیرند واسه ارشد
                  مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

تبلیغات خیلی مهمه !
                    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

درود این درسته
                      سلام منم یه سوالی دارم
                      کدام یک از افراد زیر با سرمایه ی برابر و توانایی برابر توی رشته ی خودشون راحتتر می تونند وارد بازار کار ایران بشند ؟ و ایجاد کار کنند
                      فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش دیجیتال
                      فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش ادوات
                      فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش آنالوگ
                      فردی با مدرک فوق لیسانس الکترونیک با گرایش ادوات - نانوالکترونیک
                      فردی با مدرک فوق لیسانس فوتونیک
                      فردی با مدرک فوق لیسانس مخابرات گرایش سیستم
                      فردی با مدرک فوق لیسانس مکاترونیک
                      فردی با مدرک فوق لیسانس رباتیک با اون که هنوز از بچه های برق نمیگیرند واسه ارشد
                      خدا وکیلی اینا حیفه وارد بازار کار بشن اینا باید تامین بشن و فقط تحقیقات پایه انجام بدن تا صنعت الکترونیک پیشرفت کنه اینا باید نظریه پرداز بشن.

دیدگاه

دیگه خسته شدم با توکل به خدا تو زمینه هایی که باهاشون اشنا هستم کار رو شروع می کنم . اولش رو هم با تابلو روان و ups میخام شروع کنم .
                        چه نوعی از ups در نظر داری تولید کنی انلاین- افلاین -سینوسی -شبه سینوسی -مربعی :question:

دیدگاه

مجرد بودن دست آدم رو آزاد میزاره.یه موقعی عاشق الکترونیک بودی الان هم هستی و میخای کاری بکنی که از الکترونیک نون در بیاری و به صنعت
                          به نظرم آرمان گرایی رو باید بزاریم کنار.اگه دیدی کار دیگه ای هست غیر الکترونیک اون رو انجام بده(البته وقتی میبینی کاری نیست)شاید دیدی از اون کار خوشت اومد اگر هم خوشت نیومد به پولش که احتیاج داری،میتونی همون موقع درمورد بازار کار الکترونیک بیشتر تحقیق کنی از اون طرف یه سرمایه ای هم برا خودت جمع میکنی.اگه بگی خسته شدم میرم میزنم به فلان کار فک نکنم آخر عاقبت خوبی داشته باشه میدونی چرا چون مثلا با یک ماه فعالیت هنوز مشتری پیدا نکردی اینجاست که ممکنه نا امیدی به سراغت بیاد که یاد این روزها رو میکنی میگی کاشکی فلان کارو میکردم... :job:
                          این نظری که من دارم
                          چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

اینکه بشینی و به مغزت فشار بیاری هم خوب نیست هر کاری از دستت بر امد بکنی خوبه و احتمال داره در حین انجام اون کار دریچه های دیگه ای در
                            برابر افق دیدت باز بشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط طراح
                              ممکن است در فرصت دیگری با تفصیل بیشتری توضیحاتی را برای شما ارائه کنم. اما بصورت خلاصه و چکیده، در صورت استقامت، صرف زمان کافی، زود خسته نشدن، رعایت یکسری اصول و استفاده از تجربیات دیگران، می توانید به موفقیت خود امیدوار باشید.
                              سلام جناب آقای کی نژاد
                              خیلی دیر این پستتون رو دیدم ولی خیلی مشتاقم نظر شما رو در این زمینه بدونم .
                              نمی دونم چرا جملات شما به آدم امید میده !
                              با تشکر
                              تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                              دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                              مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                              حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

فقط تلاش و کوشش و دل سرد نشدن... شاید ادم سالها کار کنه و به جایی نرسه ( از لحاظ مالی) ولی در عوض با توجه به رشتش عشق میکنه. باید از کار لذت ببری... حیف نیست رشته یه این قشنگی.
                                تا وقتی هم پول نداری زن نگیری.
                                در ضمن ادم وقتی کار میکنه ایده های جدید برای کارای جدید پیدا میکنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X