اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازار کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازار کار

سلام بازار کار طراحی و فروش ups و inverterو شارژر باتری چطوره؟
    بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..

پاسخ : بازار کار

خوبه سلام میرسونه
    بهتر بود تو بخش ازاد میزدی این تاپیک رو ....
    به یکی از مدیران بگو منتقلش کنه ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
      سلام بازار کار طراحی و فروش ups و inverterو شارژر باتری چطوره؟
      با سلام،

بهترین بازار و مشتریان، بانک ها و موسسات هستند. ولی در یک جمله، بازارش کلا درب و داغون، پر از باند و باند بازی، دست زیاد دستگاههای چینی فراوان
      مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp

دیدگاه

من که هنوز به بازار کار وارد نشدم ..
        ولی از دوستانی که در این کار هستن پرس و جو کردم بازار بدی نیست ...
        اتفاقا الان داره کم کم جنس های چینی بازر خودشون رو از دست میدند به علت کیفیت کم ...

دیدگاه

به نظر من هم اصلا شرایط مناسبی در این زمینه نیست.

محصول ارزان چینی............
          گران بودن فناوری های روز تولید مدارات الکترونیک.............
          عدم حمایت از این شرکتها................
          زیاد بودن شرکتهای تولیدی ایرانی و خارجی............

به نظر من اگر شما به این کار علاقه دارید بهتره اول از گرفتن نمایندگی تعمیرات شروع کنید و به مرور اگر شرایط را مناسب دیدید دست به تولید بزنید .این قضیه باند بازی هم که دوستمون اشاره کردند در این زمینه بسیار مهمه چون مشتری اصلی شما شرکتها و بانکها و موسسات دولتی هستند
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

با نظر deremel400 موافقم و به اضا فه اینکه اگه خواستید تو این ضمینه کار کنید بهتره که واسطه گری و در کل خرید و فروش کنید نه طراحی وتولید .

دیدگاه

من هم اطلاعات خوبی تا یکسال پیش داشتم که اصلا رضایتبخش نبود و کلا حرفایی که دوستان میزنن عین واقیته.در ضمن حتما به گرانی بیش از حد قطعات در ایران و مشکلات بازار قطعه و تحریم هاو .... توجه فرموده بازار رو بیطرفانه و با نوعی بازاریابی و .... زیر ذره بین بگیرید اگر دیدین جواب میده اقدام به تولید کنید و دوستمون deremel در مورد شروع ایده عالی دادن.
              موفق باشید
              جانم به فدای ائمه اطهار
              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

حدود 3-4 سال پیش که دچار قطعی برق شدید شدیم همه وارد این زمینه شدند ....... اونسال بازار فوق العاده ای داشت ولی سال به سال بدتر شد.
                وارد کننده ها بیشتر شدند و تولید کننده ها کم کیفیت تر ......
                البته باندبازی تو بانک ها و ادارات حرف اول و آخر رو میزنه.

دیدگاه

اصلا ما مهندسا اگه بخاییم کار خصوصی کنیم امیدی هم هست. oo: . من هر زمینه ای که خواستم ورود کنم یکی حالم رو گرفت .یه بار خواستم برم سراغ دستگاه های وارداتی و یه وسیله که توجیه اقتصادی داره و رقیبی هم تو داخل نیست رو تولید کنم . بهم گفتن که وارد کننده ها کله پات می کنن . کلا اگه کسی تجربه و راه حل خوبی داره بگه چی کار کنیم؟
                  بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
                    اصلا ما مهندسا اگه بخاییم کار خصوصی کنیم امیدی هم هست.
                    من کارم برنامه نویسیه . رو پلتفورمهای مختلف برنامه مینویسم و تنها کار میکنم .
                    اوایل شروع کار هر برنامه که می نو شتم تا یک سال طول میکشید . به نرخ امروز مثلا برنامه رو میفرختم 1.5 میلیون - سال 82 میفرختم 150 هزار تومن - خوب البته اگه ازشما بپرسیم میگید اینکه بیگاریه . 1.5 میلیون درآمد برای یک سال که ماهی میشه 120 هزار تومن ولی من به کارم علاقه داشتم و ادامه دادم به تدریج سبد کالا هام کامل شد .
                    مجرد هم بودم برام کافی بود یک رنو خریده بودم میرفتم به بازار یابی به شهرک های صنعتی . با اینکه حول و حوش 22 سال سن داشتم با آدمهای کله گنده دم خور بودم . عاشق زندگی بودم تلاش میکردم یادمه در 24 ساعت فقط 4 ساعت میخوابیدم . یواش یواش رشد کردم دیگه برا خودم شخصیت شده بودم هر قدر که رشد میکردم خودمو می گرفتم دیگه نمی تونستم برم بازار یابی و برام اف داشت

شرایط زندگیم عوض شد ولی اون زمون که بی پول بودم خوشبخت تر بودم . الان میخوام از اول شروع کنم اونطوری زندگی برام لذت بخش تر بود

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

سلام. من هم دوست دارم یه کار برای خودم راه بندازم. به این نتیجه رسیدم که با کارمندی برای دیگران آدم پیشرفت نمی کنه. از دوستانی که تو این زمینه ها تجربه دارند و خودشون شرکت یا کارگاه زدن چه اونایی که موفق شدن و چه اونایی که موفق نبودن خواهش می کنم تجربیاتشون رو با من و دوستانی که شرایط من رو دارند تقسیم کنن.
                      <<از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست>>

دیدگاه

بهتره اول دنبال کار آزاد نباشید تا تجربه کسب کنید چون کار آزاد ریزه کاری زیاد داره بدون تجربه وارد کار آزاد بشی
                        برای دو سه بار زمین خوردن باید سرمایه داشته باشی همون موقع که فکر میکنی کارا ردیفه یهو با مخ میخوری زمین.
                        بدون سرمایه هم بیگاریش از کار استخدامی بیشتره تازه اگر تخصصی کار کنی و رقیب نداشته باشی.
                        تا دانشجو هستی اطلاعات برات بی ارزشه ولی وقتی تو بازار کار جزوه هات و دزدیدن و دل و روده کارات رو ریختن
                        بیرون بعد تو دادن زکات علمت خسیس میشی .دیگه از چکهای بی محل و حساب کتابای تصویه نشده و زیر قردادا
                        زدنها و زبون بازیاش نمی گم.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
                          بهتره اول دنبال کار آزاد نباشید تا تجربه کسب کنید چون کار آزاد ریزه کاری زیاد داره بدون تجربه وارد کار آزاد بشی
                          برای دو سه بار زمین خوردن باید سرمایه داشته باشی همون موقع که فکر میکنی کارا ردیفه یهو با مخ میخوری زمین.
                          بدون سرمایه هم بیگاریش از کار استخدامی بیشتره تازه اگر تخصصی کار کنی و رقیب نداشته باشی.
                          تا دانشجو هستی اطلاعات برات بی ارزشه ولی وقتی تو بازار کار جزوه هات و دزدیدن و دل و روده کارات رو ریختن
                          بیرون بعد تو دادن زکات علمت خسیس میشی .دیگه از چکهای بی محل و حساب کتابای تصویه نشده و زیر قردادا
                          زدنها و زبون بازیاش نمی گم.
                          درسته بیگدار به آب زدن سرمایه ی زیاد میخواد که من ندارم و قبول دارم که تو هر زمینه ای باید اول تجربه کسب کرد. فعلا مهمترین موضوعی که تو ذهنمه همون زمینه هستش. یعنی برم تو قسمتی تجربه بدست بیارم که هم آینده داشته باشه هم انعطاف پذیر باشه بازارش خوب باشه و ...
                          شما پیشنهادی داری؟

دیدگاه

درسته بیگدار به آب زدن سرمایه ی زیاد میخواد که من ندارم و قبول دارم که تو هر زمینه ای باید اول تجربه کسب کرد. فعلا مهمترین موضوعی که تو ذهنمه همون زمینه هستش. یعنی برم تو قسمتی تجربه بدست بیارم که هم آینده داشته باشه هم انعطاف پذیر باشه بازارش خوب باشه و ...
                            شما پیشنهادی داری؟
                            بهترین کار فعلآ زدن آموزشگاهه وقتی هیچ کاری رونق نداره این یکی پر رونقه کافیه چند تا مقاله با اسم خودت تو وب پخش کنی
                            اسمتو سر زبونها بندازی تو اون زمینه معروف بشی بعد آموزشگاهتو تاسیس کن البته اینم زحمت خودشو داره . هر روز جمع کثیری
                            تو گرداب برق و الکترونیک می افتن ماشاالله که این رشته هم تا دلت بخواد سوراخ سنبه داره سعی کن اطو کشیده و باکلاس باشی
                            کم کم چند استاد اضافه کن زمینه آموزشها رو گسترش بده البته در شروع هر کاری باید جسارت داشته باشی بعد میبینی چقدر آسونه.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
                              بهترین کار فعلآ زدن آموزشگاهه وقتی هیچ کاری رونق نداره این یکی پر رونقه کافیه چند تا مقاله با اسم خودت تو وب پخش کنی
                              اسمتو سر زبونها بندازی تو اون زمینه معروف بشی بعد آموزشگاهتو تاسیس کن البته اینم زحمت خودشو داره . هر روز جمع کثیری
                              تو گرداب برق و الکترونیک می افتن ماشاالله که این رشته هم تا دلت بخواد سوراخ سنبه داره سعی کن اطو کشیده و باکلاس باشی
                              کم کم چند استاد اضافه کن زمینه آموزشها رو گسترش بده البته در شروع هر کاری باید جسارت داشته باشی بعد میبینی چقدر آسونه.
                              مرسی از راه کارتون.آموزشگاه یکم با طبعم سازگار نیست ولی قبول دارم واقعا پر رونقه. ولی اگه بخوام کار عملی انجام بدم بهترین گزینه به نظر شما چیه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X