اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطعه تولید صدا در عروسک ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : قطعه تولید صدا در عروسک ها

نوشته اصلی توسط فکر
    اسم اون قطعاتی که به صورت اختصاصی طراحی و ساخته می شوند چیست؟
    دوست عزیز
    اسم خاصی ندارند چون ممکنه برای هر کاربردی طراحی بشه
    موسسه سازنده فقط یک سریال و یا کد خاص براش در نظر میگیره که برای کسی جز خودشان مفهومی نداره و سفارش دهنده ممکنه اسمی براش در نظر بگیره که معمولا هم این اتفاق نمیفته ...
    نمونه این نوع قطعات در صدها محصول چینی از اساب بازی گرفته تا چراغ قوه و شارژر و ... قابل مشاهده است ...
    البته ممکنه این نوع قطعات را به کارخانه های غربی هم سفارش داد ولی قیمت تمام شده مخصوصا برای تیراژهای کم بسیار بیشتر میگردد
    نمونه ساعت دیجیتال گویا به زبان فارسی که در سالهای بسیار دور با زیمنس مورد مشاوره قرار گرفت حتی برای تیراژ نسبتا بالا ، از قطعات گسسته گرانتر ارزیابی شد
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

اون چیزی که دوستمون mohamad h معرفی کردند همونیه که میخوای وقیمتشم خوبه.
      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

سلام
        برخلاف سایر اعضا ، نه رشته و نه کارم مرتبط با سایته
        منتها نیاز به کیت الکترونیکی واسه داخل عروسک دارم
        ۱_کیتی که صدای بع بع میده و بعدش چند ثانیه موسیقی پخش میشه،
        ۲_ صدای غار غار کلاغ
        ۳_ صدای گرگ
        البته ی عروسک گوسفند داشتیم که به صداهای محیط حساس بود یعنی اگه یهو صدایی نزدبکش میومد یا کسی سرفه میکرد یا گاهی با صدای پا شروع میکرد به خوندن و البته هربار به یک شیوه نمیخوند، یدفعه برلی ۳بار بع بع میکرد، یدفعه آهنگ میزد و یبار همراه با موسیقی بع بع میکرد، طول مدت صداهاش هر بار در حد چند ثانیه بود که خراب شده و متاسفانه هرقد جستجو می کنم عروسکشو پیدا نمی کنم
        اگه کسی بتونه چنین قطعه ترکیبی واسم با قیمت مناسب و معقول بسازه که عالیه والا همون لمسی که صدای حیوانات فوق رو بده کسی بتونه واسم بسازه ممنون میشم که تو عروسکهای کوچولوم جاساز کنم

متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط karbar1398 نمایش پست ها
          سلام
          برخلاف سایر اعضا ، نه رشته و نه کارم مرتبط با سایته
          منتها نیاز به کیت الکترونیکی واسه داخل عروسک دارم
          ۱_کیتی که صدای بع بع میده و بعدش چند ثانیه موسیقی پخش میشه،
          ۲_ صدای غار غار کلاغ
          ۳_ صدای گرگ
          البته ی عروسک گوسفند داشتیم که به صداهای محیط حساس بود یعنی اگه یهو صدایی نزدبکش میومد یا کسی سرفه میکرد یا گاهی با صدای پا شروع میکرد به خوندن و البته هربار به یک شیوه نمیخوند، یدفعه برلی ۳بار بع بع میکرد، یدفعه آهنگ میزد و یبار همراه با موسیقی بع بع میکرد، طول مدت صداهاش هر بار در حد چند ثانیه بود که خراب شده و متاسفانه هرقد جستجو می کنم عروسکشو پیدا نمی کنم
          اگه کسی بتونه چنین قطعه ترکیبی واسم با قیمت مناسب و معقول بسازه که عالیه والا همون لمسی که صدای حیوانات فوق رو بده کسی بتونه واسم بسازه ممنون میشم که تو عروسکهای کوچولوم جاساز کنم

متشکرم
          امکانش نیست.......اصلا. به صرفه نیست...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmmiii1234 نمایش پست ها
            امکانش نیست.......اصلا. به صرفه نیست...
            چرا به صرفه نباشه. شما چه مدلی مد نظرتون بوده ؟

این یه میدی پلیر ساده س. ارزونترین میکروکنترلر که PWM داشته باشه کفایت میکنه. اگر حافظه فلش هم کم بیاد یه eeprom که 800 تک تومنیه بهش اضافه میشه. به اضافه یه بلندگو و یه خازن . هم بصورت میدی پلیر میشه ساختش که این مزیت رو داره که تو سایتهای مختلف، فایل های میدی کوچیک با بیت ریت مناسب را پیدا کرد. اگر نخوای استاندارد باشه، میتونی خودت دستی ضبط کنی و ذخیره کنی با ADC.
            Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

ممنون از پاسخگویی

شما می تونید بسازیدش؟

اگر بله
              با چه قیمتی؟

مایلم ی کیت باشه که با دو باطری قلمی کار کنه و داخل عروسک بزارم و هر وقت نیاز به شستشو داشت اونو در بیارم

ممنون و تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X