اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد محصول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پیشنهاد محصول

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
    دیجی کالا مرجع خوبی نیست به چند دلیل تخصصی نیست ، همانطور که خلبان فرمود واسطه است ، حرکت ، حرکت زیاد جالبی نبود وارد همه چیز شد البته اینم باید درنظر گرفت اونم باید به فکر درامد خودش و ورشکستگی خودش باشه با این بازار خراب

بله ، موافقم دیجی کالا مرجع خوبی نیست و فقط بخاطر اسمش هر فردی نا خداگاه می گه دیجی کالا بدون اون که تحقیق کنه سایتهای جستچوی کالا هست این را ثابت می کنه فقط دیجی کالا نیست ولی چون سئو قوی داره همش میاد اول
    با درود
    سایت های مثل دیجی کالا و غیره زیاد دوام نمیارن و با افزایش اطلاعات و توانایی های مجازی افراد .. شرایط در اینده براشون متفاوت میشه
    هر چی مردم سطح اطلاعاتشون بالا بره و تجارب مجازیشون بیشتر بشه این سایت ها فروششون کمتر میشه
    تو همین سایت ها قیمت های چند برابری وجود داره
    و فقط از ناتوانیی و کم بودن تجارب مشتریان سو استفاده میکنن و کالایی رو میفروشن .. ولی هر چه جلوتر بریم این اتفاق کمتر میشه
    جامعه ایرانی با فضای مجازی اشنایی زیادی نداره
    و چندین سال که اکثریت مردم مجازی رو به این صورت تجربه میکنن

البته دوستمون جناب HS1386 مثال درستی زدن
    ایشون فرمودن برای مقایسه ازش استفاده کنیم و همچنین از نظرات کربران در مورد کیفیت اطلاع پیدا کنیم نه اینکه خرید کنیم

دیدگاه

دیجی کالا مرجع خوبی نیست به چند دلیل تخصصی نیست ، همانطور که خلبان فرمود واسطه است ، حرکت ، حرکت زیاد جالبی نبود وارد همه چیز شد البته اینم باید درنظر گرفت اونم باید به فکر درامد خودش و ورشکستگی خودش باشه با این بازار خراب

بله ، موافقم دیجی کالا مرجع خوبی نیست و فقط بخاطر اسمش هر فردی نا خداگاه می گه دیجی کالا بدون اون که تحقیق کنه سایتهای جستچوی کالا هست این را ثابت می کنه فقط دیجی کالا نیست ولی چون سئو قوی داره همش میاد اول
      ببخشید معنی کلمه(( سئو قوی)) رو متوجه نشدم
      قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
        منم اسمش نمیدونم ولی معنیشو میدونم
        خب شما به شرکت گوگول پولی پرداخت میکنی و گوگول به شما امتیازاتی میده و اگر کسی چیزی در مورد سایت شما سرچ کنه گوگل میاد و سعی میکنه اول سایت شما رو نشون بده و شما رو در ردیف اول سرچ قرار میده
        در واقع گوگل با همین کارا تریاردر شده

دیدگاه

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است یعنی بهینه سازی برای موتور جستجو این بهینه سازی خودش داستان داره مثلا من می نویسم " من الکترونیک خوندم وتا رتبه بالاادامه دادم" این جمله درسته ولی از نظر سئو نه چون فاصله حرف و-تا رعایت نشده و همچنین بالا- ادامه ، درستش این است " من الکترونیک خواندم و تا رتبه بالا ادامه دادم "
          محتوا ساز هم مسئله دیگری است که خیلی مفید است بنظرم اگر مطالب اختصاصی باشه فوق العاده میشه اگر هم بتونی یجوری لینک بدی به محصول یا مطالب قبلی خودت دیگه عالی میشه
          حتی همین عکس ها
          و......
          یبار درباره 5040 یه مطلبی کپی کردم با ذکر منبع ولی یه تغییراتی دادم که سئو بشه چند وقت بعد 5040 زنگ زد که آقا بردار من تا حای که شد مقاومت کردم ولی دوام نداشت و شکست چون گفت اگر برنداری شکایت می کنم این یه پیروزی بود که کارم درست بود که بزرگترها می خواستن شکایت کنند
          برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است یعنی بهینه سازی برای موتور جستجو این بهینه سازی خودش داستان داره مثلا من می نویسم " من الکترونیک خوندم وتا رتبه بالاادامه دادم" این جمله درسته ولی از نظر سئو نه چون فاصله حرف و-تا رعایت نشده و همچنین بالا- ادامه ، درستش این است " من الکترونیک خواندم و تا رتبه بالا ادامه دادم "
            محتوا ساز هم مسئله دیگری است که خیلی مفید است بنظرم اگر مطالب اختصاصی باشه فوق العاده میشه اگر هم بتونی یجوری لینک بدی به محصول یا مطالب قبلی خودت دیگه عالی میشه
            حتی همین عکس ها
            و......
            یبار درباره 5040 یه مطلبی کپی کردم با ذکر منبع ولی یه تغییراتی دادم که سئو بشه چند وقت بعد 5040 زنگ زد که آقا بردار من تا حای که شد مقاومت کردم ولی دوام نداشت و شکست چون گفت اگر برنداری شکایت می کنم این یه پیروزی بود که کارم درست بود که بزرگترها می خواستن شکایت کنند
            تشکر از شما دو دوست عزیز HOOMAMIR و کاکو

دیدگاه

دوست عزیز،بنده کاملا اطلاع دارم که اکثر
              جنس های دیجی کالا( به غیر از کالا های اساسی)
              در همشون دیجی کالا واسطه هست.
              و اطلاع دارم که برای قیمت گرفتن و حتی خرید،
              سایت هایی مثل تربچه ( ترب)
              و سیسوگ بهتره.
              دیجی کالا رو مثال زدم به خاطر ضمانت اصل بودن
              ، محصولات پر کاربرد و پر فروش ،تحویل
              درب منزل و ضمانت بازگشت کالا وووو.....
              داره.
              البته میدونم که تبلیغ از یه سایت دیگه
              به قول یکی از دوستان« حرام اندر حرام»
              هست
              مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
              https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
                دوست عزیز
                اگر منظور شما قطعات الکترونیک باشه برای بسیاری از کاربران فقط کیفیت اهمیت داره ....یعنی الان قطعات بی ارزش و بی کیفیت چینی اشک همه را درآورده و حقیقتا خیلی ها خاظرند قطعات مرغوب را به چند برابر قیمت هم خریداری کنند که وجود نداره ....اگر به هر طریقی دسترسی به قطعانت مرغوب داشته باشی اطمینان داشته باش میتوانی بازار بسیار خوبی را برای خودت در نظر بگیری
                سلام مهندس می دونیم که قطعات چینی خوب نیست ولی چین در
                دو مدل قطعه داره قطعات کپی و قطعات اصلی ساخت چین منظور شما
                رد همه محصولات چینی هست یا فقط قطعات کپی و بی کیفیت چینی
                نظرتون در مورد قطعات اورجینال ساخت چین چی هست؟؟؟

دیدگاه

سلام مهندس می دونیم که قطعات چینی خوب نیست ولی چین در
                  دو مدل قطعه داره قطعات کپی و قطعات اصلی ساخت چین منظور شما
                  رد همه محصولات چینی هست یا فقط قطعات کپی و بی کیفیت چینی
                  نظرتون در مورد قطعات اورجینال ساخت چین چی هست؟؟؟

دوست عزیز
                  منظور کیفیت قطعاته ... ساخت چین هم باشه مشکلی نیست ...متاسفانه وارد کننده های ما جنسهای بدون کیفیت چین را وارد میکنند .... چین قطعاتی میسازه که حتی کیفیتش از استانداردهای کشورهای معروف صنعتی مثل آلمان بالاتره و بعضی از قطعات هم که فقط تولید کننده چینی داره ....یعنی ساختش در اروپا و امریکا مقرون به صرفه نیست
                  پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
                    دوست عزیز
                    منظور کیفیت قطعاته ... ساخت چین هم باشه مشکلی نیست ...متاسفانه وارد کننده های ما جنسهای بدون کیفیت چین را وارد میکنند .... چین قطعاتی میسازه که حتی کیفیتش از استانداردهای کشورهای معروف صنعتی مثل آلمان بالاتره و بعضی از قطعات هم که فقط تولید کننده چینی داره ....یعنی ساختش در اروپا و امریکا مقرون به صرفه نیست
                    تشکر فراوان از توضیحات تکمیلی شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X