اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع PLC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شروع PLC

آلمان؟؟؟ :eek:
    همون دوره های 3 ماهه (البته ما چون فشرده بودیم شد 1.5 ماه). کلی وقت داشتیم که با همه چی سر و کله بزنیم و مرتب برای خودمون چالش (challenge) درست می کردیم و رفع می کردیم، به من میگفتن Challenge Remover :biggrin:. نمیدونم ربطی به آلمان داشت یا نه ولی فکر نمی کنم.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـــادی
      آلمان؟؟؟ :eek:
      همون دوره های 3 ماهه (البته ما چون فشرده بودیم شد 1.5 ماه). کلی وقت داشتیم که با همه چی سر و کله بزنیم و مرتب برای خودمون چالش (challenge) درست می کردیم و رفع می کردیم، به من میگفتن Challenge Remover :biggrin:. نمیدونم ربطی به آلمان داشت یا نه ولی فکر نمی کنم.
      فنی و حرفه ای یک مرکز آموزشی داره توی میدون تلویزیون مخصوص تربیت کارگر ماهر و دوره هایی که میذاره به دوره های مشترک بین ایران و آلمان معروفه که تحت لیسانس زیمنس آلمان هم هست . و کارگاه PLC خیلی قوی ای داره . دوره هاش اگر اشتباه نکنم 3400 ساعت بود و بابت آموزش هایی که میدن خیلی سخت می گیرن . من شنیدم حتی تعهد و ضمانت هم ازت در قبال اون آموزش ها می گیرن . برای ثبت نامش هم باید بالای 3 یا 4 سال سابقه کار داشته باشی همچنین با کارت پایان خدمت .
      تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
      دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
      مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
      حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

فکر میکنم فنی حرفه ای بلوار سازمان آب یا همون بلوار شهید صادقی ( در مشهد ) دوره رایگان plc برگزار کنه البته طول دوره حدود دو ماه هست
        من خودم الان دوره طراحی سیستم های انرژی خورشیدی توی مرکز شماره 1 ( همون میدون تلویزیون ) رو میرم که این هم رایگان هست
        خوبی این دوره هایی که خود فنی و حرفه ای وزارت کار میزاره همین هست که تمامشون رایگان هستند
        فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
          فنی و حرفه ای یک مرکز آموزشی داره توی میدون تلویزیون مخصوص تربیت کارگر ماهر و دوره هایی که میذاره به دوره های مشترک بین ایران و آلمان معروفه که تحت لیسانس زیمنس آلمان هم هست . و کارگاه PLC خیلی قوی ای داره . دوره هاش اگر اشتباه نکنم 3400 ساعت بود و بابت آموزش هایی که میدن خیلی سخت می گیرن . من شنیدم حتی تعهد و ضمانت هم ازت در قبال اون آموزش ها می گیرن . برای ثبت نامش هم باید بالای 3 یا 4 سال سابقه کار داشته باشی همچنین با کارت پایان خدمت .
          زیمنس متاسفانه دوره های آموزشیش تو ایران تعطیل شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamransj
            زیمنس متاسفانه دوره های آموزشیش تو ایران تعطیل شده
            آره . متاسفانه به خاطر تحریم هاست . این دوره ها رو خود فنی و حرفه ای میزاره و تا جایی که من می دونم استاد هاش هم استادهای فنی و حرفه ای هست . فکر نکنم دوره هاش کنسل شده باشه .
            تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
            دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
            مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
            حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

اون زمان که من می رفتم فقط مرکز شماره 2 دوره های فنی داشت و مرکز شماره 1 بیشتر صنایع دستی و گردشگری و این چیزا بود، از دوره های مشترک با آلمان خبر ندارم. تا جایی که من میدونم از کلاس ما توی اون دوره هیچ کدوممون نرفت تو کار PLC. آشنایی با PLC خوبه ولی فکر می کنم مهندسایی که تو بازارن دوست دارن انحصارش در اختیار خودشون باشه و حتی اون موقع که من میخواستم مجانی برم پیش یکی کارآموزی و کار مجانی، ناز اورد و آخرش کنسل شد.
              لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
              لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
              با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
              اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
              يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammady.teh
                سلام
                دوست عزیز به نظر من بهتره از لوگو شروع کنید چون تست نرم افزاری داره و در یادگیری کمک میکنه.
                و اما در مورد اینکه راحت یا سخت:
                از نظر من یادگیری برنامه نویسی خیلی راحته ولی طراحی یک برنامه واقعی خیلی سخته چون لازمه آن اینه که به سیستمی که میخای طراحی کنی باید اشراف کامل داشته باشی وگرنه نمیتونی برنامه جامعی طراحی کنی و اگر برنامت جامع نباشه صددرصد در عمل به مشکل میخوره
                من خودم دوره آموزش لوگو میذارم اگه تهران باشید میتونم کمکتون کنم :nice:
                بله تهران هستم و حدفم اخد مدرک برق درجه 1 فنی و حرفه ایه از نظر برنامه نویسی هم مشکلی ندارم چون خودم یه برنامه نویس مهندسی معکوس هستم دیگه برنامه نویسی که خیلی راحته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X