اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی ماژول (RFM12BP)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی ماژول (RFM12BP)

مرسی...ولی اینو خودمم پیدا کرده بودم...این خروجیش زبان c ...من بسکام کار میکنم...باز چاره چیه!؟ :cry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hooman70
      مرسی...ولی اینو خودمم پیدا کرده بودم...این خروجیش زبان c ...من بسکام کار میکنم...باز چاره چیه!؟ :cry:
      اگه منظورت خروجی اون برنامه که معرفی کردن هست تبدیلش به بیسیک چیزی نداره هاااااااااا!!
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hooman70
        خب پسر خوب شما از عدد هاش استفاده کن و به فرمت بیسیک بنویسش مثلابه جای:
        کد:
        rf12_control(0x80E7);
        این رو بزار
        کد:
        call rf12_control(&h80E7)
        :biggrin:
        زندگي را تو بساز ،
        نه بدان ساز که سازند و پذيري بي حرف ،
        زندگي يعني جنگ ، تو بجنگ ،
        زندگي يعني عشق ، تو بدان عشق بورز.

دیدگاه

سلام
          من این ماژولو(RFM12BP) با کدویژن را انداختم ولی بردم از 10 متر بیشتر نمیتونه بشه!!!
          کسی میدونه مشکل از کجاست

دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد این بورد راه انداز چیه؟ من نتونستم rfm12bpراه اندازی کنم...به نظرتون این بورد خوبه اگه تهیش کنم؟
            http://www.roboeq.ir/#/products/detail/ماژول راه انداز کامل RFM12BP/
            (هر کار کردم لینک درست بیاد نشد،ادمین لطفا درستش کنید اگه میتونید)

دیدگاه

یک سوال؟؟

دوستانی که با این ماژول کار کردین به نظرتون میشه باهاش واکی تاکی درست کرد؟ برای فاصله های بالا (500 متر مثلا!!) بیتریتش کم نمیشه؟
              اگه نمیشه، ماژول دیگه ای به نظرتون نمیرسه؟
              Weakness of attitude becomes weakness of character
              Albert Einstein

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadreza13
                ما نفهمیدم پایهRx Tx که تو Rfm12bp اضافه تر هست باید کجا وصل بشه
                سلام من خودم این ماژول رو ندارم ولی وقتی این تاپیک رو دیدم کنجکاو شدم تا ببینم جریان از چه قراره .
                توی این ماژول سه تا پایه اضافی نسبت به rfm12b وجود داره که یکی مربوط به تغذیه قسمت آملی فایر فرکانس هست که طبق دیتا شیت باید به ولتاژ 12 ولت وصل بشه تا بهترین کارایی رو داشته باشه .
                واما پایه های tx و rx . این پایه ها مربوط به آمپلی فایر میشن . وقتی شما قصد ارسال اطلاعات از ماژول رو دارین باید پایه rx صفر و پایه tx یک بشه تا آمپلی فایر فرکانس ارسالی رو تقویت کنه و وقتی قصد دریافت اطلاعات رو دارین باید پایه tx صفر و پایه rx یک بشه تا آمپلی فایر فرکانس دریافتی رو تقویت کنه . بقیه مراحل راه اندازی ماژول هم در سایت www.iseee.ir موجوده و سایت هم فعاله . میتونید با مراجعه به اونجا آموزش قدم به قدم راه اندازی ماژول rfm12b رو دریافت کنید و تفاوت اندکی که راه اندازی این دو تا دارن رو هم بالا گفتم . امیدوارم به درد دوستان بخوره . با آرزوی موفقیت برای همه http://www.eca.ir/forum2/Smileys/phpbb/yes.gif

دیدگاه

این ماژول این همه سال از تولیدش گذشته هنوز کسی آموزش کامل راه اندازیش را نگذاشته ؟ دوستانی که کار کردن بزارن
                  همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
                  کانت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X