اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
    تاچ خازنی داشتم تموم شده. بازم خرید شده میرسه. مقاومتیش هم میرسه
    با سلام
    جناب مهندس یک عدد tiny 4412 خوبو برامون کنار میزارین؟
    هنوز بردش نرسیده معتادش شدیم!
    عجب دنیای عجیبیه
    بنده اول صف وایسادما :wow:

دیدگاه

4081 رسید ؟
      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
      !Electronic On! Programming On
      هوشمندانه سوال بپرسیم!
      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

عایق های سیلیکونی هم تموم شده
        هم برای to220 اضفه کنید هم برای TO-247

http://eshop.eca.ir/%D9%87%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D9%86%DA%A9/1561-%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%82-%D8%B3%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C-TO-220.html

دیدگاه

با سلام

قسمت فرستنده های RF تان مثل HM-t , HM-R , HM-TR خالی از سکنه شده چرا آنها را نمی آورید

دیدگاه

نوع بلندتر این سوئیچ ها رو هم بیارین مثلاً 1.5 سانتی یا اگه شد 2 سانتی . 1.5 سانتی در اولویت باشه بهتره

http://eshop.eca.ir/%D8%AA%DA%A9-%D8...%8C%DB%8C.html

دیدگاه

دوستان عزیز
              برد TINY4412 به فروشگاه اضافه شد ولی SDK 1312 که برد داره از مدل استاندارد هست من متوجه شدم که مدل enhanced هم 1312 داره لطفا موقع خرید به عکس و توضیحات و همه چیز دقت کنید.
              این SDK جدیدترین مدل تولیدی شرکت فرندلی آرم هست.

یک برد پروگرامر EEPROM با پورت USB هم اضافه شد که درواقع جایگزین TNM های گرون قیمت هست.

حالا هی بگین برا من سیم و کانکتور بیار

دیدگاه

نهایت تشکر بابت وارد کردن برد های Arduino :wow:
                جای این برد واقعا تو فروشگاه خالی بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PLASMA
                  نهایت تشکر بابت وارد کردن برد های Arduino :wow:
                  جای این برد واقعا تو فروشگاه خالی بود
                  خوب شد یادم انداختی !
                  آردویینو رسید ! :-))

دیدگاه

حالا که یادتون انداختم یه تخفیف 30-40 درصدی بهم بدین =)) راستی ATmega328 نمیاد؟
                    چند وقت پیش یه میکرو دیدم به اسم ATmega32u4 که همون مگا32 هستش ولی USB هم داره، تو برد های Arduino هم استفاده شده.

(آقا مثل این که رقابت خیلی شدیده :biggrin: اینم لینک از سایت همسایه. فقط توضیحات رو بخونید تا متوجه بشین :NO: )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PLASMA
                      (آقا مثل این که رقابت خیلی شدیده :biggrin: اینم لینک از سایت همسایه. فقط توضیحات رو بخونید تا متوجه بشین :NO: )
                      چه غلتا! oo:
                      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                      !Electronic On! Programming On
                      هوشمندانه سوال بپرسیم!
                      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

حکایت حکایته اپل و سامسونگه
                        تنها کسی هم که این وسط منفعت میبره مشتریه.
                        راستی مقاومت آری 5 پین 10 کیلو رو هم بیارین :redface: ای تی مگا1284 هم جاش خالیه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PLASMA
                          حالا که یادتون انداختم یه تخفیف 30-40 درصدی بهم بدین =)) راستی ATmega328 نمیاد؟
                          چند وقت پیش یه میکرو دیدم به اسم ATmega32u4 که همون مگا32 هستش ولی USB هم داره، تو برد های Arduino هم استفاده شده.

دوست من آتیش بیار معرکه نباش .همین طور که تو این سایت این چیزها نوشته میشه طرف مقابل هم می خواهد پاسخگو باشد و همین طور اختلافات و بدرفتاری ها ادامه پیدا خواهد کرد اگر مطلبی به نظرتون میرسه که باید با مدیریت سایت درمیان گذاشته بشه بهشون pmبزنید نه اینکه در سطح عمومی سایت عنوان کنید

اصلا و ابدا این داستان ارتباطی به رقابت کمپانی های بزرگ نداره .تحقیق بفرمایید تفاوتهای بسیار زیادی خواهید دید
                          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                          ولتر

دیدگاه

آقا با آوردن آردوینو ترکوندید :wow:
                            ولی حیف شد هفته پیش من از سایت همسایه خریدم :cry2:
                            در کل بسیار خوب شد که آوردید
                            فقط خودمو خودشو خدامون...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PLASMA
                              [/size](آقا مثل این که رقابت خیلی شدیده :biggrin: اینم لینک از سایت همسایه. فقط توضیحات رو بخونید تا متوجه بشین :NO: )[/font]
                              قضیه رقابت نیست. بحث مال چند ماه پیش هست ما مطلبی نوشتیم که وجود WINCE و پشتیبانی نرم افزاری روی برد یک مزیت هست و اونها داشتند تلاش میکردند به مشتری ها بقبولونند که خیر اصلا هم پشتیبانی و نرم افزار مهم نیست !!!!!
                              حالا اگر مشتری این رو قبول کرده حتما بره خرید کنه من هم خوشحال میشم ! چون همچین مشتری گیر من بیفته کچلم میکنه !
                              برای مثال کافی هست برید تو این سایت های دست دوم فروش و ببینید چند نفر دارند برد کوبی رو زیر قیمت میفروشند ! چون اکثر افرادی که خرید کردند نتونستند در پروژه های صنعتی استفاده کنند چون مثلا بعد از 1.5 سال تازه دارند یک توزیع لینوکس براش سرهم میکنند که همه امکاناتش کار کنه و اسمش رو میذارند پشتیبانی ! حالا این 1.5 سال افرادی که خریدند باهاش چیکار کردند من نمیدونم دیگه.....

روی صحبت این پست من اصلا فروشگاه --- نیست بلکه خریداران برد کوبی هست. اینکه ای کاش دوستان قبل از خرید مقداری مطالعه کنند و قیمت رو ملاک کار قرار ندند. قیمت الان کوبی برد در بازار دست دوم فروش ها حدود 160-150 تومن هست که چه تو بازار تهران و چه حتی انجمن خود اون فروشگاه دارند خواهش میکنند که فروش بره و به پولشون برگده.
                              --------------------------------------------------

در نهایت محصولات friendly ARM مال بنده نیست که روشون تعصب داشته باشم. سود دهیش هم بسیار کمتر از شرکت های بدون نام هست . تنها نکته که باعث تمرکز ما روی این محصولات هست وجود کیفیت مناسب برد، پشتیبانی نرم افزاری و بالا بودن کارایی اونهاست وگرنه این شرکت هیچ نیازی به تبلیغ من نداره و اعتبار خودش رو سالهاست که کسب کرده.

-----------------------------------------------
                              یک موضوع مهم هم من اعلام کنم که قدیم ما و فروشگاه فوق رقابت زیادی داشتیم و سر قیمت همیشه درگیری داشتیم ! اکثر محصولات مشابه بود و هرچی تولید میکردیم اونها چینیش رو میاوردند .... من منکر این درگیری نیستم حتی درگیری لفظی هم پیش اومد ولی دیگه اون زمان گذشته .
                              خدا رو شکر که هم من از اشتباه اون موقع (رقابت مسخره و کورکورانه) درس گرفتم و مسیر صحیحتر رو انتخاب کردم و هم اونها به نوعی سرشون به کار خودشون گرم شد و از این موضع عقب کشیدند. الان هم نتیجه این رو راحت میشه دید که سطح خدمات و کیفیت چقدر متفاوت شده.
                              امیدوارم با کمک و راهنمایی های شما دوستان همیشه بتونیم مسیر صحیح پیشرفت رو پیدا کنیم و ادامه بدیم.

خواهش میکنم این صحبت ها ادامه نداشته باشه تا موضوع تاپیک منحرف نشه.
                              موفق باشید

دیدگاه

بسیار خوب

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X