اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
    متاسفانه فیبرهارو با سود 300-400 تومن (حداکثر) میفروشیم تا قیمتمون از اونجا بالاتر نباشه ولی باز هم میگن 100 تومن گرونتر میدین و فروشمون تو این مورد کم هست !
    نمیخوام غیبت روبوایکیو رو بکنم ولی .......
    به نظر من دلیل فروش کمش بر میگرده به همون نبودن اسید در فروشگاه

چون اکثر کاربرا ترجیح میدن این دو تا رو با هم خرید کنن و متاسفانه میرن جای دیگه

یه سوال داشتم:
    این تخفیف هایی که برای بعضی قطعات در تعداد بالا گذاشتین آیا در صورت خرید بصورت اتوماتیک اعمال میشه؟

دیدگاه

با سلام
      لطفا ماژول ESP8266 را برای wifi وارد کنید
      مزایا بی نظیر این ماژول:
      قیمت بسیار پایین:فروشگاه همسایه 14 میفروشه مسلما قیمت شما پایین تر خواهد بود
      قدرت سیگنال مناسب برای کار های مرتبط با wifi در منزل حدود 200 متر و در فضای باز 300 متر البته نوع انتن خارجی را هنوز تست نکردم
      سرعت =54 مگ
      دارای مد acsess point
      و ......
      و از همه مهتر راه اندازی بسیار ساده و یافت سورس کد ها و آموزش های فروان در اینترنت(یک ماژول واقعا جهانی عین nrf24l01)
      با تشکر

دیدگاه

سلام
        آیا قصد وارد کردن lc متر رو هم دارین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سون سگمنت
          یه سوال داشتم:
          این تخفیف هایی که برای بعضی قطعات در تعداد بالا گذاشتین آیا در صورت خرید بصورت اتوماتیک اعمال میشه؟
          بله خودکار هست

نوشته اصلی توسط 305500
          لطفا ماژول ESP8266 را برای wifi وارد کنید
          تو راه هست

نوشته اصلی توسط ab88
          آیا قصد وارد کردن lc متر رو هم دارین؟
          فعلا خیر

دیدگاه

آقای بلورچیان ماژول رگولاتور قابل تنظیم با امکان تغییر ولتاژ و جریان خروجی رو نداریم؟!؟!
            کنترل جریان مخصوصا در تابلوهای ثابت خیلی مهمه اگر این نوع ماژول موجود باشه کار دوستان تابلوثابت ساز خیلی راحت تر میشه
            قیمت هم حدودا 15.000 هست
            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

سلام آقای بلورچیان
              توی فروشگاه تعداد سنسورهای تشخیص رنگ خیلی کمه(فقط 1 مورد) اگه میشه تنوع بیشتری بدید. ضمنا من چند تا سلنوئید هم برای آزمایش لازم دارم که هیچ جایی پیداش نمیکنم(اگه کارم بگیره 100 تا 100 لازم دارم). واقعا نمیدونم مصرف سلنوئید تو ایران چقدره و برای شما میصرفه بیارید یا نه اما یه سری به این سایت بزنید :
              http://www.magnetschultz.co.uk/
              البته قبلا این لینک رو براتون فرستاده بودم اما جوابی نیومد! (با انجمن آشنا نبودم نمیدونستم جای مطرح کردنش اینجاس!)

دیدگاه

سنسور رنگ بهتری میشناسید که قیمت مناسب داشته باشه بگید تا وارد کنیم.
                مرسی

دیدگاه

سنسور رنگ بهتری میشناسید که قیمت مناسب داشته باشه بگید تا وارد کنیم.
                  مرسی
                  بهتر بودن یا نبودنش بستگی به پروژه داره. در مورد قیمت هم چیزی نمیدونم . به هر حال سایت های زیر ارزش دیدن داره :
                  www.JENCOLOR.de
                  www.MAZeT.de
                  www.avagotech.com
                  www.maximintegrated.com/packages.
                  اینجا هم چیزای جالبی داره که البته خیلی گرونه :
                  www.sensopart.com
                  http://www.ifm.com/ifmus/web/home.htm
                  راستی راجع به سلونوئید چیزی نگفتید!!!!!

دیدگاه

دوستان ....
                    این بارمون یک هفته تاخیر داره ... دلار شد 3500 !!
                    یکم صبر کنیم ببینیم ارزون میشه جواله بزنیم یا خیر .... خدا بخیر کنه

دیدگاه

FR9886
                      رگولاتور سینکرونوس باک
                      جریان دهی تا 2 آمپر
                      فرکانس ثابت(نیاز به تعیین مقاومت و خازن برای تعیین فرکانس نداری)
                      بازدهی حداکثر 96درصد
                      محافظت اضافه جریان و دمای داخلی( مثل 34063 به مقاومت سنس نیاز نیست)
                      قیمت ارزان
                      شرکت اصلی تایوانی بوده و فکر کنم برای خرید مستقیم از کارخانه مشکلی نداشته باشید.
                      من این آی سی را تو دستگاه dvr دیدم و به نظر من به علت قطعات کمی که نیاز داره و محاسبات کمتر و بازدهی بالاتر، در اکثر کاربردها می تونه جایگزین خیلی خوبی برای mc34063 باشه.

دیدگاه

درود جناب امیرعلی بلورچیان
                        میخواستم بدونم فروشگاهتون ال ای دی کلاهی جنش خوب دارین همین برند hg ، تو بازار سمت جمهوری خریدم متاسفانه جنسش خیلی بنجل و........ خودبخود خاموش میشه با دست زدن روشن میشه اصلا خیلی بی کیفیت هستند
                        در روزگاري که لبخند ادم ها بخاطر شکست توست برخيز تا بگيرند.........

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کوروش بزرگ
                          میخواستم بدونم فروشگاهتون ال ای دی کلاهی جنش خوب دارین همین برند hg ، تو بازار سمت جمهوری خریدم متاسفانه جنسش خیلی بنجل و........ خودبخود خاموش میشه با دست زدن روشن میشه اصلا خیلی بی کیفیت هستند
                          سلام
                          ما حدود 2 سال هست از همین سورس خرید میکنیم و تو فروشگاه هست.
                          من خودم مصرف کننده نیستم ولی تاحال 1 نفرم نگفته جنسمون خوب نیست ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کوروش بزرگ
                            من بنجل ترین hg رو خریده بودم با قیمت خیلی پایین.الان یک ساله 1دونش نسوخته.
                            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

سلام
                              ما حدود 2 سال هست از همین سورس خرید میکنیم و تو فروشگاه هست.
                              من خودم مصرف کننده نیستم ولی تاحال 1 نفرم نگفته جنسمون خوب نیست ....
                              نوشته اصلی توسط -LEON-
                              من بنجل ترین hg رو خریده بودم با قیمت خیلی پایین.الان یک ساله 1دونش نسوخته.
                              از کجا بدونم hg هستند؟یارو از داخل یه ظرف میاره میشماره میده بعضی ها هم از داخل پلاستیک در میارن حالا رو اون پلاستیک رو ندیدم دقیق گیریم نوشته باشه HG ولی باز معلوم نمیکنه کیفیتش چیه!!
                              در روزگاري که لبخند ادم ها بخاطر شکست توست برخيز تا بگيرند.........

دیدگاه

درود.
                                اونطوری ملوم نیست چی بهت میده.
                                اولا پلاستیک این ال ای دی اچ جی خیلی خیلی زخیم تر از پلاستیک بقیه ال ای دی هاست.و روش یک هولوگرام داره که هولوگرامش 10 مدل رنگ عوض میکنه.
                                دوما پایه هاش درشت تر و کوتاه تر نسبت به بقیه ال ای دی هاست.
                                اینا مشخصات ال ای دی اچ جی جنس خوب بود.ال ای دی اچ جی اصل که فکر نمیکنم پیدا بشه.

موفق باشی.
                                ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X