اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

چیز هایی که بیرون میریزم هم زیادن ! مثلا یک مدل کانکتور هست که اصلا نمیدونم چی هست ! هر کدوم اندازه کف دست خودشم آلمانی. به 2-3 تا همکار عکس میدم اگر ندونستن چی هست و نخواستن باید بریزم بیرون دیگه !
    یا مثلا کلی کانکتور هست که تو راه له شدن باید بدیم این ضایعات آهن مثلا کیلویی 5 تومن بده ببره.
    بدبختری داریم خلاصه
    کنجکاو شدم این کانکتورهای اندازه کف دست آلمانی را ببینم باید چیزهای جالبی باشه برا همکارها عکس گرفتید لطفا اینجا هم بگذارید. مگه بچه های سایت دل ندارند؟؟؟؟!!!!!

ضایعات آهن کیلویی 1000هم نمی خرند اینها توش آهن زرد داره :mrgreen:فکر می کنم مقداریش هم صادر میشه ترکیه

ببین شدنش که میشه. فقط مشکلی که هست یکهو 100 رنج خازن اضافه بشه ما باید 100 تا قفسه باش جدا کنیم و کلی جای اضافه باید چیزی باشه که پایداری فروش داشته باشه و در آینده هم بتونیم ادامش بدیم اگر خواهان داشت
    به نظر من حتما نیازی به قفسه نیست انبار داری کارتونی و داخل پاکتهای شماره گذاری شده می تونه جواب بده (پاکتهای زیپ دار)

مگر بعد از فروش دوباره امکان تامین ندارید؟؟؟؟خوب سفارش می دهید و دوباره می خرید نهایت چون تو حراج نبوده قیمت بالاتر می افته غیر از اینه؟؟؟؟

اما کلا خوشم اومد بار جالبی پیدا کردید کسی ندونه فکر می کنه بچه ناف شنزن هستید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      سلام
      یه لیست کوچیک از ترانزیسور هایی که در فروشگاه موجود نیستند:

[ltr]2n3053
      C2229
      2SC5200

........
      بله این ها رو هم اضافه کنید کمی کاملتر میشه :
      2SA1943 (جفت مثبت 2SC5200)
      BC550 (ترانزیستور عمومی کم نویز هستش)
      BC560 (ترانزیستور عمومی کم نویز هستش)
      mje340
      mje350

جاگیر هم نیستند 5 قلم هستش ولی پر کاربرد . اگه امکان داره اصل باشن چون قطعات تقریباً گرید بالایی هستند .

تشکر.
      بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

وقتی اجناس گرون و بی کیفیت بازار رو میبینم به اینکه از ECA خرید میکنم افتخار میکنم
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

یه انتقادی هم از فروشگاتون بکنم:
          قبلنا حداقل 4 ساعت بعد از جمع آوری سفارش پیغام ارسالش هم میومد ولی الان پیغام ارسال وقتی میاد که بسته رسیده باشه به خونه

دیدگاه

دوستان خیلی کشو قوس رفتم ....
            یک پارت خاژن و یک پارت کانکتور و دات ماتریس و .... رو نگه داشتم و بقیه رو واگذار کردم :(
            خیلی خیلی دلم میخواست قطعات تایوانی خوشگل رو داخل فروشگاه بذارم ولی احساس کردم به قدری زمان فروش تکیشون طول بکشه که تبدیل به ضرر میشه.
            به یکی از فروشگاه های تهران فروشختم که مطمئنم با 3 برابر سود قراره تو بازار پخش کنه ....
            کلا این جنس اینصری بدجوری بهم ضدحال زد اصلا اونجوری که دلم خواست نشد ولی باز هم خدارو شکر که ضرر مالی نشد برام

راستی شما تاحال خازن نظامی دیده بودید؟ من خودم اولین بارم بود که خازن نظامی میدیدم ! بدنه کلا آلومینیومی و بعضا با اسم و بعضا بدون نام در بسته باندی های 100 تایی و قوطی های 500 تایی. یک تعداد تو این بار خازن که دارم وجود داره ولی واقعا نمیدونم چرا بهش میگن نظامی یا چه حسنی داره. کسی اطلاعی ازش داره ؟

جنس بدنه المینیومی از جنس بدنه خازن های الکترولین SMD هست و بعضا روش به همین شکل نام داره و بعدا کاملا بدون نام هستند که گویا بای عدم امکان مشاهده مقدار از روی شکل ظاهری برد هست.

اگر کسی اطلاعی داره لطفا اعلام کنه. تعدادشون خیلی بالاست در حدود 10 رنج پرکاربردی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              یک پارت خاژن و یک پارت کانکتور و دات ماتریس و .... رو نگه داشتم و بقیه رو واگذار کردم :(
              خیلی خیلی دلم میخواست قطعات تایوانی خوشگل رو داخل فروشگاه بذارم ولی احساس کردم به قدری زمان فروش تکیشون طول بکشه که تبدیل به ضرر میشه.
              به یکی از فروشگاه های تهران فروشختم که مطمئنم با 3 برابر سود قراره تو بازار پخش کنه ....
              کلا این جنس اینصری بدجوری بهم ضدحال زد اصلا اونجوری که دلم خواست نشد ولی باز هم خدارو شکر که ضرر مالی نشد برام

راستی شما تاحال خازن نظامی دیده بودید؟ من خودم اولین بارم بود که خازن نظامی میدیدم ! بدنه کلا آلومینیومی و بعضا با اسم و بعضا بدون نام در بسته باندی های 100 تایی و قوطی های 500 تایی. یک تعداد تو این بار خازن که دارم وجود داره ولی واقعا نمیدونم چرا بهش میگن نظامی یا چه حسنی داره. کسی اطلاعی ازش داره ؟

جنس بدنه المینیومی از جنس بدنه خازن های الکترولین SMD هست و بعضا روش به همین شکل نام داره و بعدا کاملا بدون نام هستند که گویا بای عدم امکان مشاهده مقدار از روی شکل ظاهری برد هست.

اگر کسی اطلاعی داره لطفا اعلام کنه. تعدادشون خیلی بالاست در حدود 10 رنج پرکاربردی.
              ای بابا پس ترانزیستور ها بر باد رفت و یدونه هم تو انبار نیست :angry: :angry: :angry: :angry:
              1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
              من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
              !Electronic On! Programming On
              هوشمندانه سوال بپرسیم!
              http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

انشاالله mouser ورشکست شه برین جنساشو بیارین :wow:
                ولی خازن...احتمالا بیشتر مربوط به دماییه که توش کار میکنه، X-(
                البته احتمال زیاد چیز های دیگه ای هم هست، حتی شاید به ضربه هم مقاوم باشن :angry: (نظامیه دیگه!)
                یا حتی ممکنه در مقابل ترکیدن مقاوم باشن.

این جا اطلاعات خوبی ممکنه باشه: جالب تر از همه عکس اون پهپاده
                http://www.dearbornelectronics.com/military-capacitors/

دیدگاه

من یه نمونش رو که 12uf 6.3v رو از فروشگاه ایران مدال تویه شیراز مهر ماه 1500تومن خریدم(این فروشگاه چیزای عتیقه زیاد داره)
                  اصلا حرارت روشون تاثیری نداره
                  من 5دقیقه فندک گرفتم زیرش یعدش نه نشتی کرد نه ظرفیتش عوض شد
                  فروشنده میگفت تا 500 oo: درجه مشکلی بهم نمیزنن
                  درضمن آخر کار برعکس وصلش کردم به منبع
                  نترکید ولی اتصال باز شد oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                    نترکید ولی اتصال باز شد oo:
                    کلا این خازن ها وقتی ولتاژ بیشتر هم بدی نه گرم میکنن نه میترکند فقط اتصال کوتاه میشن.
                    من 10 ولتش رو امتحان کردم رو 18 ولت اتصال کوتاه شد به قول فردوسی پور خیلی شیک سوخت !
                    بدون هیچ صدا و بو و پرتابی !

موافق هستید تو فروشگاه بذارمشون ؟

دیدگاه

کلا این خازن ها وقتی ولتاژ بیشتر هم بدی نه گرم میکنن نه میترکند فقط اتصال کوتاه میشن.
                      من 10 ولتش رو امتحان کردم رو 18 ولت اتصال کوتاه شد به قول فردوسی پور خیلی شیک سوخت !
                      بدون هیچ صدا و بو و پرتابی !

موافق هستید تو فروشگاه بذارمشون ؟
                      جالبه برای من اتصال باز شد

شاید زیاد فروش نره قیمتش بالاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                        شاید زیاد فروش نره قیمتش بالاس
                        اگر 1/5 قیمتی که شما خریدی باشه چی بازم فکر میکنی نمیره ؟

دیدگاه

اگر 1/5 قیمتی که شما خریدی باشه چی بازم فکر میکنی نمیره ؟
                          خوب اگه اینطور باشه که عالیه :wow: :applause:
                          میشه همون قیمت خازن های معمولی :agree:

یه سوال
                          رنج ولتاژشون چقدره؟
                          شاید طالبش شدم :biggrin:

دیدگاه

وووووووووووووواااااااااااااااااایییییییییییییییییی یییییی
                            عاشتم آقا بلورچیان ، / =))
                            خلاصه خازن ها هم رسیدند ، :wow: :wow: :wow:
                            تشکر فراوان @};-
                            بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

آقای بلورچیان اینها خازن جامد نیستند؟؟؟؟خیلی شبیه خازن جامده .اینهاخوراک منبع سویچینگ و مدارات قدرت که دما بالاست .قطعات را که رد کردید :cry2:دیگه حداقل این خازنها را بگذارید باشه قیمت هم که به نظر میرسه عالی می تونید بزنید
                              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                              ولتر

دیدگاه

والا محمد جان دروغ چرا ! نمیدونم چی هستن ! فقط به 2-3 تا همکار نشون دادم یکیشون گفت حالت جامد هستند بقیه گفتند نظامی هستند.

الان که سرچ کردم دیدم دقیقا SOLID CAPACITOR هستن برا همین ولتاژ بالا نمیسوزن و احتمالا تو بازار از روی بی اطلاعی بهشون میگن نظامی.
                                باید تحقیق کنیم درست حسابی !

--------------
                                http://www.avajang.com/articles/solid_capasitor/why_solid.asp
                                فکر کنم گفته محمد درست هست اینا حالت جامد هستن که تو بازار نادان ما میگن نظامی !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X