اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
    آقا یک سوال
    این مواردی که پیشنهاد میدید رو نیاز دارید یا قفط فکر میکنید قطعات پرفروشی باشند ؟
    اتفاقا من میخواستم از شما این سوال را داشته باشم که ما بعضی وقت ها به اجناسی که نیاز نداریم را پیشنهاد میدیدم. چون میدانم که در خیلی از شهرهای ایران برای تهیه آن با مشکل روبرو هستند و اگر در فروشگاه باشد ، به فروش خواهد رفت. آیا این پیشنهادات بر خلاف روند این موضوع نیست؟

دیدگاه

آقا یک سوال
      این مواردی که پیشنهاد میدید رو نیاز دارید یا قفط فکر میکنید قطعات پرفروشی باشند ؟
      این سوالی بود که باید خیلی وقت ها مطرح میشد

90درصد مورد هایی که میگیم فروش بالایی خواهد داشت در ضمن سودش هم نسبت به قیمتش شاید کم باشه

اون ده درصد هم شاید فروششون یک سوم اون 90درصد باشه ولی قاعدتا باید سودش و کمی بالا برد که جبران اونفروشش رو میکنه

[glow=red,2,300]یه پیشنهاد خوب
      آقای بلورچیان شما که برای بالا100تومن 4تومن پول پست سفارشی رو تخفیف میدین
      حالا چه اشکالی داره خریدار برای بالای 100تومن بیاد پست پیشتاز و بزنه شما بیاین همون 4تومن رو تخفیف بزنین و خریدار بیاد 4تومن باقی رو پرداخت کنه ؟
      [/glow]

دیدگاه

خب دوستان فکر کنم بهتر هست فقط نیازهای خودتون رو پیشنهاد بدید.
        اکثر شما دوستان از بعد علمی یا نیاز به قطعات نگاه میکنید و خوشتون میاد و بعد فروش رو بر این مبنا ارزیابی میکنید که معمولا اشتباه هست.
        معیار های فروش یک قطعه موارد دیگه ای هستند که جای بحثش اینجا نیست.
        لطفا دوستان موارد جالب و موارد مورد نیازشون رو فقط عنوان کنند و کاری به میزان فروش قطعات نداشته باشند.

متشکرم

دیدگاه

همچنان کولیس یکی از ابزارهای مورد نیازم هست! که فکر کنم فروش خوبی هم داشته باشه.هرکسی که PCB طراحی میکنه، برای اندازه گیریهای مختلف اعم از قاب و ساختن فوت پرینت یه قطعه، بهش نیاز خواهد داشت. قیمت خیلی زیادی فکر نکنم داشته باشه.تو یه سایت مدل پلاستیکی با کیفیت هم دیده بودم. به هرحال این نظر من بود که تاحالا بهش حتی نیم نگاهی هم نکرده بودین و جوابی هم نداده بودین!!
          راستی، در مورد لاجیک آنالایزر معمولی و نوع اسیلوسکوپ دار؛ از کجا میشه اطلاعات جامع کسب کرد؟ تو سایتش که چیز به درد بخوری ننوشته بود. مثلا آنالوگ و دیجیتال همزمان میتونن کار کنن؟ ورودی های لاجیک و آنالوگ Real time هست یا نمونه برداری میکنه و نشون میده و دوباره باید دستی تحریکش کنی؟ بخش آنالوگش اسباب بازی وار هست یا نه، به عنوان یه اسکوپ حرفه ای میشه ازش استفاده کرد؟
          امکانش باشه یه فیلم از عملکردشون بگیرین تا همه ی این سوالات یکجا پاسخ داده بشه.
          گارانتی نقره ای که شامل این دستگاه میشه،اگه بخریم و بعد از تست، دیدیم که نیازمون رو برآورده نمیکنه،میتونیم برگردونیم؟
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
            گارانتی نقره ای که شامل این دستگاه میشه،اگه بخریم و بعد از تست، دیدیم که نیازمون رو برآورده نمیکنه،میتونیم برگردونیم؟
            کولیس رو پیگیر میشم هفته آینده
            گارانتی برای ایرادات احتمالی دستگاه هست نه علایق و نیاز های شخصی شما
            هم برای میکروسکوپ هم برای لاجیک ها قرار هست فیلم بگیریم و ..... یکم زیادی سرم شلوغه و یک سری کارهای شخصی هم برام پیش اومده به امید خدا این هفته تموم میشند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.

[glow=red,2,300]یه پیشنهاد خوب
              آقای بلورچیان شما که برای بالا100تومن 4تومن پول پست سفارشی رو تخفیف میدین
              حالا چه اشکالی داره خریدار برای بالای 100تومن بیاد پست پیشتاز و بزنه شما بیاین همون 4تومن رو تخفیف بزنین و خریدار بیاد 4تومن باقی رو پرداخت کنه ؟
              [/glow]
              دادا من این پیشنهادو دادم اما.......
              قرار شد یه تاپیک جدا بزنیم وروش بحث کنیم اما من دیدم من چه کارم!
              اما اگه تاپیک زدید حرفای خوبی داشتم به شرطی که کسی ناراحت نشه!
              [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

کولیس رو پیگیر میشم هفته آینده
                گارانتی برای ایرادات احتمالی دستگاه هست نه علایق و نیاز های شخصی شما
                هم برای میکروسکوپ هم برای لاجیک ها قرار هست فیلم بگیریم و ..... یکم زیادی سرم شلوغه و یک سری کارهای شخصی هم برام پیش اومده به امید خدا این هفته تموم میشند.
                ok، ممنون. اون فیلمه رو زودتر روبه راهش بکنین یک دنیا ممنون میشم ازتون.ببینم به درد بخوره حتما میگیرم.بدجور نیاز دارم؛ هم اسیلوسکوپ،هم لاجیک آنالایزر. چقدر برم آزمایشگاه دانشگاه واسه یه اسیلوسکوپ!!
                خدا خیرتون بده این بخش PCB سایت رو هم یه فکری به حالش بکنین. مُردم و زنده شدم تا جوابم رو دادن!!

دیدگاه

خدا خیرتون بده این بخش PCB سایت رو هم یه فکری به حالش بکنین. مُردم و زنده شدم تا جوابم رو دادن!!
                  شنیدی میگن طرف گم شد پیدا نشد ؟
                  مسئول این بخش هم انجوری شد ! یک بلایی سر بنده خدا اومده بود تا امروز صبح ماهم هیچ خبری ازش نداشتیم ! ایمیل زدین زنگ زدین من موندم چی بگم چون واقعا خودم نگرانش بودم !
                  البته اینکه جواب تلفنت رو ندادم چون کلا شرکت نبودم اونروز کار شخصی داشتم از این رو پوزش میخوام.
                  موفق باشی

دیدگاه

دوستان جایگزین DS1307 چی پیشنهاد میکنند ؟
                    هم قیمتش مناسب باشه و هم عملکردش بهتر تا رنج 1500 تومن قابل قبول هست
                    مرسی

دیدگاه

مرسی
                      قیمتشو نمیدونم ولی PCF8583 ایسی خوبیه.

دیدگاه

مرسی
                        آیسی ds1337 بهتره
                        کریستال داخلی داره و نیازی به به کریستال خارجی های بیکیفیت نیست
                        2تا آلارم داره و میشه به پین های وقفه میکرو متصل کرد

منتها گرونه!
                        اطلاعات بیشتر: http://mkii.blogfa.com/tag/%D8%A2%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-DS1337C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-DS1307
                        1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                        من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                        !Electronic On! Programming On
                        هوشمندانه سوال بپرسیم!
                        http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

شیر برقی هم وارد کنید
                          http://shop.aftabrayaneh.com/Solenoid_Valve_DC12V.html
                          1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                          من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                          !Electronic On! Programming On
                          هوشمندانه سوال بپرسیم!
                          http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

راستی به نظرتون پنل خورشیدی میتونه فروش خوبی داشته باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                              شیر برقی هم وارد کنید
                              http://shop.aftabrayaneh.com/Solenoid_Valve_DC12V.html
                              هفته بعد حتم9-!.1یگیرش میشم.

راستی به نظرتون پنل خورشیدی میتونه فروش خوبی داشته باشه؟
                              بله اوایل ماه آینده انجامش میدم انشالا

دیدگاه

سلام.

یک انتقاد ....

در مورد کابل USB به سریال 4 سیمه. بنده این کابل را خریدم ولی بعدش متوجه شدم که با ویندوز 8 و 8.1 کار نمیکنه. به نظرم نیاز بود که همچین نکته ای داخل صفحه این محصول نوشته شده باشه یا حداقل دیتاشیت ها و درایور های اون را بذارید داخلش.
                                کلا به نظر من اطلاعاتی که از محصولات میذارید اصلا کافی نیست.

در ضمن چند پست پیش (خیلی پست پیش) در مورد پروگرمر های atmel ice گفتم که نسبت به قیمت خیلی امکانات دارند. نظری راجع به این ها ندارید؟توی فروشگاه های ایرانی کلا جایی ندیدم که بفروشند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X