اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقال سرورسایت به سرورهای داخلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انتقال سرورسایت به سرورهای داخلی

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
    دوستان متاسفانه مشکل ناخواسته ای برای سرور فروشگاه پیش اومده.
    در بدترین موقع متاسفانه سرور مشکل سخت افزاری پیدا کرد و باید منتظر تعمیرات باشیم.
    واقعا از همه پوزش میخوام و امیدوارم هرچه سریعتر مشکل رو حل کنیم.
    انشا... فروشگاه زودتر راه بیفته..... انگار آخرین سبد خریدم قسمت نیست بسته بشه
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
    مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس مومنی نمایش پست ها
      سلام نه مشکلی نداره سرعتش خوبه تازه امروز وب سایتو اوکی کردم یکم طول میکشه بعضی چیزا مچ شه لطفا این موردم در نظر بگیرید که در کل ایران 5 درصد اینترنت وصله و اگر در این وضعیت ما تونستیم وب سایت ها رو در همین حد عالی بالا بیاریم خیلی شاهکار کردیم الان با این وضعیت اینترنته حاکم بر کشور شما حتی سایت های که بر بستر اینترانت ملی که هستن اونا رو هم نمیتونی راحت باز کنی ولی تنظیماتی که ما انجام دادیم 24 ساعت طول میکشه تا جا بی افته پس نگران نباشید اگر کندی هم هست مقطعی میباشد و بمرور حل خواهد شد هر چند سرعت سایت ها چه فروشگاه چه انجمن با این وضعیت اینترنت کشور مورد رضایت بخشه زیاد به گزارشات 20:80 که همه چی رو گل و بلبل نشون میدن توجه نکنید وضعیت اینترنت کشور خیلی خرابه موفق باشید.
      حق با شماست.در این مدت قطعی اینترنت حتی سایت اپارات هم افتضاح بود..بهرحال کار خوبی میکنید که از سرورهای داحلی استفاده نمیکنید.اگه قراره اینترنت قطع باشه پس بهتره کلا قطع باشه.استفاده از سرور داخلی یجورایی این سیستم مزخرف اینترنت داخلی رو توسعه میده و وضعیت رو برای قطع اینترنت بینالمللی راحت تر میکنه وبرا بعضیا این توهم رو بوجود میاره که اینترنت داخلی گستردست ...
      فقط یک مطلب برام مبهم کوند.اگه اینترنت بینالمللی قطع باشه مشابه چنین وضعیتی ک پیش امد ایا میشه به سرورهای خارج کشور وصل شد؟
      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ویرا نمایش پست ها
        حق با شماست.در این مدت قطعی اینترنت حتی سایت اپارات هم افتضاح بود..بهرحال کار خوبی میکنید که از سرورهای داحلی استفاده نمیکنید.اگه قراره اینترنت قطع باشه پس بهتره کلا قطع باشه.استفاده از سرور داخلی یجورایی این سیستم مزخرف اینترنت داخلی رو توسعه میده و وضعیت رو برای قطع اینترنت بینالمللی راحت تر میکنه وبرا بعضیا این توهم رو بوجود میاره که اینترنت داخلی گستردست ...
        فقط یک مطلب برام مبهم کوند.اگه اینترنت بینالمللی قطع باشه مشابه چنین وضعیتی ک پیش امد ایا میشه به سرورهای خارج کشور وصل شد؟
        با تشکر
        سلام ممنون از اظهار نظر خوب شما بله الان سرور های eca تو خارجه و اگر اینترنت باز قطع بشه eca در دسترس خواهد بود eca زمانی که اینترنت بین اللملی قطع بود بعد 4 روز در دسترس قرار گرفت این قطعی بی سابقه اینترنت یجورایی همه وبمستران رو غافل گیر کرد ولی مجموعه eca همیشه در تلاش بوده تا رضایت کاربرانشو حفظ کنه بنده تمام سعیمو میکنم تا وضعیت سرور های eca و در وضعیت Stable نگه دارم انشالله اگر خدا بخاد همچنان روی سرور های خارجمون خواهیم ماند و از اینترنت بین اللملی حمایت خواهیم کرد موفق باشید .

دیدگاه

سلام ممنون از اظهار نظر خوب شما بله الان سرور های eca تو خارجه و اگر اینترنت باز قطع بشه eca در دسترس خواهد بود eca زمانی که اینترنت بین اللملی قطع بود بعد 4 روز در دسترس قرار گرفت این قطعی بی سابقه اینترنت یجورایی همه وبمستران رو غافل گیر کرد ولی مجموعه eca همیشه در تلاش بوده تا رضایت کاربرانشو حفظ کنه بنده تمام سعیمو میکنم تا وضعیت سرور های eca و در وضعیت Stable نگه دارم انشالله اگر خدا بخاد همچنان روی سرور های خارجمون خواهیم ماند و از اینترنت بین اللملی حمایت خواهیم کرد موفق باشید .

سلام
          علت افت شدید سرعت سایت چی میتونه باشه ؟ کش مرور گر و هیستوری و .... هم خالی کردم و با 3 تا سیستم مختلف تست کردم یه وقتایی سایت کلا از دسترس خارج میشه
          اما اینترنت وصله و به سایت های بین الملل دیگه میره
          چیکارش میشه کرد ؟؟؟ ویندوز xp sp3 هستش با مرور گر کروم و فایر فاکس تست کردم و بایه دستگاه اندروید و یه لپ تاپ

دیدگاه

سلام استاد مومنی عزیز... با تشکر از زحماتان بی وقفه تان برای بالا نگاه داشتن سایت.....
            استا سوالی داشتم..... هر چند دفعه یک بار وقتی سایت را باز میکنم ....
            پیغام زیر در مرورگرم پدیدار می شود....
            دلیل این مشکل چیست؟ به چه صورت میتوان آن را رفع کرد...؟؟؟؟

مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
            _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
              سلام استاد مومنی عزیز... با تشکر از زحماتان بی وقفه تان برای بالا نگاه داشتن سایت.....
              استا سوالی داشتم..... هر چند دفعه یک بار وقتی سایت را باز میکنم ....
              پیغام زیر در مرورگرم پدیدار می شود....
              دلیل این مشکل چیست؟ به چه صورت میتوان آن را رفع کرد...؟؟؟؟

سلام یک سری اقدامات انجام شد اگر مجددا با این خطا مواجه شدید مراتب و اطلاع بدید تو پ.خ

دیدگاه

سلام
                همش همین پیام را می دهد
                الان از بستر خارجی دارید استفاده می کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید حمید نمایش پست ها
                  سلام
                  همش همین پیام را می دهد
                  الان از بستر خارجی دارید استفاده می کنید؟
                  مجددا دوباره تست کنید

دیدگاه

مجددا دوباره تست کنید
                    سلام
                    بعضی اوقات سرور های سایت قطع میشن
                    سایت لود نمیشه
                    چیکارش میشه کرد؟

دیدگاه

دوستان تغییراتی دادیم.
                      یکم زمان بدید تا پایدارتر از همیشه در خدمتتون باشیم. فروشگاه کامل پایدار هست شکر انجمن هم به زودی بهتر خواهد شد.

دیدگاه

خوب خدارو شکر سرور سایت مدتیست که برگشته به حالت اول خودش و دیگر مشکل ندارد....
                        تجربه تلخی بود که با شیرینی به پایان رسید...حق با مهندس مومنی بود و نباید همگام با طرح سرور
                        ملی پیش رفت و راه را برای ملی شدن اینترنت هموار ساخت.... باز از مهندس مومنی برای تلاششان
                        در آن دوره زمانی که سایت را بالا نگه داشتند .... تشکر میکنم....

دیدگاه

یک از مشکلات سرور های داخلی بحث دسترسی ربات های گوگل به سایت هاست که خیلی از مواقع مشکلاتی ایجاد می کنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X