اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

شک نکنید پیچش امسال الکترونیکههههه... و من چقدر مشعوف میشم نتونه کسی این درسو خوب بزنه :twisted:
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشته جعفری
      شک نکنید پیچش امسال الکترونیکههههه... و من چقدر مشعوف میشم نتونه کسی این درسو خوب بزنه :twisted:
      ای بابا، خانم جعفری، چرا آخه؟؟؟؟ :cry2: :cry2:
      دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام من اگه خدا بخواد سال دیگه کنکورارشد دارم فعلا طبق برنامه ریزی برای منابع الکترونیک و مدار نیاز به راراهنمایی دارم
        لازمه بگم تو این به اصطلاح دانشگاه ما چیز خیلی خاصی یاد نگرفتیم اما خودم تقریبادر حد متوسطی با مباحثشو ن آشنایی دارم مثلا مدار رو در حد کتاب هیت و الکترونیک رو در حد کتاب شفیع آشنایی دارم یعنی مطالب کلیشون رو آشنایی دارم
        حالا به نظرتون برای مدار و الکترونیک از کجا شروع کنم ؟ به نظرم خودم اول بهتره کتاب هیت یا جبه دار رو کامل بخونم و بعد سراغ کتابهای تستی نکته ای برم مثل پارسه یا نه وختم رو از اول برای پارسه بزارم
        2- برای الکترونیک نظرتون چیه ؟
        3- من کارشناسی الکترونیک میخونم ولی میخوام اگه خدا بخواد ارشد رو کنترل انتخاب کنم ، نظرتون چیه ؟
        ممنون :rolleyes:
        زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
          ای بابا، خانم جعفری، چرا آخه؟؟؟؟ :cry2: :cry2:
          اخه من فقط با الکترونیک مشکل دارم :sad: و بقیه درسها وضعم خوبه... اصلا این درس حالمو بد میکنه....اگه همه بد بزنن خیلی ضرر نمیکنم و به خاطر الک بیچاره نمیشم.
          فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمود حسینی دیزگاه
            سلام من اگه خدا بخواد سال دیگه کنکورارشد دارم فعلا طبق برنامه ریزی برای منابع الکترونیک و مدار نیاز به راراهنمایی دارم
            لازمه بگم تو این به اصطلاح دانشگاه ما چیز خیلی خاصی یاد نگرفتیم اما خودم تقریبادر حد متوسطی با مباحثشو ن آشنایی دارم مثلا مدار رو در حد کتاب هیت و الکترونیک رو در حد کتاب شفیع آشنایی دارم یعنی مطالب کلیشون رو آشنایی دارم
            حالا به نظرتون برای مدار و الکترونیک از کجا شروع کنم ؟ به نظرم خودم اول بهتره کتاب هیت یا جبه دار رو کامل بخونم و بعد سراغ کتابهای تستی نکته ای برم مثل پارسه یا نه وختم رو از اول برای پارسه بزارم
            3- من کارشناسی الکترونیک میخونم ولی میخوام اگه خدا بخواد ارشد رو کنترل انتخاب کنم ، نظرتون چیه ؟
            سلام

پیشنهاد من اینه که مدار رو پارسه رو بخونید به جای دوباره خوانیه هیت یا جبه دار اما از اونجایی که الکترونیک کتاب خوبی پیدا نمیشه و شما الان فرصت کافی دارید بهتره همون کتاب نشلسکی و میرعشقی رو بخونید و مسائل رهیافت رو حل کنید.

موفق باشید

دیدگاه

پیشنهاد من برای مدار کتاب پوران پژوهشه. پارسه بیشتر مثال ها رو تستی حل میکنه، اما کتاب پوران پژوهش تشریحی و مفهومی تر درس داده.
              دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

یه سوال....

کسی نمیدونه ثبت نام ازاد کی هست؟

دیدگاه

سلام - امیدوارم خوب درس خونده باشی - رو این سوال گیر کردم گفتم بیارم شاید یکی بلد بود ؟
                  به دادم برسین - اینم عکسش

دیدگاه

ممنون آقای پورآزاد از راهنماییتون.من میرم نگاه میکنم چه کتابایی دارم آخه بعضیها رو شک دارم داشته باشم مثل ریاضی پارسه،نصیر ندارم لینکی داره واسه دانلود؟
                    کنترل خطی هم ندارم ولی اوگاتا بده؟به همراه تستهای سالهای پیش؟
                    جانم به فدای ائمه اطهار
                    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                      ممنون آقای پورآزاد از راهنماییتون.من میرم نگاه میکنم چه کتابایی دارم آخه بعضیها رو شک دارم داشته باشم مثل ریاضی پارسه،نصیر ندارم لینکی داره واسه دانلود؟
                      کنترل خطی هم ندارم ولی اوگاتا بده؟به همراه تستهای سالهای پیش؟
                      خواهش می کنم.
                      در مورد ریاضی مهندسی این دوتا یکم کم پیدا میشن، چون نصیر و پارسه کتاباشون بیرون نیست. البته اون جزوه پارسه هم که گفتم مال قدیمشه، الان عوض شده و کتاب ریاضی مهندسی جدید پارسه یکی از افتضاح ترین کتابهاییه که وجود داره. اما پوران پژوهش هم خوبه. من که خودم الان فقط از رو پوران می خونم.

اما کنترل به نظرم بهتره به جای کتاب مرجع، کتابای کنکوری رو بخونید، که یکم تست در حین درس حل کنید تا موضوع بیاد دستت، حل تشریحی یه کم طولانی و بی فایدس برای کنترل.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahemorad
                        سلام - امیدوارم خوب درس خونده باشی - رو این سوال گیر کردم گفتم بیارم شاید یکی بلد بود ؟
                        سلام عزیز.تستای پارامتری یه مقدار زمانبره اگه مقادیر معلوم بود راحتتر حل میشد.
                        این راه حل منه.شاید راههای سریعتری هم باشه.
                        vo=gm vgs2 Rds/2
                        vo=vgs2 +vgs3
                        vgs2/ Rds/2+gm vgs1=gm vgs3
                        vi=vgs1
                        فکر کنم همینا رو دنبال کنی به جواب برسی.اگه دوستان راه حل سریعتری دارن بگن تا ماهم استفاده کنیم.

دیدگاه

سلام ممنون از راهنماییا
                          برای مدار پوران پژوهش رو انتخاب کردم ، مولفش رو هم یکی از دوستان آشنایی داشت به شدت تایید میکردن
                          فقط هنوز برای الکترونیک مرددم : (
                          میرعشقی ؟
                          زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

سلام ممنون از راهنماییا
                            برای مدار پوران پژوهش رو انتخاب کردم ، مولفش رو هم یکی از دوستان آشنایی داشت به شدت تایید میکردن
                            فقط هنوز برای الکترونیک مرددم : (
                            میرعشقی ؟
                            مدار نویسندش کارو زرگره. کارش درسته.

برای الکترونیک کتاب خوب نداریم. بهتره زیاد فکر نکنی راجع بهش. به نظرم یه کتاب کنکوری (مثلاً پوران پژوهش) بخر و کارت رو شروع کن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahemorad
                              fekr konam bayad moghavemate drain Q1 ra hsab bo****m bad dar gm zarb konam
                              moghavemate drain ham az movazi rds Q2 ba moghavemate didishode az ayne jaryane bala bedast miad ke age eshtebah nakonam mishe rds
                              yani bahre mishe gm.rds/2

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد

در مورد ریاضی مهندسی این دوتا یکم کم پیدا میشن، چون نصیر و پارسه کتاباشون بیرون نیست. البته اون جزوه پارسه هم که گفتم مال قدیمشه، الان عوض شده و کتاب ریاضی مهندسی جدید پارسه یکی از افتضاح ترین کتابهاییه که وجود داره. اما پوران پژوهش هم خوبه. من که خودم الان فقط از رو پوران می خونم.
                                اwink:
                                من ریاضی رو از این کتاب می خونم.کتاب کامل وخوبی .
                                پوران پژوهش ماله حاجی جمشیدی رو میگین؟
                                من اونم دارم ولی ماله پارسه رو می خونم.
                                دنيا دو روز است:
                                يك روز با تو و يك روز عليه تو
                                روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X