اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بنداز

نوشته اصلی توسط باب اسفنجی
    سلام دوستان
    واسه ریاضی مهندسی چه کتابی خوبه
    من توی انتخاب کتاب مومن زاده و کریمی موندم!!!
    البته یه کتاب کریمی رو داشتم چون توش خیلی اشتباه داشت همون اولش خسته شدم
    الان دیدم که کریمی کتابش رو 2 جلدی کرده و با ویرایش جدید
    کسبی این دو کتاب رو مطالعه کرده ؟؟
    پیشنهاد شما چیه
    سلام.
    دوست من همونطور که جناب مدیر اشاره کردن، کتابهای ریاضیات پارسه از سری کتابهای خوبی هستند که واقعا جواب پس دادن، من جمله کتاب ریاضیات مهندسی دکتر محمد صادق معتقدی (انتشارات پارسه) که به واقع کتاب خوبیه، من بسیار دیدم که دوستان نتایج مثبتی از این کتاب گرفتند، علاوه بر اون کتاب های معادلات و ریاضی مهندسی مهندس کریمی هم واقعا کتاب های خوبین، مطمئن باشید که ایرادات احتمالی کتاب ایشون -که مطمئنا از ضعف سواد ایشون نیست- تو ویرایش جدید اصلاح شده، من به عینه دیدم دوستی بعد از دوری زیاد از درس ریاضی مهندسی تونست برای آزمون دکترا نتیجه خوبی برای این درس با استفاده از این کتاب رقم بزنه.
    البته دوست من همه چی نسبیه و بسیار وابسته ست به پایه شما و همینطور مبحث های مختلف برای هر درس.
    مثلا تو همین ریاضی مهندسی -البته به نظر بنده- مباحث موج و گرما و لاپلاس و پواسن و غیره، در کتاب درس عبدالله شیدفر به خوبی گفته شده و دید خوبی برای حل مسائل مرتبط با اون میده، هر چند اسم ایشون کمتر برای مسائلی نظیر کنکور شنیده میشه.
    یا مثلا قضیه حساب مانده ها رو فرزین حاجی جمشیدی -توی کتاب درس نه تستشون- خیلی خوب پوشش دادن...

منتها باز هم در حالت کلی میشه گفت که کتاب مهندس کریمی تمام مباحث رو راضی کننده و مناسب پوشش داده و بیشتر توصیه میشه- البته حمل بر جسارت به سایر اساتید نشه، عرض کردم در حالت کلی-

موفق باشید
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

برای منابع و اطلاعات رشته یه سر به سایت www.3gaam.com بزنید کمکتون میکنه کارنامه هارو هم گذاشته....برای برنامه ریزی هم میتونید ازش کمک بگیرید خودتون همه چیزشو تنظیم میکنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X