اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

نوشته اصلی توسط sangesaria
    من ریاضی رو از این کتاب می خونم.کتاب کامل وخوبی .
    پوران پژوهش ماله حاجی جمشیدی رو میگین؟
    من اونم دارم ولی ماله پارسه رو می خونم.
    البته باید حرفم رو یه خورده اصلاح کنم. منظور من از کتاب پارسه، اونی بود که پارسال دادن. یه کتاب بنفش کوچیک بود، که به درد نمی خورد. امسال مثکه کتاباش متحول شده. شاید امسال خوب شده باشه.

شما مال امسال رو دارید؟

آره، پوران پژوهش کتابش ماله حاجی جمشیدیه. به نظر من که نکته ای رو نگفته نذاشته. تستم زیاد داره.
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
      البته باید حرفم رو یه خورده اصلاح کنم. منظور من از کتاب پارسه، اونی بود که پارسال دادن. یه کتاب بنفش کوچیک بود، که به درد نمی خورد. امسال مثکه کتاباش متحول شده. شاید امسال خوب شده باشه.

شما مال امسال رو دارید؟

آره، پوران پژوهش کتابش ماله حاجی جمشیدیه. به نظر من که نکته ای رو نگفته نذاشته. تستم زیاد داره.
      منم تعجب کردم که شما این حرف رو زدید!!!!
      کتاب امسال یه کتاب کت و کلفته که خیلی کامله (ماله معتقدی)
      معادلات هم همینطور !!!!
      کلا تو کتابای پارسه من کتاب ضعیفی ندیدم. همون کنترل هم نسبت به آریاز نکته ای تره،فقط تست نداره.
      باز دوباره صحبتام داره طولانی میشه :angry: :angry: :angry:
      شما پارسال توپارسه چند می شدید؟
      من 300،400 قدرت میشم که اصلا راضی نیستم.فکر کنم تو کنکور 2000 هم نشم.
      دنيا دو روز است:
      يك روز با تو و يك روز عليه تو
      روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.

دیدگاه

والا من کتابای امسالش رو ندارم. من همون پارسال که می رفتم کنکور می خوندم گاهی اوقات کنترل رو از روی پارسه هم می خوندم، که گفتم بیشتر به درد مرور می خورد. البته اگه امسال عوضش نکرده باشن :redface:

منم رتبم تو همین مایه ها بود. یه سری شدم 500، اما بیشتریا تو همین مایه های 400، 500 بود. البته الان باید اعتراف کنم که پارسال من خیلی از درسا رو نمی فهمیدم. اما امسال خیلی شرایط بهتر از قبل شده.

شما هم اگه همین جوری بتونی خودت رو حفظ کنی تو کنکور خوب میشی. نمی گم 300 اما زیر 700 میاری.

راستی چرا شما انقدر عصبانی هستی؟؟ oo:
        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
          والا من کتابای امسالش رو ندارم. من همون پارسال که می رفتم کنکور می خوندم گاهی اوقات کنترل رو از روی پارسه هم می خوندم، که گفتم بیشتر به درد مرور می خورد. البته اگه امسال عوضش نکرده باشن :redface:

منم رتبم تو همین مایه ها بود. یه سری شدم 500، اما بیشتریا تو همین مایه های 400، 500 بود. البته الان باید اعتراف کنم که پارسال من خیلی از درسا رو نمی فهمیدم. اما امسال خیلی شرایط بهتر از قبل شده.

شما هم اگه همین جوری بتونی خودت رو حفظ کنی تو کنکور خوب میشی. نمی گم 300 اما زیر 700 میاری.

راستی چرا شما انقدر عصبانی هستی؟؟ oo:
          700 به دردم نمی خوره من یه رتبه ای بین 100 تا 200 میخام که حداقلش شبانه سیستم شریف قبول شم.
          ساعت مطالعه ام کمه .
          بیشتر از 6 ساعت نمی تونم. :angry:
          ولی هنوز امید دارم
          دنيا دو روز است:
          يك روز با تو و يك روز عليه تو
          روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.

دیدگاه

بچه ها الان جایی هست که من کنکور ازمایشی دوتای اخرش شرکت کنم ؟ پارسه یا اکسین یا ... ؟

یعنی میخام بدونم زمان ثبت نام و هزینه ایناش چه جوریه
            موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
            (اديسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_eca
              بچه ها الان جایی هست که من کنکور ازمایشی دوتای اخرش شرکت کنم ؟ پارسه یا اکسین یا ... ؟

سنجش 2تا جامعش رو هنوز ثبت نام میکنه (sanjeshserv). بقیه موسسات رو نمی دونم.
              HELLO WORLD

دیدگاه

سلام.برای کنکور آزمایشی حتما سنجش رو ثبت نام کن .2تا جامع اش مونده که در 17 دی و 1بهمن ساعت 2تا7بعدازظهر برگزار میشه.برای ثبت نام هم میتونی از طریق sanjeshserv.com ثبت نام کنی و هم میتونی حضوری به ادرس زیر مراجعه منی و مبلغ رو همونجا نقدی بهشون بدی.قیمتش هم 45 هزار تومان
                خیابان میرزای شیرازی نرسیده به پمپ بنزین کوچه نجات کی(نبش کوچه یک میوه فروشی بزرگه) روبروی کلانتری
                موفق باشی

دیدگاه

در مورد ریاضی مهندسی و معادلات من توصیه اکید میکنم حتما از کتابهای مهندس کریمی(نصیر)استفاده کنید
                  بر خلاف حجیم بودنش انقدر روان و ساده گفته که از خوندن این دو درس لذت می برید
                  من تابستون جزوه های دکتر معتقدی رو گرفتم ولی اصلا نتونستم باهاشون ارتباط خوبی برقرار کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m_fa
                    سلام.برای کنکور آزمایشی حتما سنجش رو ثبت نام کن .2تا جامع اش مونده که در 17 دی و 1بهمن ساعت 2تا7بعدازظهر برگزار میشه.برای ثبت نام هم میتونی از طریق sanjeshserv.com ثبت نام کنی و هم میتونی حضوری به ادرس زیر مراجعه منی و مبلغ رو همونجا نقدی بهشون بدی.قیمتش هم 45 هزار تومان
                    خیابان میرزای شیرازی نرسیده به پمپ بنزین کوچه نجات کی(نبش کوچه یک میوه فروشی بزرگه) روبروی کلانتری
                    موفق باشی
                    ولی هزینه رو که میخام از طریق اینترنتی پرداخت کنم میزنه 55 تومن که ! مطئنی 45 تومن هست ؟

اون دوتا ازمون قبلی تعاونی سنجش رو کسی داده تا حالا ؟ اصلا به درد بخور هست ؟
                    موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
                    (اديسون)

دیدگاه

ولی هزینه رو که میخام از طریق اینترنتی پرداخت کنم میزنه 55 تومن که ! مطئنی 45 تومن هست ؟

من دوتای قبلی رو دادم...سوالاش بد نیست. در کل مثل کنکور هیچ حساب و کتابی رو سوالاش نیست.یه درس خیلی اسون و یه درس سخت!!!

بزرگترین عیبش زمان بندیش هست که از 2 تا 7 همه درسها رو باید امتحان داد.دفترچه اخر کلا انرژی واسه جواب دادنش نیست!
                      فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

پارسه امسال دو تا آزمون جامعش را میشه جدا ثبت نام کرد .
                        زمان بندی آزمونش هم بهتره :smile: گرچه سوالاش زیاد استاندارد نیس :sad:

دیدگاه

مطمئنم.تو سایت که این مقدارو زده
                          در مورد ازمون هم به نظر من سوالات هم خوبه هم استاندارد.ضرر نمی کنی

دیدگاه

با سلام می خواستم منم منابعی رو که برای کنکور کارشناسی ارشد برق رو می خونم بگم شاید به دردتون بخوره . البته قبلش بگم که به نظر من منبع خوب منبعی که خلاصه باشه و وقتی آدم از روش می خونه بتونه بفهمه و بعدش وقتی می ره تستاش رو بزنه که ماله کنکوره به تناقض نرسه یعنی مثل کتاب الکترونیک مدرسان شریف نباشه که حل سوالاتش به اونچی که درس داده فرق داره .
                            برای ریاضیات ( معادلات دیفرانسیل ، ریاضیات مهندسی ، آمار و احتمال ) : پارسه .
                            برای مدار : پارسه .
                            برای کنترل : پارسه و آریاز رو دارم ولی پارسه که خیلی خلاصه است و بدرد نمی خوره کتاب آریاز هم اونقدر مفصله که به درد دانشجو می خوره که بخواد تو طول ترم بخونه . هنوز کتاب خوبی براش ندیدم .
                            برای تجزیه و تحلیل : فقط پارسه رو دارم . توضیحاتش رو خوب داده ولی به تنهایی برام کافی نیست . پس باید بگم که هنوز کتاب خوبی براش ندیدم.
                            برای الکترونیک : پنج تا کتاب الک 1 پوران پژوهش ، پارسه ، مدرسان شریف ، آشینا و راهیان ارشد رو دیدم و بر خلاف کسایی که می گن کتاب خوبی برای الکترونیک نداریم باید بگم که کتاب راهیان ارشد کتاب عالی ای است.
                            الکترومغناطیس و زبان رو کلا هنوز نگاه نکردم .
                            کلا یه توصیه هم می کنم سراغ منابع نرید چرا که شما برای یه ارزشیابی مزخرف به نام کنکور جدا از مسائل احتمالی در روز کنکور ، وقتتون رو هدر داید.
                            " زکات علم آموختن آن است . "

دیدگاه

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد90

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی :

محمدرضا مهرادفر در گفتآ‌وگو با خبرنگار صنفی - آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)...
                              معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز ثبتآ‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در هفته آخر دی ماه ، گفت: این آزمون در روزهای 22 تا 24 اردیبهشت ماه سال90 برگزار میآ‌شود .

وی به ثبتآ‌نام آزمون دکترای تخصصی دانشگاه آزاد در هفته دوم دی ماه اشاره کرد و افزود: این آزمون در طی روزهای 28 و 29 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ایسنا

دیدگاه

[کسی نمیدونه ثبت نام ازاد کی هست؟
                                [/quote]
                                دیدن این لینک خالی از لطف نیست . جواب این سوال اونجاست.......
                                http://daneshvarbook.com/index.php/news/35-iran-law-news/189-1389-09-28-09-00-43
                                :bye
                                كوير هميشه تنهاست ... پس باران باش و بر كوير ببار .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X