اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تیم لینوکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تیم لینوکس

با سلام
    من تو شماتیکش نگاه کردم این ترک از پایه 20 ، AT91SAM9260 میاد و باید تو دو قسمت بره یکی برای پایه 9 سوکت J402 و تو پایه 1 سوکت J400 برای بیزره
    که تو هر دوتاش هم رفته و مسئله نیست
    هرکه خود را یک بار با اشکهایش شستشو دهد تا زنده است پاک و مقدس میماند

دیدگاه

سلام دوستان منم گفتم در وسع خودم یه کمکی کرده باشم
      اگه دوست داشتین بردتون رو بدید آلفا مدار کیفیتش حرف نداره فقط یکم گرون میگیره بازم هر جور مایلید :agree:
      الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FAM
        سلام دوستان منم گفتم در وسع خودم یه کمکی کرده باشم
        اگه دوست داشتین بردتون رو بدید آلفا مدار کیفیتش حرف نداره فقط یکم گرون میگیره بازم هر جور مایلید :agree:
        سلام
        می تونید یه لطفی بکنید ببینید هزینه اش چقدر میشه؟

دیدگاه

سلام مهندس این برد رو اگه دیده باشید رزولوشن این برد 5MIL هست البته یه قسمتهای کوچیکی 5 هست ... باقیش 8 MIL حتما باید بهش بگید که مشکل پیش نیاد ...
          تنها روز زیبای دنیا از ساعت 12 تا 18:30

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nsm

سلام
            می تونید یه لطفی بکنید ببینید هزینه اش چقدر میشه؟
            کار آلفا تمیزه البته گاهی هم خراب می کنه ولی زیاد هم گرون نمیگیره آخرین بار یادمه سانتی 70-80 میزد

دیدگاه

والا نمیدونم ولی تا اون جا که یادمه من یه برد 13*10 داشتم تقریبانم خفن بود از 8-10 میل داشت تا 50 میل 2 تا ازش زدم متالیزم کرد
              بدونه چاپ مارکاژ و سبز گزفت 19 تومن با کیفیت عالی
              فقط یه دفعه دوستم بهش داد زد چون تعدادش بالا بود به جای قلع اندود از یه ماده ی بیکیفیت استفاده کرد البته دوستم میگه
              ولی من 5 یا 6 دفعه بهش کار دادم خوب تحویل داده کارمم نسبتا (خیلی) ریز بود
              بازم هر جور صلاح میدونید :agree:
              الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

دوستان جسارتا اگه میخواین با آلفا مدار کار کنین اول بپرسین دقیقا هزینه کل برد چند میشه چون قیمت میدن بعد میزنن زیرش کیفیتشون فوق العاده س اگه HOT AIR سفارش بدین ولی میگم راجع به قیمت نمیدونم با چه حسابی کار میکنن. یهو میبینین واسه یه برد زپرتی 100 تومن میگیرن.
                واسه من که 30 تومن واسه چاپ سبز و 3 تومن هم جدا واسه سوراخکاری گرفتن. که وقتی حساب میکردم نباید پول بردهای من از 30 تومن بیشتر میشد ولی 100 تومن شد
                It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

خب مهندس اگه جایی رو سراغدارید که چاپ سبز رو ارزون تر از 30 میزنه به ما هم بگید الان فکرمیکنم ارزونترین جا شمس باشه که اونم شابلونهای چاپ سبز رو دونه ای 16 فکر میکنم میگیره قیمتش تو همین حدوده ....

دیدگاه

یک تجربه رو خدمت دوستان عرض می کنم. ما همیشه کارهای حساس رو به ایران مدار می دادیم. چاپ سبز خوبی می زد و دقتش بالا بود.
                    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                    زبانی اند و نانی اند و جانی
                    به نانی نان بده از در برانش
                    محبت کن به یاران زبانی
                    و لیکن یار جانی را به دست آر
                    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی شوری
                      خب مهندس اگه جایی رو سراغدارید که چاپ سبز رو ارزون تر از 30 میزنه به ما هم بگید الان فکرمیکنم ارزونترین جا شمس باشه که اونم شابلونهای چاپ سبز رو دونه ای 16 فکر میکنم میگیره قیمتش تو همین حدوده ....
                      تو شیراز برد نمونه سانتی 32 تومن و چاپ سبز هم هر شابلون 4 تومن

والا چی بگم ای کاش یه تجربه دار داشتیم
                      خوب دوستان تا اینجا که فکر نمی کنم دیگه خیلی از کار pcb مونده باشه هنوز مشکلات زیادی داره؟
                      اگه ممکنه لیست کنین مشکلات رو تا تک تک اولویت بندی کنیم و حل کنیم
                      من یه مدت خیلی کمتر میرسم سر بزنم واقعا معذرت می خوام
                      علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

تو شیراز برد نمونه سانتی 32 تومن و چاپ سبز هم هر شابلون 4 تومن

والا چی بگم ای کاش یه تجربه دار داشتیم
                        خوب دوستان تا اینجا که فکر نمی کنم دیگه خیلی از کار pcb مونده باشه هنوز مشکلات زیادی داره؟
                        اگه ممکنه لیست کنین مشکلات رو تا تک تک اولویت بندی کنیم و حل کنیم
                        من یه مدت خیلی کمتر میرسم سر بزنم واقعا معذرت می خوام
                        [/quote]

مهندس توی شیراز شاید انقلاب نشده هنوز اونجا گوشت و مرغ چه قیمتیه شابلنی 4 هزارتومن؟ ! بابا بدیم شیراز بردامونو ... :nice: :applause:

دیدگاه

نتیجه ای حاصل نشد؟ :sad:

دیدگاه

بنده که چند نمونه rootfs بر مبنای توزیع های دبیان و فدورا پیدا کردم و نصب کردم . rootfs دبیان ش 56 مگابایت و فدوراش حدود 200 مگا بایت حجم دارن و فضای کارت حافظه رو میگیرن . البته این rootfs ها بدون هسته و بوت لودر هستند که هسته رو باید خودمون کامپایل کنیم و بوت لودر رو هم دستی نصب کنیم.
                            نصب نرم افزار در این سیستم ها هم همانند نصب نرم افزار در دبیان یا فدورا هستش. چیزی که هست اینه که به دلیل تفاوت معماری پردازنده های کامپیوتر شخصی i386 با آرم ها متاسفانه نتونستم با chrroot برم داخل rootfs این سیستم آرم ی جدید و توش برنامه نصب کنم و ببینم چطوریه . برای امتحان فقط باید هسته رو کامپایل و بوت لودر نصب بشه . بعد این rootfs رو یه برد واقعی یا تو ماشین مجازی تست بشه.
                            من تا مرحله chrootش رفتم و بقیه اش رو هم استاد انیشتن (فیزیک الکتریسته و مغناطیس) مانع شدند که بعد از دادن میان ترمش که دیروز بود کار رو ادامه میدم ببینم خدا چی می خواد.
                            آقای شوری و nsm عزیز از برد چه خبر؟ اگه مشکلی توش نمی بینید و خواستید برد رو بزنید یه دونه هم واسه من بزنید.

دیدگاه

سلام دوستان

واقعا پروژه دیگه خوابید :cry2:

اصلا پیش نمیره

دوستان من یه جای پیدا کردم که برد میده به چین برامون میزنه من به یه شرکت ایرانی سفارش دادم با چاپ سبز برامون 60 تومن ( :eek: ) در میاد تازه معلوم نیست کیفیت داره یا نه

اگر رو تعداد 10 بدیم مناسب در میاد حالا از دوستان اگر موافق هستند اطلاع بدند تا سریع کار به جای برسونیم

دیدگاه

دوستان هر کس وافقه اعلام کنه
                                تا الان هر کاری که لازم بوده انجام دادیم حالا دیگه تکلیف pcb معلوم شده قطعات رو هم که تیم به توافق رسیدین اقای nsm فرمودند که از نظر قطعه هم مشکلی وجود نداره
                                از الان دیگه وقت طراحی سخت افزار تموم شده و وقتشه که بریم واسه ساخت هر کس می خواد pcb رو بسازه بگه و همه پول ها رو به یه حساب میریزیم + هزینه ارسال تا اقای nsm ارسال کنن

از الان تا 1شنبه شب فرصت دارین همگی

وفقط اقای nsm محبت کنن و هزینه ها رو تماما بنویسن تا دوستان حساب جیبشون رو بکنن
                                من از همین الان اعلام می کنم که من یه pcb میخوام :agree:
                                علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X