اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل وسایل برقی بوسیله تلفن با MT8870

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کنترل وسایل برقی بوسیله تلفن با MT8870

دقیقا
    ایجوری مدارت هم از خط ایزوله میشه
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

سلام
      من اون کارو کردم ولی متاسفانه مدار کلا تعطیل شد
      من رله رو عوض کردم و یک رله مخابراتی گذاشتم مدارم تا حدودی میشه گفت که درست شده
      یعنی با خط خونه درست کار می کنه ولی با موبایل وقتی خط وصل می شه فقط دو تا شماره اول رو می گیره و دیگه تن ها رو نمی گیره :angry:
      behi

دیدگاه

دلیلش لینه که دامنه dtmf ضعیفه

گوشیه موبایل رو بزار رو اسپیکر و send کن و یا اگر نشد با یه گوشیه موبایل دیگه تست کن رو هر دو حالت هم با اسپیکر و هم بدون اسپیکر

ولی در کل بهترین حالت اینه که دقیقا خود مدار mt8870 چیزی که تو دیتا شیت کشیده رو ببندی و یه دیود و مقاومت 100 کیلو قبلش پول داوون کنی
        مال من که مثل بنز کار می کنه
        علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

ممنون آقای امید حبیبی
          behi

دیدگاه

خواهش میکنم .ادامه بدین هر مشکل دیگه ای بود تا جایی که بتونم در خدوت دوستانم هستم
            علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اٌمید حبیبی
              خواهش میکنم .ادامه بدین هر مشکل دیگه ای بود تا جایی که بتونم در خدوت دوستانم هستم
              سلام خدمت تمام دوستان
              نمیدونم شاید این تاپیک دیگه قدیمی شده باشه ولی من تازه شروع به انجام این پروژه کردم . الان یه مشکل عجیب غریب دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
              من مدار MT8870 رو بستم و نتیجه هم گرفتم ولی نمیدونم چرا بعضی از شماره ها رو عمل نمیکنه مثلا 2 و 6 ولی تمام دکمه هایی رو که جواب میده درست جواب میده . به نظرتون علتش چیه؟

دیدگاه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin-kh
                  سلام خدمت تمام دوستان
                  نمیدونم شاید این تاپیک دیگه قدیمی شده باشه ولی من تازه شروع به انجام این پروژه کردم . الان یه مشکل عجیب غریب دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
                  من مدار MT8870 رو بستم و نتیجه هم گرفتم ولی نمیدونم چرا بعضی از شماره ها رو عمل نمیکنه مثلا 2 و 6 ولی تمام دکمه هایی رو که جواب میده درست جواب میده . به نظرتون علتش چیه؟
                  سلام
                  دوست عزیز شاید از آی سی باشه. فکر کنم آی سی رو عوض کنید مشکلش حل بشه ولی بازم تست کنید ضرر نداره و...
                  موفق باشید

دیدگاه

شاید بدردتون بخوره
                    ممکنه کریستال 3.579545 آی سی mt8870 خراب باشه( خطا داشته باشه ) یا اینکه دامنه سیگنال اعمالی به آی سی میزان نباشه مقاومت ورودی 100 کیلو رو بایه مقاومت متغیر 100 کیلو سری با مقومت 10 کیلو عوض کنین و مقدارشو برای رسیدن به نتیجه مطلوب تنظیم کنین

دیدگاه

سلام
                      تو مدار شما یه چوک هست که برای ایزولاسیون استفاده شده، آیا میشه این چوک رو حذف کرد؟
                      تو مدار آقای نحوی
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php/t...70.html#msg170
                      اصلا چوکی دیده نمیشه ولی صوت از طریق یک ترانزیستور روی خط سوار شده.
                      در صورت امکان توضیح بدین اگر بخوام چوک رو حذف کنم باید چه تمهیداتی رو در نظر بگیرم که مدارم دچار مشکل نشه

البته من تو اینترنت گشتم یه مدار ساده پیدا کردم، ببینین این مدار از نظر اصولی کار میکنه؟

لطفا راهنماییم کنین که برای اشغال کردن خط تلفن یه مقاومت 300 اهم نیم وات کافیه؟ یا باید حتما ترانزیستور و زنر 12ولت استفاده بشه؟ مثل عکس زیر

ممنون از راهنماییتون
                      http://imenbazar.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X