اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی LCD N96 با bascom بصورت 8 بیتی(شماتیک جدید1395/1/26 و PROTEUS)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی LCD N96 با bascom بصورت 8 بیتی و 100% عملی(تست شده)

نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani
    خب این مگه چی میگه؟
    چرا تهش رو پاک میکنی

[glow=red,2,300] این ماژول برای عملکرد 16 بیتی طراحی شده[/glow] و تغییر مود عملکرد بر عهده کاربر خواهد بود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
      چرا تهش رو پاک میکنی

[glow=red,2,300] این ماژول برای عملکرد 16 بیتی طراحی شده[/glow] و تغییر مود عملکرد بر عهده کاربر خواهد بود.
      چون که جمله تموم شده بود!!...ینی چی بالاخره میشه 8 بیتش کرد یا نه؟...
      حرف من اینه که این متنی که توی توضیحات السیدی توی پیج فروشگاه هست واسه یه مدل السیدی که میشه 8 بیتش کرد(با دستکاری خودمون) موجود بوده و حالا که السیدی عوض شده و نمیشه 8 بیتش کرد بازم همون توضیحات قبلیه!
      السیدی که من گرفتم میشد جامپرش رو ورداری و مودش رو با IM0 تعیین کنی ولی اینی که این دوستمون خریدن نمیشه!پس چرا همون توضیحات السیدی که من داشتم روی این یکی السیدی نوشته شده؟؟؟؟؟؟
      تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani

جالبه که نوشته بسته بندی طوریه که در برابر ضربه مقاومه و از این حرفا
        وقتی به دست من رسید تو ی نایلون بود که اونم ملوم نیس ب چی گیر کرده بود (یه شی تیز بوده) نایلونو پاره کرده بود ، محافظ نایلونی روی تاچ رو هم پاره کرده بود یه خش هم انداخته بود روی تاچ!
        طبق معمول انتقاد هم کنی هیچ کس جواب نمیده!!!
        سلام
        چیی؟
        نایلووون؟؟؟؟؟؟
        من پارسال یا پیارسال خریدم تو یه جعبه پاکت بود (همون جعبه ای که برا هدر بردشون میزارن، پر از پلاستیک و روزنامه ی موچاله شده!) یبار با بی توجهی بنده فلت السیدی پاره شد ! :mrgreen: (میخاستم از برد خارجش کنم یکم لحیم چسبیده بود من کشیدمش فلت جر خورد! :eek
        یکی دیگه خریدم ، ایندفه تو یه ابر پلاستیکی گزاشته بودن!!!(یه چیزی مثل ینولیت منتها ضعیفتر)
        بازم خراب شد ! :angry: (دست خرابکار من... :mrgreen
        ایندفه خود السیدی با تاچش رو بدون ماژول خریدم لحیم کردمش رو برد ماژول قبلی ها ، تاچش از زیر خش داره!!!! موقع جا زدن تاچ ، تاچ خط داشته زیرش بعد چسبوندن!! (بسته بندیشم هنوز پلاستیک...)
        خب حالا هم به شما نایلون دادن!
        دفه بعد حتما تو کاغذ کادو بسته بندی میکنن =)) :-))
        1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
        من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
        !Electronic On! Programming On
        هوشمندانه سوال بپرسیم!
        http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

متاسفانه نمیدونم چرا ب جای اینکه فروم به این بزرگی یه مسئولی پیدا بشه فیدبک بگیره از کاربرا کلا ولش کردن به امون خدا....!!! :question: :question: :question:

www.intelart.ir

دیدگاه

با سلام
            به نظرم این انجمن نه در بحث علمی موفق بوده نه در بخش کسب درامد چون یک فروشگاه داره که فقط یک سری ماژول داره که شاید به کار کسی نمیاد قطعاتیم که داره اصلا کامل نیست ،با این مشکل lcd که برام پیش امد دیگه به هیچکدامش اعتماد ندارم،همه میدونن که از این lcd هم 16بیتی وهم 8بیتی استفاده کرد و بیشتر از 8بیتی میشه استفاده کرد چون 16 بیتی پایه هاش زیاده،فروشگاه میتونست هم 8 بیتی هم 16 بیتی از این lcd آماده داشته باشه
            به هر حال من که سر این lcdگیر افتادم

دیدگاه

فروگاه های دیگه اسمشونو نمیارم ولی حتی وزن و ابعاد همه چی رو مینویسن حتی شما یه تریستور بخای بخری وزن و ابعادشو نوشته لینک به دیتاشیت زده حتی ترانزیستورای ساده رو هم لینک زده....از یه تعداد به بالا خودش اتومات واست تخفیف حساب میکنه و کلی چیزای دیگه....بسته بندیشون هم که خیلی بهتره
              من نمیدونم اینجوری مگه خودشون ضرر نمیکنن؟یادمه یه بار تو خریدم یه سیم لحیم 250 گرمی SMD خریدم...اومد واسم باز کردم دیدم شکسته سیم لحیم هم ول شده تو پاکت زنگ زدم بهشون که اینجوری شده و دو سه تا دیگه از قطعاتم هم شکسته گفتن دوباره پستش کن واسمون پست کردم و دوباره بازم فرستادن...دستشون درد نکنه ولی بازم با همون بسته بندی قبلی...خب حداقل یکم روزنامه بپیچن دور قطعات..اینجوری کلی ضرر میدن بخدا....
              یه بار به جای 2متر کابل شیلد دو تا کابل تبدیل USB به سریال واسم فرستاده بودن...خب کلی ضرر میکنن باز دوباره فرستادمش واسشون....

www.intelart.ir

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی LCD N96 با bascom بصورت 8 بیتی و 100% عملی(تس

نوشته اصلی توسط زوار
                با سلام
                به نظرم این انجمن نه در بحث علمی موفق بوده نه در بخش کسب درامد چون یک فروشگاه داره که فقط یک سری ماژول داره که شاید به کار کسی نمیاد قطعاتیم که داره اصلا کامل نیست ،با این مشکل lcd که برام پیش امد دیگه به هیچکدامش اعتماد ندارم،همه میدونن که از این lcd هم 16بیتی وهم 8بیتی استفاده کرد و بیشتر از 8بیتی میشه استفاده کرد چون 16 بیتی پایه هاش زیاده،فروشگاه میتونست هم 8 بیتی هم 16 بیتی از این lcd آماده داشته باشه
                به هر حال من که سر این lcdگیر افتادم
                قدیما انجمن دورانی طلایی داشت :redface: (پر از افرادی که میخاستن علمشان را به اشتراک بگزارند!)
                حیف که اکثرشون رفتن (دلیل داره ، طرف پروژه اش گیر کرده ایشون کمکش میکنه ، بعد طرف میان قطعشونو میسوزونن بعد انجمن و پیام خصوصی را فوش کاری میکنن دری وری میگن و... :sad: اساتید هم ناراحت میشن و میرن!)
                انجمن هم که اعضای فعالشو از دست بده ، سقوط میکنه...
                (دنیای مجازی ... فرهنگ این دنیای کوچیک هم نداریم... :sad: همش فحش... )
                -------
                فروشگاه ، فرق میکنه...
                ماژول هاش که خوب بوده تا اونجا که میدونم
                اکثر فروشگاه ها کامل نیستن

1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                !Electronic On! Programming On
                هوشمندانه سوال بپرسیم!
                http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

منم lcd تو مد 8 بیت می خواستم. چند بار زنگ زدم گفتن میل بزن تا جواب بدیم. میل زدم میگم دارین؟ میگن ما فقط تو مد 16 بیت تست میکنیم. به نظر من اگه 8 بیت هم می آوردن ضرر نمی کردن.
                  البته کلا تو ایران هیچی پیدا نمیشه و باید واسه همین چند تا جنس هم که پیدا میشه کلی تشکر کرد. چی کار کنیم آخه ما جهان آخریم.
                  در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                  2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                  3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siyavash2k
                    منم lcd تو مد 8 بیت می خواستم. چند بار زنگ زدم گفتن میل بزن تا جواب بدیم. میل زدم میگم دارین؟ میگن ما فقط تو مد 16 بیت تست میکنیم. به نظر من اگه 8 بیت هم می آوردن ضرر نمی کردن.
                    البته کلا تو ایران هیچی پیدا نمیشه و باید واسه همین چند تا جنس هم که پیدا میشه کلی تشکر کرد. چی کار کنیم آخه ما جهان آخریم.
                    این کار زیاد سخت نیست من خودم به صورت دستی مقاومتش رو عوض کردم الآن هم در مد 16 بیتی کار میکنه هم 8 بیتی
                    فقط کافیه مقاومت R3رو برداری بذاری رو R2 بعد می تونی با پایه IMO مدش رو انتخاب کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadegh ebr
                      این کار زیاد سخت نیست من خودم به صورت دستی مقاومتش رو عوض کردم الآن هم در مد 16 بیتی کار میکنه هم 8 بیتی
                      فقط کافیه مقاومت R3رو برداری بذاری رو R2 بعد می تونی با پایه IMO مدش رو انتخاب کنی
                      منم اینایی که میگی را بلدم. ولی اصلا جای این مقاومت ها را نداشت.
                      در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                      2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                      3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

با سلام.
                        من با استفاده از برنامه ارائه شده در این بخش و ترکیب اون با برنامه های دیگه و توضیحات سایر دوستان یک کتابخانه درست کردم که نسبتا کامل هستش. یک برنامه هم به زبان بسکام برای کار با کتابخانه و نمایش مستقیم عکس از MMC و همچنین کار با تاچم گذاشتم. تمام توضیحات هم در پوشه DOCUMENT موجوده. البته برنامه برای ATXMEGA64A3 هستش

لینک دانلود
                        http://cdn.persiangig.com/download/FKDDHZZmNI/TFT_8%20BIT_BASCOM%20MMC.rar/dl

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی LCD N96 با bascom بصورت 8 بیتی(شماتیک جدید1395/1/26 و PROTEUS)

سلام
                          بدلیل پاک شدن فایل ها از حمله شماتیک و برنامه (دوباره فایلها اپلود وبروز رسانی شد و درپست اول قرار گرفت)
                          امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی LCD N96 با bascom بصورت 8 بیتی(شماتیک جدید1395/1/26 و PROTEUS)

متاسفانه کتابخانه ارائه شده برای پروتئوس در عمل با LCD N96 کار نمی کنه. دلیل اصلیشم بخش ارسال ایندکسه. که ابتدا باید صفر فرستاده بشه بعد آدرس. اما در این کتابخانه فقط آدرس ارسال میشه. پست بالایی که من گذاشنم اصلاح شده عملی همین کتابخونست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X