اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با LCD 1100

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با LCD 1100

سلام 5،6 تا LCD 1100 خریدم،فقط 2تا شون کار کردن و بعد اوناهم از کار افتادن،تغذیه 3.3 ولت،و با بسکام نوشتم،عکس اتصالاتم پشت lcd رو هم گذاشتم،خازن و پول دون هم تست کردم،بازم فایده نداشت.lcd ها دونه ای 3500،چند درصد احتمال داره lcd تو پاچم شده؟

اتصال پشت

انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : مشکل با LCD 1100

دوست عزیز بعضی از این مدل ها جواب نمیدن...خودم یه PCB طراحی کردم واسش میذارم تا استفاده کنید...در ضمن السیدی 1100 زود خراب میشه...1202 راحت تر لحیم میشه و عمرش هم بیشتره...
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط punisher.x64
      دوست عزیز بعضی از این مدل ها جواب نمیدن...خودم یه PCB طراحی کردم واسش میذارم تا استفاده کنید...در ضمن السیدی 1100 زود خراب میشه...1202 راحت تر لحیم میشه و عمرش هم بیشتره...
      آقا ببخشید من جفت پا اومدم وسط تاپیک.
      "punisher" جان (شرمنده اسمتون را نمیدونم) پروتکل ارتباطی این LCD ها چیه؟ سرعتش چطوره ؟ راحت توی بازار گیر میاد یا نه؟
      اگه میشه درایورش را اینجا پ کنید (C)

مرسی

امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Abbas Sarami
        آقا ببخشید من جفت پا اومدم وسط تاپیک.
        "punisher" جان (شرمنده اسمتون را نمیدونم) پروتکل ارتباطی این LCD ها چیه؟ سرعتش چطوره ؟ راحت توی بازار گیر میاد یا نه؟
        اگه میشه درایورش را اینجا پ کنید (C)

مرسی
        نه آقا چه حرفیه؟اختیار دارین...کوچیک شما مهدی هستم...
        از spi استفاده میکنه....به نظرم خیلی بهتر از السیدی های دیگه س....
        سرعتش خوبه...لااقل از السیدی کاراکتری بیشتره...
        راحت گیر میاد...از تعمیرات موبایل بخرید...اگه قیمت بالاتر از 4تومن گفت بدونید که داره گرون میده...من خریدم 2500...البته طرف آشنا بود....جاهای دیگه 10 تومن هم میدن
        یه کتابخونه جناب نوربخش واسش طراحی کردند....خودم هم یه PCB واسش طراحی کردم...همشو تو یه پست میذارم...جاست ا مومنت پلیز! :mrgreen:

www.intelart.ir

دیدگاه

با سلام

ضمن تشکر ولی من لینک PCB را ندیدم و اگه میشه پایه های 1202 را هم بگید چون من یکی گرفتم واقعا می بینم که لحیم کردن آن خیلا راحت است وحتی میشه به فیبر مدارچاپی هم لحیم کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Shapour-Ardebil
            با سلام

ضمن تشکر ولی من لینک PCB را ندیدم و اگه میشه پایه های 1202 را هم بگید چون من یکی گرفتم واقعا می بینم که لحیم کردن آن خیلا راحت است وحتی میشه به فیبر مدارچاپی هم لحیم کرد
            از اینجا دانلود کنید :
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...seen#msg571544

www.intelart.ir

دیدگاه

ممنونم،فقط سایز بزرگتر از 1100 که کتابخونه بسکامش موجود باشه چیه؟کوچکتر از n96 هم باشه
              انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
              فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شریف شریف زاده
                ممنونم،فقط سایز بزرگتر از 1100 که کتابخونه بسکامش موجود باشه چیه؟کوچکتر از n96 هم باشه
                شرمنده من با بسکام کار نمیکنم و اطلاعاتی ندارم....

www.intelart.ir

دیدگاه

نه آقا چه حرفیه؟اختیار دارین...کوچیک شما مهدی هستم...
                  از spi استفاده میکنه....به نظرم خیلی بهتر از السیدی های دیگه س....
                  سرعتش خوبه...لااقل از السیدی کاراکتری بیشتره...
                  راحت گیر میاد...از تعمیرات موبایل بخرید...اگه قیمت بالاتر از 4تومن گفت بدونید که داره گرون میده...من خریدم 2500...البته طرف آشنا بود....جاهای دیگه 10 تومن هم میدن
                  یه کتابخونه جناب نوربخش واسش طراحی کردند....خودم هم یه PCB واسش طراحی کردم...همشو تو یه پست میذارم...جاست ا مومنت پلیز! :mrgreen:
                  اقا این ال سی دی همون 1208 هست
                  اگه هست کجا2500 گیر میاد من هرجا پرسیدم گفتن7000؟
                  كرشمه اي كن و بازار ساحري بشكن @-}--@-}--@-}--به غمزه رونق و ناموس سامري بشكن
                  ياصاحب الزمان(عج)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X