اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

با سلام مجدد
    این صفحه رو هم چک کنید
    مثل اینکه با بسکام نوشته
    www.mcselec.com/index.php?option=com_content&task=view&id= 308&Itemid=57

دیدگاه

سلام
      ممنون و تشکر بابت زحمات آقا محمد عزیز
      میشه لطفا مدار و برنامه نهایی رو توی یه پست جدید پلود کنید.
      ممنون میشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ekf2000
        با سلام مجدد
        این صفحه رو هم چک کنید
        مثل اینکه با بسکام نوشته
        www.mcselec.com/index.php?option=com_content&task=view&id= 308&Itemid=57
        ممنون EKF جان عزیز این کد ها می تونه کمک کنه فعلا دیروز دو صفحه ترجمه کردم و گذاشتم کنار چون یه ذره جوگیر شدم و پروژه نرم افزاری برداشتم که مال یه بنده خداست و الان گیر کردم یه هفته رو واسه این می خواستم
        بگو اخه مجبوری پروزه ای رو قبول می کنی که نتونی اونم از فامیل که هر روز امار می گیره :redface:

این سنسور چیز خاصی نداره روش کار کنم تموم میشه میره البته از این کد های بسکام هم استفاده خواهم کرد
        ممنون فقط یکم وقت نیاز دارم

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط xorzuxan
        سلام
        ممنون و تشکر بابت زحمات آقا محمد عزیز
        میشه لطفا مدار و برنامه نهایی رو توی یه پست جدید پلود کنید.
        ممنون میشم.
        سلام خواهش می کنم دوست عزیز

فعلا فایل نهایی موجود نیست ورژن قدیمی هست که تو ورژن جدید هم برد همون هست و تغییر داده نمیشه فقط ارتقاء پیدا می کنه

این لینک همون لینک فایل نهایی هست اولین پست همش رو اپلود کردم موفق باشید

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96054.0

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط Ekf2000
        باسلام
        فکر کنم درایور گروه sht2xکلا یکی هست
        چون یک فایل مشابه سایت برای همه گذاشته
        .
        مثل سری sht1xکه درایور همه سری های 10و11و15 بهم میخوره
        .
        اینجاهم سری 20و21و25هم درایور هستن
        .
        برای کاهش هزینه بهتره با همون 20 کار کنیم
        فعلا که 21موجود نیست
        .
        یک نکته
        شما یک تخم میذارید زیر کفتر بعد به چه کاری میاد؟
        هم جوجه تنهاست و هم نگهداری یک جوجه دردسر بیشتری داره
        نکته خوبش دستی شدن هست
        .
        من قبلا یکبار تخم مرغ گذاشتم زیر کبوتر خانه مادربزرگم
        بعد از دوهفته خراب شده بود
        کفتره شکونده بود انداخته بودش بیرون
        موفق باشید
        بله مثل اینکه این سری 2x با هم یکین به جز تغییرات جزئی که به چشم نمیاد پس من همون 20 رو سفارش میدم
        جناب محسن مهدی شما یک SHT20 بگیر یکی مگا هشت یه چند تا خازن 100 نانو یه چند تا مقاوت 10 کیلو و 4.7 کیلو و یکی پین هدر نر و مادگی و چهار تا سوکت مخابراتی سه پایه همراه با فلزش و نهایتا اگر نمی خوای اون بردی که من میزنم رو بدی چاپ کنن یه برد 5 در 5 سوراخدار بگیر تا روش نصب کنی البته سیم سه تایی دو متر هم یادت نره و دو تا ال ای دی سه میل یکی سبز و یکی قرمز فعلا همینا هستن

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط heidarali
        اقا ما تخم مرغ رو زیر کبوتر گذاشتیم باز کرد. oo:
        طفلی اول تخم های خودش رو برنداشتیم،اینم به زور سعی میکرد 2 تا تخم خودش،و همچنین تخم مرغ رو هم زیرش بتونه نگه داره که جا نمیشد.
        از جلو با نوکش فشار میداد،از اونطرف خارج میشد دوباره بلند میشد و از نو پوزیشین رو درست میکرد، :biggrin:
        منم گفتم تا خل نشدی بزار کمکت کنم،تخمهای خودش رو برداشتم
        من تازه می شنوم یه کبوتر بتونه بتونه تخح مرغ رو جوجه کنه oo: خوب بعد اینکه در اومدن چی شد ازشون مواظبت می کرد یا گربه خوردشون oo: بهشون پرواز هم یاد میداد :wow:
        برد جوجه کشی:
        مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
        این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
        برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

...بعدش بزرگ شد و یه جیگر طلا شد مثل مامانش :biggrin:
          گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
          "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان محترم و خدمت مهندس محمد عزیز
            آقا محمد میخواستم اگه ممکنه سورس برنامه رو در صورت رضایت تو تایپیک قرار بدین و قبلا عذر خواهی میکنم که سوء تفاهم نشه میخواستم بگم که اون دسته از دوستانی که توانایی برنامه نویسی دارن امکانات دستگاه رو بنا سلیقه خود تدوین کرده و در اینجا قرار بدهند .
            قبلا هم از حسن نیت جنابعالی سپاسگذارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ayaz mb
              با سلام خدمت دوستان محترم و خدمت مهندس محمد عزیز
              آقا محمد میخواستم اگه ممکنه سورس برنامه رو در صورت رضایت تو تایپیک قرار بدین و قبلا عذر خواهی میکنم که سوء تفاهم نشه میخواستم بگم که اون دسته از دوستانی که توانایی برنامه نویسی دارن امکانات دستگاه رو بنا سلیقه خود تدوین کرده و در اینجا قرار بدهند .
              قبلا هم از حسن نیت جنابعالی سپاسگذارم
              سلام
              دوست عزیز کدوم برنامه oo:
              برنامه به زبان بسکام تو صفحه اول همراه فایلها نهایی قرار داده شده است ولی اگر ورژن جدید رو می خوای که اونم به زودی قرار می دم و به درد شما نمی خوره چون قاطی پاتی هست و هنوز سنسور sht20 رو بهش اضافه نکردم
              با این حال اگر خواستی بگو تا قرار بدم
              موفق و موید باشید
              برد جوجه کشی:

دانلود

توجه:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad...
                سلام
                دوست عزیز کدوم برنامه oo:
                برنامه به زبان بسکام تو صفحه اول همراه فایلها نهایی قرار داده شده است ولی اگر ورژن جدید رو می خوای که اونم به زودی قرار می دم و به درد شما نمی خوره چون قاطی پاتی هست و هنوز سنسور sht20 رو بهش اضافه نکردم
                با این حال اگر خواستی بگو تا قرار بدم
                موفق و موید باشید
                ضمن سلام مجدد
                اگه ممکنه همون سوس ورژن نهایی رو جدا بزار میخواستم روی دستگاه منم کار بکنم و اینجا قرارش بدم تا در صورت پسند کار برا ازش استفاده بکنند.
                با آرزوی موفقیت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ayaz mb
                  ضمن سلام مجدد
                  اگه ممکنه همون سوس ورژن نهایی رو جدا بزار میخواستم روی دستگاه منم کار بکنم و اینجا قرارش بدم تا در صورت پسند کار برا ازش استفاده بکنند.
                  با آرزوی موفقیت
                  سلام
                  من این برنامه ورژن قدیمی هست اگر منظورتون ورژن جدید هست برنامه ارور داره و وقت نکردم ویرایش کنم بعد ویرایش می فرستم براتون

دلیل اینکه برنامه ی ناقص رو اینجا قرار نمی دم برای اینه که کاربرا به دلیل زیادی سورس سر در گم نشن ان شاءالله قرار می دم

البته این سورس dip و ال سی دی 16*2 هست

http://s3.picofile.com/file/8220385884/temp_counter.7z.html
                  برد جوجه کشی:

دانلود

توجه:

دیدگاه

سلام
                    لطفا در مورد تنظیم و قرارگیری سنسورهای مادون قرمز راهنمایی کنید.
                    ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ekf2000
                      با سلام
                      البته این روش
                      چرخش قابل کالیبره شدنه
                      چرخش پیستونی هست
                      یعنی موتور یک جهت کار میکنه و با طراحی میستونی میله متصل به راک چرخش انجام میشه
                      بخاطر همین این نوع چرخش بهتر و امنتر و دقیقتر هست
                      کارکرد هم اینجوره
                      راک از 45درجه بالا شروع میکنه تا برسه راست سنسور
                      بعد مماس شدن زمانسنج شروع به
                      شمارش میکنه تا مدار برسه به
                      45درجه پایین
                      و دوباره همین کار تکرار میشه اما در فاز مقابل
                      شما فقط این دو زمان بعد از عبور از سنسور را کافیه کالیبره کنید
                      هرچی هم طراحی شما جوری باشه که این دو زمان نزدیک به هم بشن گردش دقیقتر و امنتر میشه و خطا به شدت کم میشه
                      در پناه حق موفق و سربلند و پیروز باشید
                      اگر متوجه نشدین بگین تا بیشتر توضیح دهیم :nerd:
                      ولی این سنسور ها به مادون قرمز محیط در روز به شدت حساس هستند بنابراین این سنسور ها رو داخل یه لوله ای مثل لوله خودکار قرار بده البته یه چهار سانت این لوله خودکار رو ببر و با لنت سیاه چند دور بپیچ تا نور به داخلش نره بعد سنسور رو وارد لوله کن طوری که یک سانت بره داخل لوله و کلش حدود سه سانت بمونه داخل لوله تنها گیرنده داخل لوله قرار بگیره کافیه البته من لوله خودکار رو مثال زدم شما می تونی هر چیزی که دم دست بود بزاری :nerd:
                      برد جوجه کشی:

دانلود

توجه:

دیدگاه

سلام به همه عشق دستگاه جوجه کشی ها
                        چون دیدم شما ها نیاز به یه کنترلر خفن باحال جدید پیشرفته چیز هایی که به فکر تون نمی رسه دارید تصمیم گفتم
                        یه فایل دستگاه جوجه گشی با ال سی دی گرافیگی 128*64 و سنسور خازنی که چنتا سنسور دیگه هم میشه گذاشت سه تا حالت پیشفرض داره مرغ بلدرچین دستی می تونید تنظیم هر کدوم رو تغییر بدید بدون تداخل تنظیم ها ای سی ساعت داره ارام ها رو ذخیره میکنه تست داره تعییر اوماتیک دما در روز های سچر و هچر و خاموش شدن اتوماتیک و چیز های دیگه و البته با میکروکنترلر مگا 128 هست می خواهم بزارم اگه بیشتر 30 نفر درخواست کردند میزارم روی سایتم ممنون هر گونه سوال داشتید بپرسید از طریق سایتم الان دستگاه ورژن 1.4 هست توی ورژن بعدی یه دیمر المنت اتوماتیک میزارم رو دستگاه و اگه با استقبال خیلی زیاد رو برو شد ورژن خیلی خیلی جدید میزارم براتون که رم بخوره سنسور های بی سیم داشته باشه کنترلر چند المنته و کنترلر چند فن و اسمس و غیره
                        www.andishmandan-javan.com
                        گروه الکترونیک واتس اپ 09140710365 پیام بدید

دیدگاه

سلام
                          بچه ها من امروز یا فردا سنسور sht20 رو سفارش میدم به امید اینکه رسید ان شاء الله روی دستگاه کار می کنم
                          موفق و موید باشید
                          برد جوجه کشی:

دانلود

توجه:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidreza1378
                            سلام به همه عشق دستگاه جوجه کشی ها
                            چون دیدم شما ها نیاز به یه کنترلر خفن باحال جدید پیشرفته چیز هایی که به فکر تون نمی رسه دارید تصمیم گفتم
                            یه فایل دستگاه جوجه گشی با ال سی دی گرافیگی 128*64 و سنسور خازنی که چنتا سنسور دیگه هم میشه گذاشت سه تا حالت پیشفرض داره مرغ بلدرچین دستی می تونید تنظیم هر کدوم رو تغییر بدید بدون تداخل تنظیم ها ای سی ساعت داره ارام ها رو ذخیره میکنه تست داره تعییر اوماتیک دما در روز های سچر و هچر و خاموش شدن اتوماتیک و چیز های دیگه و البته با میکروکنترلر مگا 128 هست می خواهم بزارم اگه بیشتر 30 نفر درخواست کردند میزارم روی سایتم ممنون هر گونه سوال داشتید بپرسید از طریق سایتم الان دستگاه ورژن 1.4 هست توی ورژن بعدی یه دیمر المنت اتوماتیک میزارم رو دستگاه و اگه با استقبال خیلی زیاد رو برو شد ورژن خیلی خیلی جدید میزارم براتون که رم بخوره سنسور های بی سیم داشته باشه کنترلر چند المنته و کنترلر چند فن و اسمس و غیره

سلام دوست عزیز حالا ما سی نفر رو از کجا پیدا کنیم :eek:
                            مواظب اعمالمان باشیم

کسی نمیداند

آخرین خداحافظی اش چه وقتیه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad...
                              سلام
                              بچه ها من امروز یا فردا سنسور sht20 رو سفارش میدم به امید اینکه رسید ان شاء الله روی دستگاه کار می کنم
                              موفق و موید باشید
                              سلام محمد جان تشکر از زحمات شما منتظر اعلام نتایج هستیم
                              مواظب اعمالمان باشیم

کسی نمیداند

آخرین خداحافظی اش چه وقتیه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidreza1378
                                سلام ..... اگه با استقبال خیلی زیاد رو برو شد ورژن خیلی خیلی جدید میزارم براتون که رم بخوره سنسور های بی سیم داشته باشه کنترلر چند المنته و کنترلر چند فن و اسمس و غیره
                                با سلام
                                یکم شوخی میکنم ولی شما به دل نگیرید
                                .
                                1. خیلی کار هیجان انگیز شده جای اهنگ ماموریت غیر ممکن واقعا در پس زمینه خالی هست!!!!!
                                2. استقبال عام معمولا در ورزشگاه صورت میگیره و گاهی در جشنواره خوارزمی اینجا نهایت به صورت اشکار ده نفر تشکر کنن
                                ولی بدونید تعداد افراد پنهان خیلی بیشتر از این تعداد هست
                                3. قبلاهم دوستانی بودن که درخواست شهرت و توقع درخواست جمعی داشتن ولی فقط حرف زدن
                                مثلا یکی از دوستان مهندس پزشکی بودن
                                وعده ساخت مدار دادن چندین سنسوره با امکانات در حد تیم ملی حتی مجهز به سیم کارت برای ارسال ارور به خط فرد و دریافت پاسخ توسط اسمس برای کم و زیاد شدن شرایط با کد دهی از اسمس
                                .
                                خدا کنه شما حداقل موفق بشید
                                البته بهتره یک دوربین وب کم ساده هم اضافه کنید تا از دور بشه حتی تخم ها رو با سیم کارت 3gهم دید
                                البته appاندرویدی هم باید براش ساخت
                                دیگه مدارتون داخل ایران و جهان بی نظیر میشه
                                .
                                .
                                خلاصه هدف سایت ساخت مدار همه کاره در زمینه های حیاطی با حداقل هزینه و حداکثر راندمان بوده که تا 90درصد به ان رسیدیم
                                مداری ساده و کامل اما با امکانات کافی و وافی
                                درپناه حق موفق و سربلند و پیروز باشید
                                مخصوصا در کمک به افراد و جهاد علمی بدون چشم داشت به درخواست و تشویق افراد
                                و کارهایتان طبق نظرتان به نحو احسنت با اتکا فردی به خود و خداوند پیش برود
                                یاعلی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X