اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

سلام دوستان من میخوام یه دونه شوکر رو با های ولتاژ تلوزیون و مدار لامپ کم مصرف ۴۰وات بسازم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم!! توی موضوع خودش هم پیام دادم ولی کسی جواب نداد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
      سنسورaht10روو من استفاده میکنم.تولید کننده دستگاهم.
      سنسورهای shtعلی ارغم اینکه دفت بالا و حساسیت بالایی دارند خیلی سوسول تشریف دارند.بهمون بهتر که درک واصل بشن.قیمت های شون الان سر به فلک کشیده.یه رطوبت کوچیک بهش برسه میره فضا.دیگه هم برنمیگرده.ولی سری جدید aht10بی نظرین.کیفیت و دقت shtرو داره.علیالرغم اینکه به راحتی داخل اب کار میکنه.مخصوصا اگه از ماژول هایی که در بازار هست استفاده بشه.مدار تبدیل سطح ولتاژ هم داره که به سنسور اسیبی نم یرسونه.
      این سنسوربا پروتکل i2cکار میکنه اگه کسی خاست میتونم برناه سنسور رو قرار بدم.تا جایگزین برنامه تون کنید.
      من این سنسور را به مدت یک شبانه روز در حالت روشن بودن مدار داخل اب گذاشتم بدون هیچ سوختنی کار کرد.فقط روز بعد بعضی از پایه های روی ماژول سولفاته شده بودن.ولی دما رو به خوبی نشون میداد.و همون دمای اب بود.ولی رطوبت درداخل اب 100در صد بود.
      سلام دوست عزیز امکانش هست برنامه رو قرار بدید..
      ممنون

دیدگاه

سلام دوستان بنده میخواستم بپرسم درورژن جدید که از کریستال خارجی استفاده شده ،درتنظیمات فیوزبیت باید رویrcداخلی تنظیم بشه یا خارجی؟؟
        واین که درتنظیمات وقتی روی میکروسوئیچ میزاریم به منوی بعدی میره ودرحالت میکروسوئیچ تنظیم نمیشه.
        اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
        جدیدترین ویرایش توسط mrj2022; ۰۸:۳۹ ۱۴۰۰/۱۲/۱۶.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrj2022 نمایش پست ها
          سلام دوستان بنده میخواستم بپرسم درورژن جدید که از کریستال خارجی استفاده شده ،درتنظیمات فیوزبیت باید رویrcداخلی تنظیم بشه یا خارجی؟؟ واین که درتنظیمات وقتی روی میکروسوئیچ میزاریم به منوی بعدی میره ودرحالت میکروسوئیچ تنظیم نمیشه. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
          سلام فرقی نمی کنه می تونی هم هشت مگ داخلی بزرای و هم هشت مگ خارجی ولی توصیه من اینه که اگر چندان با تنظیم فیوزبیت ها اشنایی ندارید فیوز بیت را بر روی هشت مگ داخلی تنظیم کنید میروسوئیچ تا جایی که تست کردم مشکلی نبوده... مشکل مربوطه رو بگید حتما بررسی می کنم

دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید آقای sbz956 بنده تازه وارد تاپیک شدم ولی اکثر پیام هارو خواندم متاسفانه جواب سوالم را نگرفتم اگر امکان داره بنده را راهنمایی کنید
            ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrj2022 نمایش پست ها
              باعرض سلام وخسته نباشید آقای sbz956 بنده تازه وارد تاپیک شدم ولی اکثر پیام هارو خواندم متاسفانه جواب سوالم را نگرفتم اگر امکان داره بنده را راهنمایی کنید
              ممنون
              سلام خوبین
              خوب گفتید که باید از کریستال خارجی استفاده بشه یا داخلی...گفتم که فرقی نمی کنه ولی برای راحتی کار فیوز بیت فرکانس رو بر روی هشت مگ داخلی قرار بدید
              در مورد میکروسوئیچ مشکلی اگر بود خوب توضیح بدید ببینم مشکلتون چیه
              شما از چه نوع موتور و گردش برای راک ها استفاده می کنید؟
              چون گردش چپ و راست این مدار پشتیبانی نمی کند

دیدگاه

درود
                اخرین ورژن PCB که ارائه شده برای این مدل برای سنسور aht10 کدام است ؟؟؟
                و اینکه کدام فروشگاه تمام قطعات برد درایور aht10 را دارد ؟؟؟
                فروشگاه سایت attiny45 نداره

دیدگاه

دقیق ترین سنسور چیه دوستان برای دما

دیدگاه

باتشکر از دوستان

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط mrj2022;74131

[QUOTE=sbz956;741160
                    سلام خوبین
                    خوب گفتید که باید از کریستال خارجی استفاده بشه یا داخلی...گفتم که فرقی نمی کنه ولی برای راحتی کار فیوز بیت فرکانس رو بر روی هشت مگ داخلی قرار بدید
                    در مورد میکروسوئیچ مشکلی اگر بود خوب توضیح بدید ببینم مشکلتون چیه
                    شما از چه نوع موتور و گردش برای راک ها استفاده می کنید؟
                    چون گردش چپ و راست این مدار پشتیبانی نمی کند
                    سلام ضمن تشکر بسیار از پاسخ به موقع وراهنماییتون .
                    بنده بامطالعه کامل این تاپیک وراهنمایی شما وبرخی دوستان دیگرمشکلم برطرف شد حالا درحال ساخت دستگاه هستم ،انشاالله که به خوبی ازش جواب بگیرم
                    جدیدترین ویرایش توسط mrj2022; ۱۰:۳۵ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avangcom نمایش پست ها
                      درود
                      اخرین ورژن PCB که ارائه شده برای این مدل برای سنسور aht10 کدام است ؟؟؟
                      و اینکه کدام فروشگاه تمام قطعات برد درایور aht10 را دارد ؟؟؟
                      فروشگاه سایت attiny45 نداره
                      سلام ورژن ۱.۷ ورژن آخر است وتمامی فایل ها درآن موجود است
                      https://nikushop.com/index.php?contr...submit_search= این فروشگاه همشو داره

دیدگاه

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گرد

در سایت fanniland.ir میتونید انواع تجهیزات دستگاه جوجه کشی رو سفارش بدین

دیدگاه

باسلام ، لطفاً اگر امکان داره در مورد تنظیم فیوز بیت*های attiny45 توضیح دهید، اگر یک عکس از تنظیمات فیوز بیت میکرو آپلود کنید که عالی میشه .

دیدگاه

سلام دوستان...لطفا تنظیمات فیوز بیت رو دقیق بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.

دیدگاه

خیلی عالیه دست شما درد نکنه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X