اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم شدن ولی وریفای نشدن مگا64

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم شدن ولی وریفای نشدن مگا64

سلام دوستان
    کسی میدونه این مشکلو چطور میشه حل کرد؟
    میکرو شناسایی میشه...فیوزبیت ها رو میتونم تغییر بدم...تمام اتصالات درسته...فیوزبیت m103 رو هم 1 کردم...برنامه ریخته میشه روی میکرو ولی چیزی که ازش خونده میشه متفاوته...نرم افزار پروگرمر هم AVR-DUDE هست...با Progisp هم امتحان کردم بازم نشد...
    ممنون میشم راهنمایی کنید :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

پاسخ : پروگرم شدن ولی وریفای نشدن مگا64

سلام
    میکرو دیگه ای ندارید که با اون هم تست کنید؟
    احتمال داره میکرو مشکل داشته باشه
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

نه متاسفانه فقط یکی دارم...ولی یادمه 3 تا مگا8 گرفتم یکیش از همون اول خراب بود!! :||||||||||||||
      نمیدونم شاید اینم اینطوریه...میدونین تا آدرس 256 فلش درسته..هم پروگرم میشه هم وریفای میشه ولی بعد از اون آدرس مشکل داره...بعد از اون آدرس همشون با 0XFF پر میشن!!!!!
      هر کاری میکنم درست نمیشه...گفتم شاید قلق خاصی داره! :read: :read: :read: :read: :angry: :angry: :angry:

www.intelart.ir

دیدگاه

نمیدونم شاید اینم اینطوریه...میدونین تا آدرس 256 فلش درسته..هم پروگرم میشه هم وریفای میشه ولی بعد از اون آدرس مشکل داره...بعد از اون آدرس همشون با 0XFF پر میشن!!!!!
        اساتید نرم افزار بهتر میدونن نظر بدن ولی به نظر میرسه میکرو قلابیه :angry:
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

آخه این روش نوشته تایوان...نمیدونم والا...دیگه نمیدونم باید چ کار کنم! :angry: :angry: :angry: :angry:

www.intelart.ir

دیدگاه

هیچ کاری جز تعویض نمیشه انجام داد
            موردی بوده که بعد از 2 سال همچین مشکلی پیش اومده
            دلیل قطعی نمیتونم بگم جز خرابی حافظه فلش
            هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
            بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
            میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X