اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر های ARM چیه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پروگرامر های ARM چیه ؟

آقا میشه بگید قرار هست این پروگرامر به فروشگاه سایت اضافه بشه یا نه؟ اگه آره کِی؟ اگرم قرار نیست لطفا یه خبری بدید که خودمون سختی ساختش رو به جون بخریم و بریم سراغش، :job: هر چند گرونتر در میاد اما اگه دوستان اظهار پایگی کنند میشه تعداد بالا ساخت که هزینش کمتر شه، خودمم هم برا ساختش پایه هستم.

دیدگاه

سلام بین jlink و wiggler کدوم محدودیت داره و چه محدودیتی؟؟

ایا به کریستال نیاز دارند؟؟
      یا ای سیهای جدید رو نمیشناسن .. یا کمپانیهای مختلف رو پوشش نمیدن ؟؟

سرعت مهم نیست فقط کار کنه از پروگرام تا دیباگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amintanharpd
        سلام دوست عزیز من صحبت های بچه ها رو خوندم فکر کنم یه سر بری انقلاب یه کتاب درمورد armهست که مخصوص philipsو اتفاقا فکر کنم پروگرم کردن سریه lpcخیلی خیلی راحت تره و مدارشم تو این کتاب هست که با پورت comکار می کنه و با برنامه flash magicپروگرم میشه ولی قیمتاش فوق العاده گرونه از 19 شروع میشه تا به بالا ولی من خودم به خاطر بودجه می خوام با atmel کار کنم
        من همه صحبت های دوستان رو خوندم نه الان پروگرامر های ارزانتری هم تولید شده که شما می تونید از بازار خریداری کنید اگه اشتباه نکنم شرکت سان الکترونیک زده و قیمتش فقط 12 تومنه و واسه میکرو های LPC ساخته شده و با نرم افزار فلش مجیک کار میکنه ولی با کمی دقت می تونید با نرم افزار SAmba میکروهای سری at91 sam7رو هم پروگرام کنید البته این موضوع را خود سازنده هم می دونه !من تستشون کردم :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nima_24teh
          من همه صحبت های دوستان رو خوندم نه الان پروگرامر های ارزانتری هم تولید شده که شما می تونید از بازار خریداری کنید اگه اشتباه نکنم شرکت سان الکترونیک زده و قیمتش فقط 12 تومنه و واسه میکرو های LPC ساخته شده و با نرم افزار فلش مجیک کار میکنه ولی با کمی دقت می تونید با نرم افزار SAmba میکروهای سری at91 sam7رو هم پروگرام کنید البته این موضوع را خود سازنده هم می دونه !من تستشون کردم :wow:
          هه هه با سم با نمیتونی دیباگ کنی و سرعت روال کارت خیلی پاینتر هست!!
          انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
          [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
          http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X