اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشکیل گروه تحقیقاتی برای آموزش آرم!

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تشکیل گروه تحقیقاتی برای آموزش آرم!

سلام
    من با سری lpc و سری at91sam کار کردم و تقریبا اکثر بخش های اون رو راه انداختم ( در کامپایلر های keil و iar ) .
    به پروتل و ایگل هم کامل مسلطم .
    و میتونم توی گروه arm و مجله همکاری داشته باشم .

دیدگاه

شما می تونید در گروه مجله همکاری کنید.لطفا دقیقا بگید تخصص در چه زمینه است که من اسم شما رو به گروه اضافه کنم.
      بله ، من مایلم در مجله همکاری داشته باشم .
      من فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته ی الکترونیک هستم و در زمینه ی های زیر کار کردم :
      طراحی pcb مثل :پروتوس ، پروتل ، ایگل ، kikad ، ارکد و...
      برنامه نویسی میکرو کنترلر های avr , pic ,at91samxxxx, lpc xxx به زبان c و کامپایلر های keil و iar
      برنامه نویسی کامپیوتر و c#
      طراحی وب و php .
      زبان انگلیسیم هم بد نیست .
      و...
      در کل من میتونم در زمینه ی میکرو کنترلر های at91samxxxx, lpc xxx به صورت حرفه ای همکاری داشته باشم ( هم توی مجله و هم گروه تحقیقاتی) ( کار دیگه ای هم میتونم انجام بدم ، اما شما بیشتر روی این دو مورد حساب کنید . )
      ولی این مستلزم کار خوب و دقیق است چون قراره تو مجله چاپ بشه.
      انشاالله که کاری زمین نمونه
      اگر مشکلی ندارید به من پیام خصوصی بدید.در ضمن تخصص تون رو هم بگید.
      یه مشکل وجود داره و صفحه ی http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=pm;sa=send برای من لود نمیشه .

دیدگاه

من هم برای تیم تحقیقات اعلام آمادگی میکنم

دیدگاه

سلام
          آقای سعید غلامی و behi88 به صورت آزمایشی وارد تیم میشن و در صورتی که شرایطش رو داشته باشن عضو دائمی این تیم خواهند شد

---------------------------------------------------
          مزایا عضویت در تیم تحقیقاتی آرم:
          مجموعه eca یک سری مزایا برای اعضای این تیم در نظر گرفته که میتونه برای اعضای این این تیم مفید باشه البته بیشترین سود رو خود افراد میبرن چرا که با عضویت در این تیم یک سری از اطلاعات و علوم رو یاد میگیرند
          مزایا فیزیکی به صورت هدیه ها هستش که کاربر به انتخاب eca یک هدیه از محصولات فروشگاه رو رایگان دریافت میکنه (کاملا رایگان)
          و در بعضی از موارد به یه تعداد از کاربر ها هم بن تخفیف ویژه ی خرید لوازم و قطعات از فروشگاه اهدا میشه
          که جزئیات این قسمت به مرور منتشر میشه
          در ضمن از همه ی دوستان علاقه مند که در موارد زیر سر رشته دارن دعوت میشه که در این تیم به عضویت در بیان:
          1:برنامه نویس مسلط به زبان c و آشنا با سخت افزار
          2:طراح حرفه ای protel
          3:مسلط به میکرو کنترلر های arm شرکت nxp

دوستان ببینین اگر این سررشته ها رو دارن در همین تاپیک بگن تا بررسی بشه

مرسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا حسینا
            سلام
            آقای سعید غلامی و behi88 به صورت آزمایشی وارد تیم میشن و در صورتی که شرایطش رو داشته باشن عضو دائمی این تیم خواهند شد

مزایا عضویت در تیم تحقیقاتی آرم:
            مجموعه eca یک سری مزایا برای اعضای این تیم در نظر گرفته که میتونه برای اعضای این این تیم مفید باشه البته بیشترین سود رو خود افراد میبرن چرا که با عضویت در این تیم یک سری از اطلاعات و علوم رو یاد میگیرند
            مزایا فیزیکی به صورت هدیه ها هستش که کاربر به انتخاب eca یک هدیه از محصولات فروشگاه رو رایگان دریافت میکنه (کاملا رایگان)
            و در بعضی از موارد به یه تعداد از کاربر ها هم بن تخفیف ویژه ی خرید لوازم و قطعات از فروشگاه اهدا میشه
            که جزئیات این قسمت به مرور منتشر میشه
            در ضمن از همه ی دوستان علاقه مند که در موارد زیر سر رشته دارن دعوت میشه که در این تیم به عضویت در بیان:
            1:برنامه نویس مسلط به زبان c و آشنا با سخت افزار
            2:طراح حرفه ای protel
            3:مسلط به میکرو کنترلر های arm شرکت nxp

دوستان ببینین اگر این سررشته ها رو دارن در همین تاپیک بگن تا بررسی بشه

مرسی
            ممنون
            من الان دارم روی میکرو های شرکت NXP کار میکنم
            و با زبان ++c هم آشنایی دارم
            به پروتل هم مسلط هستم

خوب حالا چطوری باید شروع کنیم؟

دیدگاه

سلام
              من هم عاشق میکرو avr :wow: ولی چون تو بحث ارسال تصویر کم آورده . شدیدا علاقه مند به یادگیری ARM هستم :read:

سوابق:
              برنامه نویسی 8051 با اسمبلی
              برنامه نویسی avr با بسکام
              برنامه نویسی avr با کدویژن
              و طراحی مدار

پس رو من هم حساب کنید
              مرسی :nice: :nice:
              خداوندا
              از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
              فراموشش کن
              دکتر علی شریعتی

دیدگاه

دست همگی درد نکنه جای آقای سپاس یار تو این تیم خالی هست لطفاً استاد سپاس یار شما هم بیاین تا افراد تازه کار مثل من از حضور شما و سایر دوستان استفاده کنند.
                «اگر واقعيات با نظريات هماهنگي ندارند، واقعيتآ‌ها را تغيير بده.»
                آلبرت انشتين

دیدگاه

با سلام.
                  می دونم که احتمالاً الان یه خورده دیره، اما اگه ممکنه من رو هم به لیستتون اضافه کنید. من تازه این سایت رو پیدا کردم و به تازگی هم دارم رو آرم کار می کنم.
                  من با AVR، 8051 کار کردم و در زمینه مدارهای مخابراتی و طراحی فرستنده و گیرنده FSK قبلاً یه سری طراحی و ساخت داشتم. الانم خیلی دوست دارم به یه بهونه ای با آرم کار کنم.
                  دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jimiweber (حامد پور آزاد)
                    با سلام.
                    می دونم که احتمالاً الان یه خورده دیره، اما اگه ممکنه من رو هم به لیستتون اضافه کنید. من تازه این سایت رو پیدا کردم و به تازگی هم دارم رو آرم کار می کنم.
                    من با AVR، 8051 کار کردم و در زمینه مدارهای مخابراتی و طراحی فرستنده و گیرنده FSK قبلاً یه سری طراحی و ساخت داشتم. الانم خیلی دوست دارم به یه بهونه ای با آرم کار کنم.
                    خوش اومدین دوست عزیز . هیچ وقت دیر نیست . این تیم به اعضای فعال جدید احتیاج داره دوستان دیگه هم لطفا اعلام همکاری کنند.
                    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

میگم توی گروهتون به آبدارچی چیزی احتیاج ندارین؟

من دیپلمه سر کار مملکت. یه کمی با AVR و LPC2378 و 8051 و 80386 و C و C++ و Delphiو C#و اینجور چیزا کار کردم. تحت dos و windowsو تا حدودی openlook و غیره هم کار کردم.

یک پروژه در دست اقدام روی LPC2378 با RTL-8306 و یک سری آت و آشغال دارم.
                      روی کیل با MCB2300 هم کار کردم. با RTX.

بدرد میخوره؟

استخدامم؟

دیدگاه

سلام به همه ی دوستای خوبم
                        خوب اگه دیر نیست اسم منم اضافه کنید :cry: :cry:
                        من حدود یک ماه کار با آرم رو شروع کردم اما چون تنها بودم متاسفانه به نتیجه ای دست پیدا نکردم :angry: :cry:

AVR
                        - bascom
                        -codvision

8051
                        -asm

++C

Matlab

Plc
                        Reveng will surely come... Your hard time are ahead
                        // - - - - - - - - - -
                        برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
                        // - - - - - - - - - -
                        اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
                        // - - - - - - - - - -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                          این تیم به اعضای فعال جدید احتیاج داره دوستان دیگه هم لطفا اعلام همکاری کنند.
                          با درود به همگی اعضا اگه ظرفیت تکمیل نشده منم اعلام آمادگی میکنم.

دیدگاه

با توجه به گذشت زمان نسبتا زیادی از شروع به کار این تیم تحقیقاتی ، ما نیازمند جذب اعضای جدید برای تداوم کارها با کیفیت بیشتر هستیم.
                            از این رو ضمن دعوت از 3 دوستی که آخرین بار اعلام آمادگی کردند : reza_agha - سعید خیری - میلاد صفائی نیا خواهشمندیم تا باقی دوستان در صورت وجود وقت و علاقه به این موضوع اعلام آمادگی کنند.

متشکرم

دیدگاه

سلام اقای بلورچیان
                              من هم علاقه مند هستم که به این بپیوندم
                              من یک سالی هست با ارم کار کی می کنم
                              تقریبا با تمام قسمت هاش اشنایی دارم -prepheral هاش - rtos در کیل-...
                              اخیرا هم روی اترنت 7x256 کار میکردم که جواب گرفتم و یک بحثی هم در فروم باز کردم و دارم اموزش میدم
                              و همچنین علاقه مند به بحث های کنکوری هم هستم اگه بحث رفع و اشکال دروس باشه
                              دیگر قابلیت ها --- protel----avr---fpga---matlab---plc
                              من کلی مثال های اولیه برای اموزش این ها رو که خودم اولا باهاشون اینا رو یاد میگرفت :mrgreen:م دارم
                              ممنون

www.tehranelec.com

دیدگاه

منم دوست دارم همکاری کنم. البته تازه دارم کار با ARM رو شروع میکنم
                                avr رو کامل میدونم و به زبون سی هم تسلط دارم
                                [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X